Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lecą reklamy nieistniejących ofert Orange

Lecą reklamy nieistniejących ofert Orange

WitekT 16 Kwietnia 2009 16:01

0 0

Pierwotną datą wprowadzenia nowej oferty prepaid Orange miał być 16. kwietnia. Projekt zawieszono w ostatniej chwili, choć nie wszystko udało się zatrzymać.

Wszystko jest gotowe do startu. Z reklam, które zostały dziś, najprawdopodobniej omyłkowo, wyświetlone przez Polsat, wynika, że podstawową stawką w Orange Go, Orange POP i Orange Music będzie 29 groszy do wszystkich sieci oprócz Play i Cyfrowego Polsatu. Na serwerze orange.pl czytelnicy znaleźli także ciekawą grafikę promującą nową ofertę, która została już jednak usunięta. Prezentujemy ją poniżej. Wcześniej stawka 29 groszy widniała też oficjalnie na stronie w sekcji POP, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




3700754m

Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL ze źródła zbliżonego do sprawy, projekt został zawieszony i nie jest znana data jego startu. Nie wiadomo też czy wejdzie w gotowej już formie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 321
  • 0

    302.  2009-04-21 14:34:26

    Wielkiego końca nie będzie. Ale cisza ciagle jest. Gdyby wprowadzili jakąkolwiek zmianę, jakąkolwiek promocję, to już byłby sukces. Np. jakieś fajne obniżki wewnątrz sieci, Jak np. godzina rozmowy za 29gr w tt.

  • 0

    303. ~t  2009-04-21 15:03:36  host: lab11.am.put.poznan.pl

    Negocjacje z Francuzami sa ponoc trudne. Przys stawce 29 gr Orange PL musialby dolozyc by odprowadzic nalezny characz... Moze wiec byc tak ze po oplaceniu abonamentu Orange Pre-Paid bedziemy mieli stawki pre-paidowe!

  • 0

    304. ~stachu  2009-04-21 15:44:35  host: 85.219.163.18

    299: również zobaczyłbym tę reklamę z chęcią. Ale pewnie nikt jej nie nagrał ;/

  • 0

    305. ~  2009-04-21 16:13:18  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Nowe Orange Go to pierwsza oferta na kartę z taryfą malejącą.

  • 0

    306. ~  2009-04-21 17:48:33  host: host-89-230-66-255.rzeszow.mm.pl

    HE HE zastrajkujcie i nie dzwońcie. Kupcie sobie narazie Playa, a jak wam wprowadzą nowe stawki to wrócicie do starej sieci!!! Przecież to takie nieskomplikowane. Poprostu wyłącznie odbierajcie rozmowy!!!!!!!!

  • 0

    307. ~  2009-04-21 19:07:19  host: f143-060.opera-mini.net

    wyłączcie calkiem karty prepaid orange do czasu wprowadzenia nowej oferty orange w koncu przy odbieraniu rozmów orange tez zarabia wiec puki nie dadzą nowej oferty w orange ja jak by mnie ktos w konia tak robił zrobilbym tak. a puki co faktycznie kupił bym karte play fresh za 5 zl i doladowanie za 5 zl i mialbym ważność na rok. za ten czas poznał bym smak wolności i poznał co to znaczy tanio gadac. takze wtedy jakby nagle orange straciła tylu klientów naraz a co wazniejsze tyle zysków z rozmów zarówno przychodzacych jak i wychodzacych to sadze ze nowa taryfa by nagle szybciej sie pojawiła. a jesli nie to zegnaj orange idź sobie do francji. a witaj pf. witaj heyah i witaj każda oferte ktora daje dobre stawki i nie zdziera z ludzi. a jak wiadomo TP i ORANGE robią to mistrzowsko. niektorym wmawiając do tego jeszcze ze to polskie firmy. niektórzy w to wierzą (wyznawcy RYDZYKA i MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA) co tymbardziej mnie śmieszy. i oni przeciez nie przejdą do play bo wg RYDZYKA play to diabelska siec (i maja diabelsko tanio. a w orange i centernet moi wierni będziecie miec bosko drogo..) tfu tfu obym z tym centernetem nie wykrakał.. ale sojusz z rydzykiem - mam zle przeczucia co do tej firmy i ich oferty

