Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lajtowy HIT: no-limit i 25 GB transferu za 36,99 zł

Lajtowy HIT: no-limit i 25 GB transferu za 36,99 zł

LuiN 1 Września 2016 15:46

6 6
Lajt mobile od 1 września oferuje abonament z nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS i połączeniami komórkowymi oraz 25 GB transferu w cenie 36,99 zł.

Promocja Lajtowy HIT to rozwinięcie poprzedniej oferty, która przy tej samej cenie zawierała 10 GB transferu. Umowa podpisana może być na czas nieokreślony, jak i w opcji na 24 mies. W tym drugim przypadku osoby przenoszące numer otrzymują 3 mies. abonamentu gratis.

Jeśli komuś dodatkowo zależy na nielimitowanych połączeniach na numery stacjonarne, to taki pakiet kosztuje w Lajt mobile 2 zł miesięcznie.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: lajt mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile

w sumie: 51
  • -1

    32.  2016-09-02 08:30:26

    Znaczy 170 jednostek EU w taryfie za 39 netto ;-) No i do tego 16,8 GB internetu (żeby pabloki nie marudził) ;-)

  • 0

    33. ~  2016-09-02 08:38:15  host: public-gprs369354.centertel.pl

    18* ta, i wszystko to o czym piszesz jest w jednej sieci... mhmmm...

  • -2

    34.  2016-09-02 08:46:42

    33 - dokładnie tak!!

  • -2

    35.  2016-09-02 08:48:12

    Zainteresuj się a znajdziesz. Pytasz o wyjątkowo niszowe usługi. Nie dziw się, że o niech się nie pisze na głównej stronie ;-)
    No chyba, że chciałeś zaszachować kogoś... No to Ci się nie udało w takim razie ;-)

  • -2

    36.  2016-09-02 08:55:12

    Wysyłanie esemesa na e-mail wymaga niestety specjalnego "formatu" takiego esemesa i specjalnego numeru na jaki go się wysyła... Ale to działa (podobnie jak odwrotnie - e-mail->SMS ;-)
    Prościej wysłać ememesa - wysyła się go po prostu na adres e-mail z książki...
    Jak będę się widział z którymś z kolegów zapytam ile płacą za dodatkową kartę sim do swojego numeru... Ale kojarzę 10 zł miesięcznie. Dawno natomiast nie słyszałem o tzw. usłudze tandem czy jakoś tak (2 numery na karcie) ale zmam klienta, gdzie jeszcze niedawno mieli na karcie po 2 numery.

  • -2

    37.  2016-09-02 09:03:47

    Więcej Ci powiem! Ja sam miałem już kilkanaście lat temu 2 numery na kacie! Starej Nokii 6110 chyba jeszcze używałem wtedy bo pamiętam musiałem dokupić zestaw z kablem do komputera, zęby faksować z tego drugiego numeru ;-)

  • -2

    38.  2016-09-02 09:08:11

    A nie! Tandem to chyba w t-mobile usługa dwóch kart dla jednego numeru jest... Nie pamiętam jak nazywali te usługę dwóch numerów na jednej karcie...
    Jakby popularne było to by normalnie to sprzedawali.

  • 0

    39. ~nmn  2016-09-02 09:35:19  host: 8.37.225.44

    wlo, napisz na Ślimakopolis artykul o tej swojej ofercie, skoro administracja nie raczy tu o niej wspomniec :-)

  • -2

    40.  2016-09-02 09:39:41

    39 - niestety, pojęcia nie mam o czym mówisz.
    Ale widać, że znowu razi... Nic na to nie poradzę - ktoś pyta to odpowiadam...

  • 1

    41. ~Hydraulik  2016-09-02 13:14:23  host: 51.254.106.79

    Szanowny Panie ~wlo, otrzymałem informację, skargę od użytkownika o nicku: bufalobin, że nie może dostać się na stronę Telepolis.pl, prawdopodobnie został zbanowany - oczywiście całkowicie niesłusznie i bezpodstawnie. Proszę o pomoc w tej sprawie i szybkie jej wyjaśnienie. Z góry dziękuję za pomoc. Ps. pozwoliłem sobie napisać do Pana, ponieważ Pan jest praktycznie Prezesem tej boardy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Hydraulik, Król GSM Online.

