Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości lajt mobile - styczniowa promocja na opłatę aktywacyjną

lajt mobile - styczniowa promocja na opłatę aktywacyjną

orson_dzi 30 Grudnia 2016 15:44

4 3
Lajt mobile przedłuża promocję zorganizowaną w ramach Czarnego piątku, ponownie obniżając opłatę za aktywację numeru.

Od 1 do 31 stycznia 2017 roku promocyjna cena opłaty aktywacyjne, to 1 zł. Dotyczy to wszystkich ofert abonamentowych lajt mobile zamówionych przez stronę www.lajtmobile.pl lub infolinię 727700700.


Źródło tekstu: lajt mobile     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile

w sumie: 33
  • 0

    14. ~Jacek  2016-12-30 17:26:56  host: n14-04-08.opera-mini.net

    Ja też uciekłem z Playa i rozmowa wygląda normalnie nie jakiś bełkot oraz LTE bez lejków

  • 2

    15. ~  2016-12-30 17:40:21  host: 178-36-205-38.adsl.inetia.pl

    Dobra oferta. Siedza na infrie Polkomtela, wiec jest OK.

  • 2

    16. ~Jarry  2016-12-30 17:42:33  host: user-94-254-225-228.play-internet.pl

    Jak czytam komentarze o nowej ofercie tmobile to ludzie nie znają obecnych ofert innych opów i się zachwycają nad normalną ofertą lub poprostu ni rozumieją co czytają

  • -1

    17. ~Jacek  2016-12-30 17:44:09  host: n30-01-11.opera-mini.net

    Naprawdę od 2012 roku byłem w Play jakość rozmowy była tragiczna przerwy bełkot w lajt jestem od 27 grudnia tego roku i muszę powiedzieć że naprawdę oferta jak i jakość rozmów oraz prędkość internetu robi robotę.Polecam

  • 1

    18. ~Jarry  2016-12-30 17:50:26  host: user-94-254-225-228.play-internet.pl

    Oferte lajt super. Internet bez kagańca, zasieg plusa, aktywacja 1 zł, faktury na maila za 0 zł, lejek po wykorzystaniu pakietu i dotego dobierając ofertę bierzemy niższy pakiet testujemy na maxa - pózniej zwiekszamy na optymalny pakiet. Można coś lepiej.

  • 2

    19.  2016-12-30 18:08:34

    Oferty maja dobre ja przenosze 2 numery na oferte za 14,99 a drugi numer na oferte za 10 zl przez dziesiec miesiecy i 36,99 przez ostatnie 2 miesiace. Szczegolnie musze zwrocic uwage na bardzo przejrzyste druki umow gdzie wszystko jest bardzo szczegolowo wyszczegolnione z czego bede korzystal. Mysle ze inni operatorzy pod tym wzgledem powinni sie wiele nauczyc.

  • 1

    20. ~Jan  2016-12-30 18:54:05  host: i124.dbsinternet.pl

    Wszystkich z wyjątkiem abonamentowych bezterminowych. Opłata aktywacyjny wynosi 20zl za jeden numer.

  • -1

    21.  2016-12-30 19:33:27

    moze i kogos na to przyciagna, ale raczej nie na duza skale

  • 0

    22. ~vainglorious  2016-12-31 00:11:28  host: 89-75-63-9.dynamic.chello.pl

    @20: skąd to wiesz?

  • 0

    23. ~www is dead  2016-12-31 03:54:13  host: host-176-221-123-159.dynamic.mm.pl

    Nie ma strony www.lajtmobile.pl, jest http://tlp.is/c7x Dziś wystarczy pisać na zasadzie lajtmobile.pl, żeby wejść na każdą stronę.

  • 0

    24. ~ehh  2016-12-31 04:56:24  host: user-94-254-227-208.play-internet.pl

    powinni po rękach całować że ktoś przychodzi a nie opłatę aktywacyjną kasować - dotyczy wszystkich

  • 0

    25. ~JAN  2016-12-31 08:55:23  host: i124.dbsinternet.pl

    Wiem bo czytałem regulaminy i cenniki. Właśnie się tam przenoszę na bezterminową umowę z 3 numerami aktywacja prawie 60zł

  • 0

    26. ~  2016-12-31 09:57:22  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    @25, nie wiem dlaczego ale obecnie dla wszystkich abonamentów opłata aktywacyjna zrabatowana jest do 1zł.
    Informacje uzyskane bezpośrednio u operatora.

  • 0

    27.  2016-12-31 11:02:29

    @2
    z tym zasięgiem plusa nie przesadzaj, u mnie plus ma akurat najlepszy zasięg więc wszystko zależy gdzie.

  • 0

    28. ~Jan  2016-12-31 12:23:44  host: i124.dbsinternet.pl

    To znaczy że nie zmienili cenników.
    U mnie plus ma najlepszy zasięg, prawie full 3g reszta tylko 2g sporadycznie pojawia się 3g

  • 0

    29.  2017-01-01 07:57:11

    plus u mnie także chodzi najlepiej 2g jak i 3g

  • 0

    30. ~uzytkownik lajta  2017-01-01 17:05:14  host: 178-36-206-181.adsl.inetia.pl

    Szkoda, ze lajt usuwa niewygodne posty ze swojego fejsa, np. o tym, iż u wszystkich mi znanych operatorów numer 3800 jest darmowy (serwis bankowy pekao s.a.),a u nich numer ten wrąbali w smsy premium i jak ktoś ma konto w tym banku, nie może korzystać tego serwisu, jak ma premium zblokowane. Konsultanci rozkładają ręce, a lajt śpi.

  • 0

    31. ~klimass  2017-01-01 18:55:30  host: user-94-254-163-9.play-internet.pl

    @uzytkownik lajta - P:rzeciez masz drugi numer 662... rownolegle, w czym jest problem?

  • 0

    32. ~@31  2017-01-07 15:42:54  host: 178-36-220-252.adsl.inetia.pl

    oświeciłeś mnie, dzięki, nie pomyślałem, aby sprawdzić jeszcze raz broszurkę o tym serwisie. nie zmienia to faktu, ze lajt mobile wali w bambuko, ponieważ problem znają i nic z tym nie robią.... Dzięki!

  • 0

    33. ~@31  2017-01-07 16:15:49  host: 178-36-220-252.adsl.inetia.pl

    numer 662 00 3800 numer dostępny dla wszystkich Klientów Pekao24, dedykowany dla Klientów korzystających z telefonów komórkowych zagranicznych operatorów (info ze strony pekao s.a.), próbowałem właśnie z play oraz lajt mobile. smsy na ten numer nie dochodzą... kolejny karny dla Lajt mobile ;)

Dodaj swoją opinię