Wiadomości Lekka minuta i Lekki SMS w Orange na kartę - szczegóły

Lekka minuta i Lekki SMS w Orange na kartę - szczegóły

Ringu 6 Maja 2011 18:41

0 0

Prezentujemy szczegóły nowych promocji skierowanych do użytkowników usług przedpłaconych w Orange - Lekka Minuta i Lekki SMS.

Obie usługi promocyjne są dostępne dla użytkowników taryf: Orange One i Orange POP. Z Lekkiej Minuty mogą skorzystać także użytkownicy taryfy Nowe Orange Go.

Lekka Minuta to usługa obniżająca koszty połączeń głosowych. Po jej uaktywnieniu każda kolejna minuta krajowej rozmowy jest sukcesywnie pomniejszania o 10 groszy. Jeżeli wartość minuty osiągnie 0,10 zł lub mniej, to cena kolejnej minuty wraca do stawki bazowej i cały proces zaczyna się od początku.

Przykładowo - dzwoniąc do abonenta Ery z telefonu w Orange POP opłaty wyniosą:
0,29 zł za 1. minutę,
0,19 zł za 2. minutę,
0,09 zł za 3. minutę,
0,29 zł za 4. minutę itd.

Usługa działa przy wykonywaniu połączeń do wszystkich sieci krajowych, łącznie z Play i Centernetem.

Za 10-minutowe połączenie w przypadku opisanym powyżej zostanie naliczone 2 zł zamiast 2,90 zł. Za 10-minutowe połączenie do sieci Play - 4,60 zł zamiast 7,50 zł.

Usługa kosztuje 5 zł miesięcznie i jest ważna przez 30 dni. Aby ją aktywować należy:
wysłać SMS o treści MINUTY pod numer 616 (opłata jak za SMS), lub
wybrać kod *110*68# [zadzwoń], lub
wybrać odpowiednią opcję na Orange Online lub skontaktować się z DOK.

Lekki SMS polega natomiast na obniżaniu opłat za wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych. Jeżeli usługa jest aktywna, to każdy kolejny SMS wysłany w danym dniu jest o 1 grosz tańszy od poprzedniego. Jeżeli stawka osiągnie 1 grosz, to następna wiadomość będzie kosztować standardowo, zgodnie z cennikiem usług danej taryfy i cały proces rozpocznie się od początku.

Po północy opłata za wiadomość wraca do stawki bazowej, niezależnie od ilości SMS-ów wysłanych poprzedniego dnia.

Promocja dotyczy wiadomości wysyłanych do wszystkich sieci.

Usługa jest bezpłatna do 31. maja. Działa przez 30 dni od momentu aktywacji.

Aby włączyć usługę należy:
wysłać SMS o treści SMS pod numer 818 (opłata jak za SMS), lub
wybrać kod *110*69# [zadzwoń], lub

Zobacz: regulamin promocji Lekka Minuta (plik .pdf; 151 kB).
Zobacz: regulamin promocji Lekki SMS (plik .pdf; 74 kB).

Źródło tekstu: Orange

Dodaj do:
w sumie: 104
  • 0

120. ~  2011-05-11 19:16:05  host: 31.41.144.41

@119. Koleś to po prostu fenomen ;). Ktoś musi podnosić statystyki, gdyż AUPU w Orange w pre-paidzie nigdy nie przekroczyło 100 minut, a w pierwszym kwartale wyniosło zaledwie 92,6 minuty. No, ale jak już wcześniej pisałem: człowiek fenomen. Robi za 4-5 klientów (500% normy) ;).

• 0

122. ~Tomek  2011-05-12 01:10:08  host: public115460.xdsl.centertel.pl

@87 Tu nie trzeba kombinowac. Samo rozmawianie wlacza promocje. Nie rozumiem dlaczego wyjdzie drozej. Stawka podstawowa to 29 gr poza i 20 gr w sieci/stacj. Sa jekies inne oferty ze stawka inna niz ta? No moze tak. Ale... jest zawsze ale. Uzywam tel w firmie i przesiadlem sie z taryf biznesowych na pre-paid. Wynik? 50% co najmniej. Telefony kupuje sam. Bo oczywiscie jesli ktos wezmie aparat to cena rosnie no ale nie badzmy dziecmi. Przeciez musi im sie to zwrocic. Telefon za 1zl to tylko chwyt. Wczesniej czy pozniej zaplacisz za to w abonamencie. Orange mnie zdenerwowalo. Wydaje 200zl miesiecznie na polaczenia i zawsze dostawalem 50% upustu na abonament bez telefonu. Teraz dzwonia i namawiaja mnie na abonament tylko sie zawsze pytam czy moga zejsc do poziomu pre-paid. Jakby zeszli to nie bawilbym sie w doladowania tylko wzial abonament. Ale zawsze slysze 'no niestety nie mamy takiej oferty'. Ktos od razu powie przenies sie do Play. Ale ci z kolei maja fatalna jakosc polaczen no i ktos kto do nas dzwonic musi placic prawie 3x wiecej. Nie chce sluchac o teoriach a propos MTRow tylko chce widziec rezultaty. Play ma dobra oferte tylko za cena idzie niestety jakosc a ja nie moge sobie pozwolic na kompromisy...

