Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lenovo R61i w iPlusie

Lenovo R61i w iPlusie

WitekT 5 Grudnia 2007 19:37

0 0

lenovo r61imOd 10. grudnia w ofercie iPlus dostępny będzie laptop - Lenovo ThinkPad R61i - w cenie 2626 zł przy podpisaniu umowy na 24. miesiące. Możliwy będzie także zakup sprzętu na raty 0%.

W ofercie można wybrać abonament iPlus Prywatnie 60 lub iPlus firmowo 49 oraz iPlus Prywatnie 110 lub iPlus Firmowo 89. Promowanym modemem będzie Huawei E630 (PCMCIA EDGE/HSDPA 7,2) za 1 zł w droższej opcji abonamentowej lub 120/149 zł w opcji tańszej (cena dla biznesu/dla prywatnych). Dostępne będą także 3 inne modele - Huawei E800 (Express Card EDGE/HSDPA 7,2), Option GT Max (PCMCIA EDGE/HSDPA 7,2 ready) oraz Merlin XU870 (Express Card EDGE/HSDPA 3,6). Wszystkie trzy dostępne będą za 1 zł w droższej opcji abonamentowej i od 300 zł do 400 zł w opcji tańszej.




Laptopa można kupić także na raty 0% w 4 opcjach - 5 miesięcy po 525,20 zł, 10 miesięcy po 262,60 zł, 15 miesięcy po 175,06 zł lub 20 miesięcy po 131,30 zł. Kupić laptopa i dopełnić wszystkich formalności będzie można w każdym punkcie sprzedaży operatora.

Wyposażenie laptopa to: matryca 15 cali 1024 x 768, Intel Core Duo T5250 1,5 GHz, 1GB RAM, 120 GB HDD, DVD RW, czytnik linii papilarnych + security chip, Bluetooth, WiFi a/b/g, Windows XP Prof. PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~mem  2007-12-05 20:25:20  host: host-d9adaf4c.elsat.net.pl

    Laptop będzie dostępny we wszystkich punktach Plusa

  • 0

    9.  2007-12-05 20:25:21

    W normalnych punktach też będzie można kupić laptopy na raty :)

  • 0

    10.  2007-12-05 20:27:28

    Poprawiłem newsa, że dostępny jest wszędzie. :)

  • 0

    11. ~aaa  2007-12-05 20:27:33  host: adgt232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bedzie mozna kupic samego laptopa bez aktywacji iPlus?

  • 0

    12. ~dechomenon  2007-12-05 20:38:49  host: etz55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to lepiej kup sobie w sklepie

  • 0

    13. ~aaa  2007-12-05 20:47:50  host: adgt232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sklepie ten model jest drozszy o 400zl. za ta cene w sklepie to masz win vista i m.in. ram 2x512, a nie 1x1024 itp małe różnice.

  • 0

    14.  2007-12-05 20:49:10

    W opisie wkradł się błąd. Ten lap nie ma matrycy 15" 1024x768 tylko 15.4" 1280x800 Dzieki Wilu za zauwazenie ;) Pozdro dla Laptopy Info :D

  • 0

    15.  2007-12-05 21:33:23

    Widziałem dziś gazetkę hipermarketu Real. Identyczny model jest za niecałe 2300 zł.

  • 0

    16. ~venro  2007-12-05 22:12:21  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Ech zamiast zaproponowac IBM ThinkPad T61 z wbudowana antena EVDO dla HSDPA mini pci express i wbudowanym gniazdem na karty sim :)

  • 0

    17. ~BUCiu  2007-12-05 22:26:47  host: apn-77-112-3-189.gprs.plus.pl

    3. ale mi właśnie chodziło o to iPlus prywatnie 120, co to takiego? iPlus prywatnie 110 jak najbardziej jest mi znane ale 120? Błąd czy do tej konkretnej promocji coś takiego będzie?

  • 0

    18.  2007-12-05 22:47:42

    BUCiu: mój błąd. ;) Już poprawiłem.

  • 0

    19.  2007-12-06 01:00:10

    http://sklep.koyto.pl/prod.php?partnumber=NG18TPB czy to nie jest ten model?? jesli tak to cena obnizona jednak za ta umowe

  • 0

    20. ~.  2007-12-06 02:52:32  host: aacq9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że taka krowa :( Mogliby wpuścić model x61s w jakiejś dobrej promocji.

  • 0

    21. ~abc  2007-12-06 08:10:46  host: amanda.radom.net

    Ojciec prać ? /brać/ dzięki

  • 0

    22.  2007-12-06 09:27:51

    Rembus w linku który podałeś jest laptop z prockiem core 2 duo i inne drobiazgi z stąd pewnie ta cena :-)

  • 0

    23.  2007-12-06 09:37:37

    http://www.softon.pl/product_info.php?info=p8451 czyli cena może być różna zależy gdzie kupimy:-)

  • 0

    24.  2007-12-06 19:37:57

    @16: I co jeszcze za ta cene? Seria T jest z wyzszej polki i ceny tez sa z wyzszej polki. Jak kogos stac na T61 to nie korzysta z takich promocji tylko bierze net osobno...

  • 0

    25. ~empireus  2007-12-08 08:58:48  host: ext117.opteris.pl

    Pomimo iz nie przepadam za BC z Ery, to jednak maja oferty z laptopami bezkonkurencyjne w porownaniu z pozostalymi opami. Gdyby w mojej okolicy Era miala chociaz EDGE, albo gdyby zasieg ich HotSpota do mnie docieral (ok 1,5km) to bez wahania BC z Ery wygrywa. Wole fajnego/DOBREGO lapka na raty wrzucone w abonament w Erze niz tanie zabawki jakie oferuja Orange/TP/Plus/Tele2 itp. Ten Lenovo z tej promocji wcale nie jest taki rewelacyjny. W hurtowniach jest wrecz na wyprzedazy.

  • 0

    26. ~hirro  2007-12-11 22:30:01  host: aayb110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna promocja na święta, można rozważyć tę opcję :) laptop naprawdę fajny, za satysfakcjonującą cenę, a do tego internet mobilny, mnie się podoba:]

  • 0

    27. ~D.  2008-04-20 09:37:39  host: ds.am.wroc.pl

    Niestety z przykroscia stwierdzam ze odkąd lenovo nie jest pod kontrola IBm to thinkpady juz nie sa takie same :( mojego nowego kupilem w tym roku w marcu, po 3 tygodniach uzytkowania wysiadla plyta główna:( lenovo serwisuje sie w serwisie IBM, wiec oddalem go i juz po kilku dniach wiedizlem co jest, ze padla plyta i jest do wymiany.Moglbym go miec z powrotem po 10 dniach. Niestety lenovo nie dostarcza na czas czesci zamiennych do produktow. Aktualnie nie wiem czy wogóle je dostarczy. Czekam juz prawie 4 tygodnie i nie mam zadnej konkretnej informacji kiedy dostarczą czesci zamienne i kiedy dostane notbooka z powrotem. Kontakt z lenovo jest fatalny, zbywaja tylko czlowieka. Po 3 tygodniach czekania prosilem o wymiane komputera na nowy. Zadnej odpowiedzi. Ogólnie nie polecam, chyba ze bedziecie miec szczescie i traficie na model który sie nie popsuje;) Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię