Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LastPass obsługuje funkcję autouzupełniania Androida Oreo

LastPass obsługuje funkcję autouzupełniania Androida Oreo

msnet 19 Lutego 2018 20:39

1 1

lastpass logo

LastPass to popularny menedżer haseł, który w najnowszej wersji dostał wsparcie dla funkcji autouzupełniania dostępnej w Androidzie Oreo.

Dzięki obsłudze funkcji autouzupełniania z najnowszego Androida, LastPass pozwala płynnie uzupełniać loginy, hasła oraz inne wrażliwe dane w aplikacjach pracujących na urządzeniach z systemem Google'a. Aby skorzystać z tej możliwości, należy w ustawieniach programu włączyć odpowiednią opcję, a następnie w ustawieniach systemowych zmienić domyślną aplikację dla Usługi autouzupełniania.


Nowa funkcjonalność aplikacji LastPass jest dostępna w wersji 4.4.1749.

Nadal dostępna jest stara metoda autouzupełniania przy użyciu ułatwień dostępu, co przyda się w aplikacjach niewspierających nowych funkcji z Androida Oreo, na przykład w przeglądarce Google Chrome, a także na urządzeniach ze starszą wersją systemu.

Źródło tekstu: AndroidPolice, wł     

Dodaj do:

Tagi: android oreo | lastpass

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-103-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet