Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości lajt mobile znowu rozdaje okulary

lajt mobile znowu rozdaje okulary

msnet 19 Lipca 2018 16:36

2 3

lajt mobile okulary

W lajt mobile ponownie można otrzymać okulary przeciwsłoneczne po doładowaniu konta. Promocja trwa do soboty.

W dniach 20-22 lipca 2018 roku do wszystkich doładowań za minimum 25 zł, dokonanych za pomocą strony internetowej lajtmobile.pl, sieć dorzuca okulary przeciwsłoneczne gratis.




lajt mobile przypomina jednocześnie, że co miesiąc można otrzymywać darmowe doładowania do 20 zł. Wystarczy w tym celu pobrać grę Inoichi Runner na platformę Android z oficjalnego sklepu Google Play, zbierać monety i wymieniać je na bezpłatne doładowania, które potem można wymienić na pakiet #na_kartę z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 10 GB LTE za 19,99 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: lajt mobile     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile | promocja doładowań

w sumie: 21
  • 0

    2. ~adresy  2018-07-19 17:45:42  host: apn-31-0-23-99.dynamic.gprs.plus.pl

    @1 Ktoś nie pracuje i stać go na prąd do ładowania smartfona!? Skandal! :)

  • 1

    3.  2018-07-19 17:47:20

    iphoneski - rzeczywiście argument... A wodę i żywność w jaki sposób zdobywa? Z koszy na zapleczu marketu?

  • 0

    4. ~Dziad dworcowy  2018-07-19 18:06:54  host: h09-07-07.opera-mini.net

    do 3. A co w tym zlego. Zywnosc na zapleczu marketu jest taka sama jak na półkach w sklepie, ja nie widze rożnicy

  • 0

    5.  2018-07-19 18:14:36

    4 - w tym akurat nic złego ;-)
    Ale w braku kontekstu Twojej wypowiedzi...

  • 0

    6. ~Dziad dworcowy  2018-07-19 18:21:15  host: h09-07-07.opera-mini.net

    do5. A co bys chciał wiedziec? w sprawie lajt mobile nie mam nic do powiedzenia

  • 0

    7.  2018-07-19 19:00:33

    @wlo Czytasz telepolis i nie wiesz, że niektórzy tutaj mają telefon z internetem i tv za 5 zł rocznie? I z tego 5 zł jeszcze 10 im w kieszeni zostaje ;)

  • 0

    8.  2018-07-19 19:10:26

    iphoneski - w sumie racja. Magikó jest t u sporo...

  • 1

    9. ~  2018-07-19 21:53:32  host: PC-109-125-237-13.wegrow.domtel.com.pl

    Fajna sieć, dobra jakość połączeń i niesamowita jakoś obsługi przez konsultantów - tu naprawdę ogromny plus, wyprzedzają odpowiedziami pytania. Niestety, za bardzo nikt nie dzwonił by mnie zatrzymać po skończeniu okresu promocyjnego gdzie średnio przez 12 miesięcy płaciłem chyba 18 zł, ale liczyli pewnie że będę płacił za ten sam no-limit 40 zł. Szkoda było odejść, ale poszedłem do a2mobile za 19,90 i to na kartę bez kombinowania. Też na sieci Plusa i nie zauważam różnicy.

  • -1

    10. ~srajt  2018-07-20 03:23:02  host: a25-05-11.opera-mini.net

    złote numery mają do niczego, ofertę na karte mają do niczego, lejek 32 kb kiedy inne sieci mają np 1024 kb czyli 1 mega lejek - srajt przypomina o sobie kiedy odczuwa spadek klientòw

  • 0

    11. ~Ale za to  2018-07-20 06:40:39  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Mają rozmowy,po 17gr/minuta do wszystkich gsm

  • 1

    12. ~  2018-07-20 07:27:02  host: 87.239.241.21

    @10, oferta na karte mówisz , że jest do niczego? To ile jeszcze jest ofert na kartę z no limit+10GB za 19,99zł?

  • 0

    13.  2018-07-20 09:21:22

    "ofertę na karte mają do niczego", hmmm:

    ✅ 19,99 zł / 30 dni (pakiet odnawialny),
    ✅ nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne,
    ✅ nielimitowane SMS-y i MMS-y,
    ✅ aż 10 GB LTE!

    ... chyba nie jest tak źle! :)

  • -1

    14.  2018-07-20 09:26:36

    13). Serio??? Za 20zl min, stac, mms, sms, plus 10GB..?

  • -1

    15.  2018-07-20 10:02:05

    lajt mobile - chyba mówisz o ofercie sprzed zmiany cennika? Bo przy okazji tego newsa przypomniałem sobie ofertę operatora i w żadnym razie nie widzę tego co reklamujesz...
    Nie zachowuj się jak obecnie rządzący politycy.

  • 0

    16.  2018-07-20 10:21:53

    wlo, to chyba pakiet studencki?
    http://tlp.is/i3g

  • 0

    17.  2018-07-20 10:40:33

    16 - jeśli nie ma ograniczenia w postaci pokazania ważnej legitymacji - to OK :-)

  • 0

    18.  2018-07-20 10:44:58

    Kochani, artykuł dotyczy oferty #na_kartę i raz jeszcze pozwolimy sobie wkleić, to co można otrzymać za 19,99 zł w naszej sieci, żadnych zmian w cenniku tej oferty nie było... :)

    ✅ 19,99 zł / 30 dni (pakiet odnawialny),
    ✅ nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne,
    ✅ nielimitowane SMS-y i MMS-y,
    ✅ aż 10 GB LTE!

    W wolnej chwili zapraszamy po prostu na naszą stronę... :)

  • -1

    21. ~  2018-07-20 11:36:25  host: 159-205-147-42.adsl.inetia.pl

    Polska C sika z wrazenia: chinskie okulary z 5 zl "za darmo" (czyli w cenei 25 zl + usluga).

  • 0

    22. ~Window  2018-07-21 00:23:17  host: public-gprs411433.centertel.pl

    To ja już za 25 zł w Orange mam lepiej
    Nolimits SMS minuty
    32gb internetu (17gb za pakiet +15 GB za doładowanie)

  • 0

    23. ~Czarna  2018-07-25 13:21:19  host: ip-91-223-167-177.naszasiec.net

    Grunt to dobry chwyt marketingowy, okulary za doładowanie.. No nieźle XD Ja to bym wolała, aby były niższe ceny pakietów jak np. w virgin mobile za 19 zł a abonament full, wystarczający :D

Dodaj swoją opinię