  • -1

    42.  2016-09-02 13:18:10

    41 - mam pełne zaufanie do praktycznie moich pracowników... Dlatego nie mam najmniejszego zamiaru podważać ich decyzji ;-)

  • 0

    43. ~Antek  2016-09-02 14:35:06  host: ip-94-42-20-83.multimo.pl

    Jak już mowa o niszowych ofertach, to jest i taka 10 zł za bez limitu na komórkowe + 10 GB neta przez 10 miesięcy i 37 przez 2 miesiące. Umowa na 12. http://tlp.is/b09

  • 0

    44. ~Hydraulik  2016-09-02 14:42:57  host: 51.254.106.64

    @42: Szanowy Panie ~wlo, co prawda miałem nadzieję na pozytywne załatwienie mojej prośby, niemniej dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. Cóż, widocznie bufalobil musiał coś przeskrobać. Chociaż z żalem i ze łzami w oczach, to jednak przyjmuję Pańską decyzję jako ostateczną. Obiecuję nie zajmować już więcej Pana cennego czasu tą, jakże nie na miejscu sprawą. Żegnam i życzę miłego dnia.

  • 0

    45. ~  2016-09-02 15:49:43  host: public-gprs369354.centertel.pl

    34,35@ sam widzisz, że nie ma. A co do usługi sms na email, mi bardziej chodziło o usługę kopia sms na email, taka jaka byla/jest?/ w play.
    Niby wszystko masz w tym twoim operatorze, a guzik masz. Czy takie niszowe? Bo operatorzy nie kwapili się tego reklamować, przez co ludzie nawet nie mieli pojęcia że takie coś istnieje... guzik mi po takich samych ofertach. Za to gdyby jeden op dorzucił jakąś usługę, wówczas zaczalbym się zastanawiac. A tak? A tak pomimo że cena i oferta atrakcyjna, tyle zamówienia za tyle samo place w nju... po co zmieniac?

  • 0

    46. ~  2016-09-02 15:49:50  host: public-gprs369354.centertel.pl

    34,35@ sam widzisz, że nie ma. A co do usługi sms na email, mi bardziej chodziło o usługę kopia sms na email, taka jaka byla/jest?/ w play.
    Niby wszystko masz w tym twoim operatorze, a guzik masz. Czy takie niszowe? Bo operatorzy nie kwapili się tego reklamować, przez co ludzie nawet nie mieli pojęcia że takie coś istnieje... guzik mi po takich samych ofertach. Za to gdyby jeden op dorzucił jakąś usługę, wówczas zaczalbym się zastanawiac. A tak? A tak pomimo że cena i oferta atrakcyjna, tyle zamówienia za tyle samo place w nju... po co zmieniac?

  • 0

    47.  2016-09-02 16:00:27

    45 - jeśli Ci zależy, to masz u swojego operatora mówisz... Więc po co szukać gdzie indziej? No i z pewnością kopia SMS na e-mail to usługa, z której co najmniej co drugi klient korzysta...

  • 0

    48.  2016-09-02 16:03:04

    A mógłbyś mi przybliżyć tę usługę? Bo pojęcia nie mam co to jest w ogóle...

  • 0

    49.  2016-09-02 16:38:28

    45 - jak czytam takie teksty jak Twoje, to przypomina mi się niedawna sytuacja jaką miałem z kolegą. Zmienił operatora. Jak też narzekał... Wiesz na co? Podobno dziadowski operator połączeń konferencyjnych nie miał.
    Włożyłem jego kartę do mojej wiekowej E52, nawiązałem połączenie z dwoma numerami - jego żoną i córką... Bez najmniejszego problemu.
    Bo wiesz gdzie jest problem? W głowie takich jak on i Ty. Że nie wiedzą co chcą ale chcą... Bo mają prawo chcieć ;-)

  • 0

    50. ~hyd  2016-09-05 18:50:33  host: 37-165-19-193.static.isp.enf.pl

    drożyzna, za niecałe 20 zł można mieć nolimit i 5 GB internetu w premium mobile.
    tutaj dopłaca się 17 zł za kolejne 5 GB ... jak dla mnie zbędne 5 GB

  • 0

    51. ~  2016-09-05 19:03:54  host: 89-64-22-24.dynamic.chello.pl

    50, Premium Mobile teraz ma najlepszą ofertę no limit. Ile tak naprawdę większość potrzebuje neta w telefonie? 25GB to raczej nie?

Dodaj swoją opinię