Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lenovo zapowiada 3-letnie wsparcie dla Moto Mods

Lenovo zapowiada 3-letnie wsparcie dla Moto Mods

orson_dzi 18 Listopada 2016 11:19

3 0

moto mods Lenovo gwarantuje wsparcie dla obecnie dostępnych modułów do 2018 roku, przez trzy kolejne generacje smartfonów.

Przez najbliższe 3 lata, co roku pojawi się nowa generacja smartfonów klasy premium w ofercie Lenovo Moto. To oznacza, że moduły zakupione dzisiaj będą działały z kolejnymi generacjami smartfonów Lenovo Moto Z, a także - wszystkie moduły, które powstaną do końca 2018 roku będą współpracowały z pierwszą generacją smartfonów Moto Z.
W Polsce są obecnie dostępne 4 moduły, o których więcej w linku poniżej. W grudniu ma trafić do sprzedaży moduł fotograficzny Hasselblad True Zoom w cenie ok 1099 zł.

Zobacz: Lenovo Moto Z i Z Play dostępne w Polsce
Zobacz: Moto Z - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Moto Z Play - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Lenovo     

Dodaj do:

Tagi: moto mods | motorola | lenovo

w sumie: 1
  • 1

    1.  2016-11-18 12:09:28

    Wnioski nasuwają się również same, urządzenia przez najbliższe 3 lata nie zmienią swojej wielkości. Można spekulować również o przekątnej ekranu, że również nic się nie zmieni w tej kwestii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet