Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LastPass obsługuje funkcję autouzupełniania Androida Oreo

LastPass obsługuje funkcję autouzupełniania Androida Oreo

msnet 19 Lutego 2018 20:39

1 1

lastpass logo

LastPass to popularny menedżer haseł, który w najnowszej wersji dostał wsparcie dla funkcji autouzupełniania dostępnej w Androidzie Oreo.

Dzięki obsłudze funkcji autouzupełniania z najnowszego Androida, LastPass pozwala płynnie uzupełniać loginy, hasła oraz inne wrażliwe dane w aplikacjach pracujących na urządzeniach z systemem Google'a. Aby skorzystać z tej możliwości, należy w ustawieniach programu włączyć odpowiednią opcję, a następnie w ustawieniach systemowych zmienić domyślną aplikację dla Usługi autouzupełniania.


Nowa funkcjonalność aplikacji LastPass jest dostępna w wersji 4.4.1749.

Nadal dostępna jest stara metoda autouzupełniania przy użyciu ułatwień dostępu, co przyda się w aplikacjach niewspierających nowych funkcji z Androida Oreo, na przykład w przeglądarce Google Chrome, a także na urządzeniach ze starszą wersją systemu.

Źródło tekstu: AndroidPolice, wł     

Dodaj do:

Tagi: android oreo | lastpass

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-148-23.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet