Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Laptop dla graczy z pakietem gier w Play

Laptop dla graczy z pakietem gier w Play

orson_dzi 30 Września 2016 15:16

5 1

asus rog fifa play W ofercie Play pojawił się laptop dla graczy Asus ROG GL552.



Dostępny w ofercie operatora laptop został wyposażony w procesor Intel i5-6300HQ, kartę graficzną GeForce 960M z 4 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 1 TB, 8 GB pamięci RAM i matrycę o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości FullHD.




Wraz z komputerem klienci otrzymają grę Fifa 17 oraz voucher na 12 gier i programów, m.in. Counter Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Virtual DJ 8.1, VideoStudio Pro X9.

Asus ROG GL552 jest dostępny wraz z modemem Huawei E3372 w cenie 184,99 zł z ceną początkową 199 zł w ofercie na 24 miesiące lub za 134,99 zł z ceną początkową 0 zł w ofercie na 36 miesięcy. W abonamencie Play Internet PRO dostępny jest pakiet 50 GB (na 24 miesiące) lub 60 GB (na 36 miesięcy) i nielimitowane LTE przez 6 miesięcy.

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: play | asus rog gl552

w sumie: 20
  • 3

    1. ~jacek  2016-09-30 15:36:25  host: 85.219.163.130

    błędy są w opisie u was

  • 2

    2. ~dawidos160  2016-09-30 15:44:52  host: host-178-249-90-17.oxylion.net.pl

    Na stronie widzę tylko za 149,99 z ceną początkowo 0 zł na 36 miesięcy. Za 134,99 chcą 349 na start

  • 0

    3.  2016-09-30 15:48:12

    Gamingowy :) LOL no proszę Was :))) ze zwykłą 960M hahahahaha :) Ten i5 6-gen to jeszcze w ostateczności by uszedł, 8 GB RAM to też bez szału. Zwykły dysk, a nie SSD ? Tak naprawdę to po prostu zwykły laptop ze średniej półki i tyle !

  • 3

    4. ~jacek dobrze prawi  2016-09-30 15:50:30  host: 85.219.163.130

    tak ja w nicku polać mu

  • 2

    6.  2016-09-30 16:42:55

    Nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o karty grafiki, chipsety czy procesory, ale brak SSD jako podstawowego dysku (+storage na klasycznym HDD) niespecjalnie pasuje do "growego" laptopa.

  • -3

    7. ~  2016-09-30 17:40:00  host: 5.174.37.208

    @2 i @6 a do czego wam potrzebny dysk ssd w laptopie do gier?

  • 0

    8.  2016-09-30 17:58:46

    W ogóle nie wpływa na czas dostępu i w sporej mierze, ładowania... Faktycznie, niepotrzebny ; )

  • -1

    9.  2016-09-30 18:00:01

    Jak na te czasy to RAMu też za mało, tak na marginesie.

  • 0

    10. ~  2016-09-30 18:17:41  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    960m to nie tak źle, a co kolega Goral by zaproponował???

  • 0

    11. ~  2016-09-30 18:55:54  host: cd.85.7a9f.ip4.static.sl-reverse.com

    sranie w banie. Drożyzna i wyzysk.186x 24 +199 = ? no własnie play zarabia 1400zł licząć że płaci za laptopa jak w sklepie...

  • -2

    12. ~  2016-09-30 18:56:53  host: cd.85.7a9f.ip4.static.sl-reverse.com

    trzeba jeszcze sobie dokupic jakikolwiek ssd min 250GB... talerz to zabytek.

  • 1

    13. ~  2016-09-30 19:00:23  host: cd.85.7a9f.ip4.static.sl-reverse.com

    Do @7 A Tobie na co internet? Kup gazetę i czytaj... to samo jest z ssd, ssd teraz to podstawa, nawet w bardzo starych sprzętach gdyż dodaje im drugie życie.

  • 0

    14. ~konsultat  2016-09-30 19:20:19  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Cena wychodzi około 4859.Więc za tą cenę to można laptopa smoka kupić

  • 1

    15. ~nmn  2016-09-30 19:34:23  host: 8.37.225.53

    9 - czy Ty masz w ogóle blade pojęcie co wypisujesz? I tacy "specjaliści" zapewne sprzedają szaraczkom sprzęt... :-( :-(

  • 1

    16.  2016-10-01 13:46:23

    @up: tak się składa że mam - tak się składa, że więcej RAMu powoduje mniej doładowań, bo większość scen gry mieści się w pamięci operacyjnej, a nie wirtualnej, która opiera się na dysku i jest o wiele wolniejsza.. coś jeszcze chcesz dodać? Liczę na merytorykę, jeśli już : )

  • 0

    17.  2016-10-02 08:24:11

    8gb spokojnie starczy. Grafika to laptopowa średnia półka. W kilku grach ssd pomaga (duże doczytywania w trakcie), ale 95% gier to wyłącznie szybsze czasy ładowania i brak wplywu na wydajność gry. Co nie zmienia faktu, że wolałbym 250gb ssd niz talerz 1tb. Jak dla mnie to takie raty dla ubogich, albo sposób na bieda amortyzację. A sam laptop, poza przesadzoną ceną w miarę równy.

  • 0

    18. ~  2016-10-02 16:31:35  host: 188.146.5.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @16 Gdyby było tak jak piszesz to każda gra wykorzystywały by maksymalną ilość dostępnej pamięci RAM załadowała by się tam cała ale tak nie jest....

  • 0

    19.  2016-10-03 07:46:41

    do samego przeglądania internetu 8 GB RAM może się szybko zapełnić a z dysku to doczytuje się długo.

  • 1

    20.  2016-10-03 08:45:56

    @7, @10 : karta graficzna w gamingowym laptopie to na dzisiejsze czasy GTX 960M i w górę. SSD - o rząd wielkości przyspiesza wczytywanie, grałbyś w jakieś MMO to byś docenił :) Ja mam gamingowy laptop SPRZED DWÓCH LAT (czyli eony temu w skali ewolucji sprzętu ) , - dysk SSD 256 GB, 16 GB RAM od wyjścia z fabryki, I7 i ... niestety GTX 660M (tu postęp jest najszybszy) - która i tak kładzie na łopatki większość dzisiejszych kart bez 'X'. Ten ich laptop ma solidną konfigurację, ale nazwanie go 'gamingowym' to jak nazwanie 'rajdówką' Renault Thalii 1.1 po założeniu chromowej nakładki na wydech.

  • 0

    21. ~  2016-10-03 21:45:24  host: 188.146.5.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @19 internet to inna sprawa, kilka okienek robi swoje ;)
    a gierki cóż Doom w FHD Ultra rezerwuje sobie w systemie 4GB Ramu

Dodaj swoją opinię