Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lebara Mobile kończy działalność w Polsce

Lebara Mobile kończy działalność w Polsce

Piszemy o tym pierwsi WitekT 16 Grudnia 2014 08:20

20 7
Lebara Mobile kończy działalność w Polsce jako MVNO. Usługi będą działać do końca marca 2015 roku - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Przypomnijmy, że Lebara wystartowała jako MVNO w Polkomtelu prawie dokładnie rok temu. W tym czasie, oprócz oferty prepaid, pojawiły się także pakiety mix (odnawialne co 30 dni).

Zobacz: Lebara Mobile wystartowała z polską ofertą.

Lebara Mobile to oferta dla osób korzystających z międzynarodowych połączeń, tzw. etniczny MVNO. Oferta tego operatora jest bardzo podobna do Lyca Mobile, która także w Polsce działa w modelu MVNO w sieci Polkomtela.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lebara mobile

w sumie: 88
  • 0

    72. ~Calm7  2014-12-17 10:40:56  host: n19-05-04.opera-mini.net

    70). Być może jeszcze nie wiedzą komu te numery ,,opchnąć" ;-)

  • 0

    73. ~  2014-12-17 11:16:25  host: 77-253-202-220.static.ip.netia.com.pl

    @71 WitekT - a jak to zrobić? numer na stronie zarejestrowany, a 2 wnioski już odrzucone, bez podania przyczyny.

  • 0

    74.  2014-12-17 12:19:05

    73: zawsze przy odrzuceniu jest podany powód w formie kodu. Zapytaj u operatora, do którego chciałeś przenieść. Jeżeli wszystko wygląda na OK, to zostaje jeszcze interwencja w UKE.

    Zajrzałem w swoje statystyki MNP po trzech kwartałach 2014 roku - Lebara oddała 32 numery, a przyjęła 25. Nie jest to oszałamiająca statystyka, ale pokazująca, że jakaś tam migracja jest. :-)

  • 0

    75. ~pabloki  2014-12-17 13:46:02  host: 213.158.217.243.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ... i chyba właśnie ta lebara ma tyle numerów obecnie =7. Dobili z baza chociaż do 1000 numerów?

  • -2

    76.  2014-12-17 13:53:01

    75 - myślę, ze zdecydowanie więcej - przecież tylu komentatorów pisze, że to była kiedyś świetna oferta promocyjna... A biorąc pod uwagę, że czytelnicy Telepolis (z małymi wyjątkami, jak ja np.) wybierają tylko najlepsze oferty - chyba musiała mieć dużo klientów, nie? ;-)

  • 0

    77.  2014-12-17 14:45:57

    Dla osób chcących zachować numer z sieci Lebara Mobile.

    1. Należy zarejestrować się na stronie => http://tlp.is/4uw
    2. Udać się do salonu nowego operatora (lub na jego stronę jeśli jest możliwość złożenia wniosku online) **
    3. Podać dane dokładnie takie same jak podczas rejestracji na stronie Lebara Mobile.

    UWAGA! W przypadku gdy dane będą inne niż na stronie Lebara wniosek zostanie ODRZUCONY.
    W przypadku negatywnego rozparzenia wniosku należy sprawdzić dane na stronie Lebara i jeśli są inna to należy je zaktualizować (najlepiej przepisać z dowodu osobistego).

    ** - należy zabrać dokument tożsamości np. dowód lub paszport

  • 0

    78.  2014-12-17 14:51:21

    @73: Zaloguj się na stronę Lebara i sprawdź dokładnie dane czy są zgodne z danymi podanymi we wniosku u nowego operatora :)

  • -2

    79.  2014-12-19 09:00:06

    I już płacz po takim dobrym MVNO się skończył?

  • 2

    80.  2014-12-19 20:43:46

    @79 Tylko tyle masz do napisania? Nic ciekawszego nie możesz wymyślić? A co do płaczu to dopiero on się zacznie :-( Dla tych którzy często poruszali się po UE, oferta Lebary była bardzo dobra. Sam korzystałem z tej karty zarówno do internetu, jak i do rozmów międzynarodowych. A wychodzące w UE w roamingu za 19 groszy - dla mnie super. Jak ostatnio pogorszyli ofertę, to jeszcze cały czas są dostępne pakiety Mix = rozmowy międzynarodowe do 39 krajów + po Polsce za 10 gr/minutę (w pakiecie). Też nieźle :-) Ale Ty nie używasz Lebary, tylko "komentujesz" coś o czym nie masz żadnego pojęcia.

  • -2

    81.  2014-12-19 20:47:49

    80 - no dla tego chciałbym się dowiedzieć co stracicie z wycofaniem się operatora... Wygląda na to, ze niewiele, skoro dwa dni news cieszył się zainteresowaniem komentatorów tylko ;-)

  • 2

    82.  2014-12-19 21:04:36

    @81 A Ty znowu o niczym... Nie potrafisz jak widać przyjąć do wiadomości, że Lebara jest//była ofertą dla konkretnej grupy odbiorców. Jak widać zbyt dobrą (taryfa 19 gr w UE), aby się opłacać operatorowi. Lebara, czy Lycamobile to nie Plus, który ma doskonałą ofertę strzyżenia każdego klienta w każdym segmencie rynku. Zwłaszcza na połączeniach międzynarodowych Twoja ukochana sieć daje z siebie wszystko :-) Ale Ty z takich połączeń nie korzystasz, stąd Twój kompletny brak znajomości tematu.

  • -2

    83.  2014-12-19 21:23:51

    slawekt - dlatego dziwi mnie brak płaczu ;-)

  • -2

    84.  2014-12-19 21:27:47

    Szybko się pogodziliście ze "stratą" ;-)

  • 2

    85. ~pabloki  2014-12-19 23:08:43  host: 213.158.222.36

    83,84 wymagasz wielu komentarzy i płaczu po operatorze z malutką liczbą klientów? teraz odgarnij z tej garstki klientów którzy czytaja telepolis. Co zostalo? Prawie nic. Weż przestań bo są jakieś granice trollowania.

  • 1

    86. ~  2014-12-19 23:26:29  host: user-31-175-10-217.play-internet.pl

    Do wlo. Dla mnie koncem lebara.pl byl dzien 20.11.2014 zgadnij dlaczego?

  • 2

    87. ~pabloki  2014-12-19 23:45:05  host: 213.158.222.36

    wlo takie przesłanie do Cb w kwestii lebara i nie tylko http://tlp.is/4vv

  • -2

    88.  2014-12-20 11:39:59

    86 - pewnie koniec tej promocji z roamingiem po 19 groszy, o czym ktoś tu pisał?

  • 1

    89. ~Spajro  2014-12-24 10:09:17  host: 81.219.84.18

    Przestańcie proszę karmić tego fatalnego trolla :) Jak mu ludzie przestaną odpisywać to komentarze ustaną.

    Co do samej Lebary to mam neutralny stosunek, korzystać nie korzystałem, jak za granicą ewentualnie coś dzwonie to te pare złotych więcej do abo mogę dać.

  • 0

    90. ~blue  2015-07-01 14:05:22  host: 5bdaf121.1000lecie.pl

    Witam a co w monecie jak nie zarejestrowałem numeru a teraz chce go przenieść do innej siec ??

  • 0

    91.  2015-07-01 14:09:49

    blue: bez rejestracji nie przeniesiesz.

Dodaj swoją opinię