  • 0

    308. ~abc  2009-04-21 20:42:26  host: acku151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PROŚBA!! Użytkownicy ORANGE doładujcie karty SIM kwotami po 100,- zł i...... czekajcie na NOWĄ OFERTĘ!! Pozdro. - Grażynka P-O.

  • 0

    309. ~  2009-04-22 10:03:02  host: f142-060.opera-mini.net

    Ktos sie pode mnie podszywa! To ja jestem prawdziwa oliwa. Kupujcie zdrapki za 50zl kocham was :*

  • 0

    310. ~hallo  2009-04-22 10:45:53  host: ip187-200.ghnet.pl

    nieeeee wytrzyyyymam hehehehehahahahhahahah " Hej robaczki zrobiliscie jakies duze doladowanie dzis? Caluje oliwa z orange" NIE DAM RADY ZE ŚMIECHU hehehehe, rozwaliły mnie te hasła "Ktos sie pode mnie podszywa! To ja jestem prawdziwa oliwa. Kupujcie zdrapki za 50zl kocham was :* " hehehehehehehe. DOWCIP NA MIEJSCU JAK NIIICCC!!!!! EXTRA! :)) :) :):):) ale sie uśmiałem hehehe

  • 0

    311.  2009-04-22 14:08:29

    Przynajmniej do połowy czerwca na nową ofertę nie ma co liczyć. Okres okołoświąteczny udało sie prześliznąć ze stawką co najmniej 60gr poza sieć, teraz zbliża się maj - miesiąc przyjmowania pierwszych komórek i znowu będziemy świadkami a to 'omyłkowo' puszczonej reklamy w TV, a to 'omyłkowo' zamieszczonego banera na stronie Orange...

  • 0

    312. ~  2009-04-22 14:19:38  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Okres " Świąteczny" jak najbardziej aktualny...... przypominam!!!. A że w Centertelu mają cały rok święto..... to juz inna kwestia...

  • 0

    313. ~  2009-04-22 14:26:42  host: amd41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    311 . miesiąc przyjmowania pierwszych komórek - dobre - jest okazja podziękować orange za nową ofertę . . .

  • 0

    314. ~m@rio  2009-04-22 15:31:33  host: static-196-225.is.net.pl

    orange=wtopa 1000lecia:)))))))

  • 0

    315. ~  2009-04-22 16:07:42  host: bne233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ponoć dziś wieczorem konkretna data wprowadzenia oferty i dużo szczegółów. Tako rzecze rzecznik.

  • 0

    316. ~  2009-04-22 16:22:44  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    oj będzie się działo..........:-)

  • 0

    317. ~Hallo  2009-04-22 17:42:15  host: f96-046.opera-mini.net

    Uwaga! Dzisiaj w nocy wszyscy ktorzy maja popa i orange go beda miec automa tycznie stawke 29gr do wszystkich sieci. Potwierdzone!

  • 0

    318. ~  2009-04-22 19:00:31  host: f96-023.opera-mini.net

    To ja oliwa faktycznie 29 ale do wybranych sieci do play i polsat drozej kochani. I koniec z pakietami i nie zapomnijcie dzis doladowac sobie karty za 50zl. Caluski wasza oliwa z orange

  • 0

    319. ~Realista  2009-04-23 07:44:11  host: 088156123033.stk.vectranet.pl

    Dzisiaj już lecą prawdziwe reklamy Orange.

  • 0

    320.  2009-04-23 20:03:05

    buziaczki dla Oliwy, Orange the best :) Tadzio R.

  • 0

    321.  2009-04-28 15:15:44