Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lenovo ET960 Pocket PC

Lenovo ET960 Pocket PC

sirmark 8 Marca 2005 17:01

0 0
lenovo et960 Lenovo ET960 jest najnowszym, dostępnym PDA działającym w sieciach GSM/GPRS i oferowanym z ciekawymi funkcjami. Jest trójsystemowy (GSM 900/1800/1900), posiada port podczerwieni, Bluetooth oraz złącza MMC i SDIO.

Jednostkę centralna stanowi procesor Intel PXA272 312MHz, a pamięć przeznaczona na aplikacje to 128 MB. ET960 wyposażony jest także w aparat cyfrowy 1.3 Mpix, pozwalający robić dobrej jakości zdjęcia. Obecnie oferowany jest w cenie ok. 800 Euro, co jest dość wygórowaną kwotą.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia w kataloguŹródło tekstu: msmobiles.com     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet