Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lato z technologiami Plusa - LTE nad wodą

Lato z technologiami Plusa - LTE nad wodą

LuiN 25 Lipca 2012 15:16

0 0

W najpopularniejszych nadmorskich i mazurskich ośrodkach wypoczynkowych Plus będzie promował tego lata LTE - najszybszy Internet mobilny w kraju.

Zarówno pasjonaci nowoczesnej techniki jak i zwykli użytkownicy będą mogli poeksperymentować z LTE w czasie letniego road show organizowanego przez sieć Plus, we współpracy z Samsungiem będącym partnerem technologicznym akcji.

W specjalnych namiotach znajdą się stanowiska komputerowe z dostępem do internetu LTE oraz tablety Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. Wszyscy chętni będą mogli ściągać aplikacje, surfować po sieci, oglądać programy telewizyjne, pobierać zdjęcia, pliki muzyczne Muzodajni, zamieścić nowe wpisy na swoim profilu społecznościowym, sprawdzić, jak szybko da się ściągnąć najnowszy film albo nową wersję ulubionej gry.




Dodatkowo w ciągu dnia doświadczeni instruktorzy poprowadzą warsztaty piosenkarskie, a wieczorem będą organizowane imprezy i koncerty. Zabawę przy muzyce zapewni Maciek Rock oraz zespoły Szulerzy, InoRos, Lemon, Bliss oraz Jimmie Wilson.

Road show LTE odwiedzi Mrągowo (28-29 lipca), Malbork (31 lipca - 1 sierpnia), Mikołajki (3-4 sierpnia), Giżycko (5-6 sierpnia), Gdynię (8-9 sierpnia), Puck (11-12 sierpnia), Hel (14-15 sierpnia), Międzyzdroje (21-22 sierpnia) i wreszcie Sopot (24-25 sierpnia).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 16
  • 1

    3. ~  2012-07-25 15:33:09  host: aceu164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "ściągnąć najnowszy film albo nową wersję ulubionej gry" - hehehe, a co z prawami autorskimi? Plus promuje LTE na podstawie piractwa?

  • 1

    4. ~drakon26  2012-07-25 15:34:41  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    Tak, ciekawe ile będą chcieli za korzystanie. Pewnie pojawią się paczki, które wykorzysta się w ciągu jednego dnia.

  • 1

    6. ~  2012-07-25 15:35:58  host: aceu164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2, dobre, ale podobno maksymalny zasięg to 9-10 km, a skuteczny 1-5 km. Co i tak czyni LTE usługą dla wybranych... Jak dla mnie to śmieszne, bo sprzedając usługi w "sąsiedniej" firmie od dwóch lat widzę, że ludziom bardziej zależy na dostępności (czyli zasięgu) niż na prędkości. Wioski zadowolą się 1-2 mbit/s, bo dla nich Internet to dobro podstawowe jak prąd elektryczny, a nie dobro zbyteczne jak np.: telewizja HD...

  • -1

    7. ~eltee  2012-07-25 15:39:27  host: apn-37-98-213-125.dynamic.lte.plus.pl

    LTE rządzi, różnica jest ogromna porównując z Orange i T-Mobile.

  • 1

    8.  2012-07-25 16:25:59

    @7 szybciej Ci sie onet laduje? ;)

  • 0

    11. ~marek  2012-07-25 16:30:04  host: user-109-243-158-9.play-internet.pl

    kto ma iPlusa to wie ok narazie

  • 1

    12. ~Maniek  2012-07-25 16:34:06  host: ust236.p1.InterArena.pl

    Zapraszamy do skansenu nad morzem, czyli do Ustki! Letnia stolica Polski a o LTE i Areo2 można pomarzyć

  • 1

    13. ~MACIEK  2012-07-25 16:34:38  host: 90-156-88-14.internetia.net.pl

    Kto myślał że chodzi o prezesa PZPN ręka w górę :)

  • 1

    14. ~bolo  2012-07-25 17:28:32  host: 178.183.243.147.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    przecież plus nie ma ani jednej stacji LTE, wszystko Aero2 o co tyle szumu. Plus jest zabiedzony technologicznie. Po co ten solorz to kupił. Oni tkwią w E1 ynkach i z nich nie wyjdą.

  • 1

    15. ~  2012-07-25 17:41:38  host: z17-12.opera-mini.net

    Mam to lte ale na co mi to?hspa+ aero2 jest juz na takich zadupiach ze 2-3 mbs ludziom starczy bo to daleko sieje..ptc tez to odpala ale plus ma przewage marketingu z lte.mirekb

  • 1

    16.  2012-07-25 18:13:56

    7 poczekaj jak Networks rozbuduje zasięg, wtedy się zdziwisz.

  • 1

    17.  2012-07-25 18:15:54

    Plus nie jest w stanie zsynchronizować swoich stacji z Areo2, dlatego użytkownicy Plusa na 3G mają cały czas problemy z jakością połączeń czy bycia niedostępnym dla dzwoniącego. Plus niech się skupi na dobrym działaniu Areo2, albo niech tylko użytkowników iPlusa wpuszcza do Areo2.

  • 0

    18.  2012-07-25 18:30:37

    @17. Ja takiego problemu nie mam. Może występuje to tylko w określonych lokalizacjach?

  • 1

    19.  2012-07-26 00:23:02

    @17 zgadza się - 3G Plusa to masakra. Mam przykład - dwa BTSy obok siebie Plus i Orange, wg map obydwa mają UMTS. Z Plusa co chwile zrywa połączenie, Orange działa pięknie.

  • 1

    20. ~TheHX  2012-07-26 09:33:27  host: apn-77-115-170-38.dynamic.gprs.plus.pl

    Odkąd Solorz przejął SA i zrobił Z O.O. zrobiło się jedno wielkie *** Arogancja BOK, oszukiwanie w ofertach internetowych. Żałuję, że z prepaida przeszedłem na abonament ( w dobrej wierze) w tym *** SOLO-PLUS

  • 0

    21.  2012-07-28 21:01:08

    **** "LTE nad wodą" - a po co mi to nad wodą ? Da się na tym popływać ? pewnie chyba tylko popłynąć - jeśli chodzi o rachunki za używanie :)

Dodaj swoją opinię