Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Leasing 0,5% miesięcznie" w promocji x-kom

"Leasing 0,5% miesięcznie" w promocji x-kom

orson_dzi 7 Sierpnia 2018 16:00

5 1

x kom leasing

x-kom wprowadza promocyjną ofertę zakupu smartfonów w korzystnym leasingu. Akcja obejmuje również produkty z następujących kategorii: laptopy, notebooki i ultrabooki, laptopy 2 w 1, komputery i serwery, tablety, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, monitory, smartwatche i akcesoria, nawigacje GPS, tablety graficzne.

Leasing ratunkiem na brak gotówki

Zakup sprzętu w leasing to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pilnej wymiany sprzętu, a niekoniecznie mają wolne zasoby finansowe. Dzięki temu istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, które dodatkowo można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Po zakończeniu okresu spłaty sami decydujemy - zwracamy sprzęt (i bierzemy kolejny) lub odkupujemy go na własność.

Zasady promocji

x kom leasing




Promocja Leasing 0,5% miesięcznie w sklepach x-kom trwa od 3 do 17 sierpnia. Minimalna wartość zamówienia wynosi 2000 zł netto, a okres finansowania to 24 miesiące. Zakupu można dokonać zarówno na stronie internetowej sklepu, jak i w salonach stacjonarnych. Koszty można obliczyć za pomocą kalkulatora na stronie sklepu.

Zobacz: Regulamin promocji


Smartfony w promocji

huawei p20 pro vs apple iphone 8

Wśród promowanych smartfonów znajdziemy głównie flagowce, m.in.:
  • Samsung Galaxy S8 za 73,31 zł miesięcznie. Wpłata początkowa wynosi 211,22 zł, a koszt wykupu 394,98 zł.
  • Apple iPhone X w wersji 256 GB za 135,42 zł miesięcznie. Wpłata początkowa wynosi 390,16 zł, a koszt wykupu 729,60 zł.
  • Huawei P20 Pro za 98,71 zł miesięcznie. Wpłata początkowa wynosi 284,39 zł, a koszt wykupu 531,81 zł.

Zobacz: Poznaj leasing w x-kom

Źródło tekstu: x-kom; wł     

Dodaj do:

Tagi: promocja | raty | leasing | x-kom

w sumie: 19
  • 0

    1. ~pomarańcza  2018-08-07 12:27:21  host: 212.160.172.71

    iPhone X 256 GB - całościowy koszt 4369,84 < jest to kwota NETTO ? jeżeli doliczyć VAT 23% to wyjdzie 5374,90 zł
    Na stronie cena tego modelu to 5699 zł ?? Coś się nie zgadza ?

  • 0

    2. ~Pytanie  2018-08-07 13:14:01  host: user-94-254-131-96.play-internet.pl

    wystarczy mieć jednoosobową działalność i można wziąć smartfon w leasing?

  • 0

    3.  2018-08-07 13:14:11

    @1 Cena podniesiona abyś myślał że się opłaca :) Obecnie X z 256GB to koszt 4999 brutto z legalnego sklepu.

  • 0

    4.  2018-08-07 13:14:57

    @ Wypadało by mieć również zdolność kredytową :)

  • 1

    5.  2018-08-07 13:22:58

    Jakim cudem ten artykuł jest dodany za ok. 2,5 godziny? Z ciekawości pytam...
    "7 Sierpnia 2018 16:00"

  • 0

    6. ~  2018-08-07 13:25:15  host: 188.146.128.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w skali 2 letniej wychodzi ponad 10%, jednak oferta fajna jak ktos ma dzialalnosc...

  • 0

    7.  2018-08-07 13:30:33

    @5 z Whitestoku pisane, tam mają inną strefę czasową.

  • 0

    8. ~Jarek  2018-08-07 13:37:39  host: public-gprs213843.centertel.pl

    Musze przyznać wychodzi bardzo korzystnie dla firmy :)

  • 0

    9. ~tkubon  2018-08-07 14:09:21  host: public-gprs408035.centertel.pl

    Normalne raty 0,5%. Nie lepiej kupić i odliczyć?

  • 0

    10. ~klint  2018-08-07 15:58:25  host: 194.181.92.34

    @bo2095 żeby czytelnicy myśleli, ze to nowy NEWS. ot takie popisanki autora

  • 0

    11. ~  2018-08-07 16:05:30  host: 77.111.247.7

    Albo ktoś już czas zmienił na jeszcze bardziej letni- kierując się termometrem.

  • -1

    12.  2018-08-07 16:30:49

    To jakaś akcja sponsorowana? Komentarze z 12:30 a data wstawienia artykułu 16:00 i mam wrażenie że ciągle się zmienia. A aktualizacji brak.

  • 0

    13. ~z czym do ludzi  2018-08-07 17:18:11  host: apn-37-248-214-78.dynamic.gprs.plus.pl

    Dobre dla Januszy biznesu, ze tez telepolis takie g. promuje

  • 0

    14.  2018-08-07 17:29:00

    Chyba czas na nowego laptopa? :)

  • 0

    15. ~greg  2018-08-07 17:58:33  host: 89-78-148-213.dynamic.chello.pl

    Dobra, to teraz pytanie na 100 pkt - czy to się opłaca? Lepiej wziąc na os fizyczną na raty 0% czy taki leasing? Zastanawia mnie jak to wygląda w dłuższej perspektywie. Teraz smartfony tak tracą na wartości, że nie wiem co wychodzi lepiej. Można taki poleasingowy smartfon opchnąć na Allegro bez problemu?

  • 0

    16. ~Mick  2018-08-07 19:23:53  host: 188.146.103.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @4 leasing jest właśnie dla tych co nie mają zdolności kredytowej

  • 0

    17.  2018-08-07 23:05:54

    @15: A jaka to roznica pozniej dla kupujacego czy poleasingowy czy nie? Jak położysz to się dowiesz że się opłaca szczegolnie jak weźmiesz coś drozszego niż 3.5k netto. W tej otomo tym bardziej.

  • -1

    18. ~Punk  2018-08-08 20:41:44  host: apn-46-77-194-202.dynamic.gprs.plus.pl

    Raty w bankach podskoczyły, a raty 0% to fikcja bo towar potem jest droższy aby wyrównać cenę odsetek.
    Dziękuje, ale bankierów nie będę wspierał ani finansował.
    Szczególnie tych z Żydowskim rodowodem.

  • 0

    19.  2018-08-12 21:56:16

    @18: Bzdura. Jest masa sprzętu na 0% gdzie cena nie odbiega od najniższych jakie można znaleźć na ceneo. Kwestia tylko, że nie zawsze dokładnie na to co chcesz i nie w każdym sklepie. Przykład (bo akurat w temacie TV jestem): TV LG 55UJ6307 w Euro, jest o 30zł droższy niż w najtańszym sklepie na ceneo + raty 0%.

Dodaj swoją opinię