• 0

125.  2011-05-12 09:00:08

Poza tym w orange jest bezpłatna informacja o numerach pod *555

• 0

126. ~  2011-05-16 05:47:38  host: t19-15.opera-mini.net

Nawet tego nie zauważyłem a minuty za minuty są także za połączenia do orange. Czyli za jedno połączenie 2 minutowe do sieci koszt 37gr można otrzymać 9 minut więc dobre stawki mamy nawet jak wykorzystamy jedynie małą cząstkę tego bonusa. Teoretycznie można zejść do poniżej 4gr za minutę, w praktyce mało realne jest zejść wyzej niż 10gr. Uwaga. Promocja nie jest polecana osobom z play które mają problem wydzwonić 4 minuty dziennie bo im może wyjść drożej w tej taryfie.

• 0

127. ~  2011-05-17 09:24:38  host: cja179.neoplus.adsl.tpnet.pl

• 0

128. ~  2011-05-17 09:46:22  host: cja179.neoplus.adsl.tpnet.pl

korzysta ktoś z tego? ... czy po dwóch minutach trzeba przerwać rozmowę , i zacząć ja jescze raz , czy przestaje pobierac pieniądze w trakcie połączenia?

• 0

129. ~Calm7  2011-05-17 11:50:04  host: v29-01.opera-mini.net

Tak, trzeba przerwac rozmowe i poczekac na przyznanie minut. Wtedy mozemy rozmawiac 9 minut z W3. PS. Jest male ograniczenie do 45 min.na 24h

• 0

130. ~  2011-05-17 11:54:39  host: cja179.neoplus.adsl.tpnet.pl

129 a t e za darmo to jest jedna rozmowa maxymalnie 9minutowa czy moze byc np dziewięć rozmów po 1 minucie

• 0

131. ~  2011-05-18 19:29:52  host: dmm165.neoplus.adsl.tpnet.pl

• 0

132. ~  2011-05-18 19:46:26  host: 31.41.144.41

@131. Rozliczanie bonusu jest sekundowe, czyli możesz wykonać kilka rozmów.

• 0

133. ~  2011-05-18 19:54:42  host: dmm165.neoplus.adsl.tpnet.pl

132 słuchaj a w ngo przychodzą te smsy po rozmowie , bo u mnie we free nie w one chyba też nie

• 0

134. ~  2011-05-18 20:12:52  host: dmm165.neoplus.adsl.tpnet.pl

132 a jak najwygodniej sprawdzić ile tych minut zostało

• 0

135. ~  2011-05-18 20:43:27  host: 31.41.144.41

@13. Minuty za minuty są tylko w Nowym Orange Go. Ich ilość sprawdzisz wysyłając SMSa na numer 900 w treści wpisując ILE (opłata jak za SMS do sieci Orange) lub na swoim koncie na stronie operatora. Ewentualnie dzwoniąc pod bezpłatny numer *500.

• 0

136. ~  2011-05-23 09:51:15  host: v18-13.opera-mini.net

Lekki SMS, jak juz, to oplata aktywacyjna powinna wynosic 5zl na zawsze, a nie co miesiac, sic! * Ufomes w NOG wymiata :-)

• 0

137. ~Calm7  2011-05-30 09:06:50  host: z30-11.opera-mini.net

Chyba obydwie uslugi skazane sa na porazke... Dobrze, ze mamy inne i lepsze w Orange :-)

• 0

138. ~  2011-10-08 18:55:51  host: host-80.48.173.169.rev.ndm.krawarkon.pl

oagsbnxncvhhfadeddddtsewsrwesdwrrsrererdedferffwnahahwshxckjhdfj fgj

• 0

139. ~pejus  2011-11-09 19:31:13  host: public130826.cdma.centertel.pl

ja wygadam 1000 minut w cigu 1,5 tygodnia wiec jest mozliwe gadac 700 minut miesiecznie cwaniaku z nikiem afay205 chyba ty nie masz pojecia ile to jest frajerze :)