Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Laktator sterowany przez Bluetooth

Laktator sterowany przez Bluetooth

LuiN 9 Stycznia 2017 15:56

3 6

willow top

Willow zaprezentował podczas targów CES sterowany za pomocą smartfonu odsysacz pokarmu. Urządzenie jest ciche i bardzo dyskretne.

Największą zaletą laktatora firmy Willow jest brak konieczności poświęcania pełnej uwagi urządzeniu w czasie odsysania pokarmu. Użytkowniczka gadżetu ma wolne ręce, a zasilanie akumulatorowe (wystarcza na dwa dni pracy) nie przywiązuje jej do jednego miejsca.

Laktator na bieżąco śledzi ilość odessanego mleka oraz notuje datę i czas trwania sesji. Wszystkie te informacje można wyświetlić na ekranie telefonu, z którym urządzenie łączy się za pośrednictwem Bluetootha.




willow pump willow pump willow pump willow pump willow pump

Mleko zbierane jest do jednorazowych torebek (o pojemności 120 ml), co zapewnia sterylność i bezpieczeństwo dziecka. W zestawie dostajemy 24 torebki, kolejne kosztują niewiele - 50 centów sztuka.

Tani nie jest jednak sam laktator - jego premierę zaplanowano na wiosnę tego roku z sugerowaną ceną 430 dolarów (zestaw zawiera 2 pompy i niezbędne akcesoria).

Źródło tekstu: Willow, wł     

Dodaj do:

Tagi: iot | laktator | willow | elektronika noszona

w sumie: 14
  • 1

    2. ~  2017-01-09 16:55:21  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Ta, jasne. I nadajnik wysokich czestotliwowsci kolo cyca. Tylko skonczona idiotka czegos takiego bedzie uzywac.

  • 0

    3.  2017-01-09 16:55:53

    Czy oni na łeb upadli? Kto im kupi laktator w tej cenie?!

  • 0

    6. ~  2017-01-09 17:57:38  host: apn-46-215-113-227.dynamic.gprs.plus.pl

    Wiecie, że jeżeli mężczyzna będzie regularnie stymulował swoje sutki laktatorem (albo znacznie podniesie mu się poziom prolaktyny), jego piersi zaczną produkować mleko?

  • 0

    7.  2017-01-09 18:02:08

    A ja się doić nie pozwolę- nawet przez bluetooth!!!

  • 0

    9.  2017-01-09 19:19:30

    Kurcze, to oni się wzięli także za laktatorki?
    Wiem, że Willow to dobra muzyka......

    http://tlp.is/cb4

  • 1

    14.  2017-01-09 20:34:07

    Teraz nawet laktatory doskonale wydoją twój portfel...

  • -1

    15. ~kpi  2017-01-09 20:52:28  host: 185.92.248.97

    super rozwiązanie dla mam, które z różnych powodów nie mogą / nie chcą karmić piersią. Ułatwi życie i uratuję karmienie piersią inaczej wielu kobietom :) Żeby był tylko dostępny w PL :)

  • -1

    16. ~kpi!!!  2017-01-09 21:04:29  host: host-91-222-118-130.myslenice.net.pl

    Tak durne i bezmózgie komentarze mogą pisać tylko kobiety które własnych dzieci nie mają, albo laktatora w ręce nie miały. takie urządzenie to zbawienie dla mam które, np jak ja, mają wcześniaka wiele miesięcy w szpitalu i codziennie wożą mu mleko, ogciągać muszą 8x dziennie podwójnym laktatorem a fajnie byłoby jeszcze pożyć, coś zjeść, ugotować, posprzątac, zrobić zakupy... każda mama która jedzie z laktatorem kilka miesięcy non stop kombinuje jak przejść na laktator podwójny i mieć wolne ręce, by ogarnąć jeszcze dom, czy starsze dzieci.

  • 0

    17.  2017-01-09 21:33:47

    Matko Boska!
    Dobre ćwierć wieku temu w akademiku dziewczyny, w tym moja żona, odsysały mleko ręcznymi "pompkami" z gruszką, trzymały w wyparzonych szklanych butelkach we wspólnej lodówce... Czasem oddawały swoje mleko dla innych dzieci... jakoś nie słyszałem by negatywnie to wpłynęło na zdrowie któregokolwiek z dzieciaków. Co więcej - znacznie rzadziej chorowały niż dzieci później urodzone, wyposażone w te wszystkie sterylne gadżety, pieluchy jednorazowe itp. ;-)

  • -1

    18. ~  2017-01-09 22:35:18  host: aerv175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17, ćwierć wieku temu nie było też GSM i powszechnego dostępu do internetu, więc zrezygnuj z tych wynalazków.

  • 0

    19. ~  2017-01-10 10:18:46  host: 178-36-218-205.adsl.inetia.pl

    @18 Ciebie jelionku nie bylo takze, wiec najpierw dorosnij, stan sie z chlopca mezcyzna, i dopiero WTEDY wypowiadaj o sprawach, o ktorych dzis nie masz zadnego pojecia.

  • 0

    20. ~bb  2017-01-10 11:20:44  host: 89-65-6-168.dynamic.chello.pl

    @19 Widzę, że po ip jesteś całą metryczkę w stanie odczytać. ;)

  • 0

    21.  2017-01-10 16:25:13

    18 - ja nie o wynalazkach mówię a o sterylności ;-)

  • 0

    22. ~Wojtaszek  2017-01-10 19:37:11  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Wibrator sterowany przez bluetooth ? A nie, laktator, nie doczytałem

Dodaj swoją opinię