Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lajt mobile rozdaje 2000 kart z darmowym Internetem

Lajt mobile rozdaje 2000 kart z darmowym Internetem

LuiN 18 Stycznia 2016 13:18

18 16

Ruszyła promocja lajt mobile, w ramach której sieć do rozdania ma 2000 darmowych starterów z paczką 1 GB transferu.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz na stronie www.darmowystarter.pl. Na jeden adres sieć wysyła maksymalnie dwa startery, wysyłka jest bezpłatna.




Uruchomić bezpłatny pakiet transferu należy najpierw aktywować kartę SIM wykonując połączenie na dowolny numer, np. infolinii 22 211 80 75 sieci, a następnie skorzystać z kodu *121*11*04# (cena pakietu to 7,99 zł). Alternatywnie, pod doładowaniu konta kwotą 7 zł można włączyć pakiet 4 GB kodem *136*11*07# (cena pakietu to 14,99 zł).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Lajt mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile | darmowy internet

w sumie: 26
  • 0

    7.  2016-01-18 13:51:22

    3, LTE, w regulaminie i w komunikacie prasowym mowa jest o dwóch, ale już grafika na stronie ma informację o jednym. Dla pewności wysłałem dodatkowe zapytanie do biura prasowego. Obstawiam jednak, że będzie zgodnie z regulaminem, czyli 2 zestawy per adres.

  • 0

    8. ~  2016-01-18 14:07:39  host: 188.146.132.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @1: Kwota na starterze to 9zł. Za to możesz kupić pakiet 1GB i pozostanie Ci 1,01zł np. na rozmowy.

  • 0

    9.  2016-01-18 14:08:50

    Lajt rozdaje te startery już od dobrych kilku dni - 13 stycznia co najmniej. Można dwa na jeden adres pocztowy wg regulaminu. Ciekawostka: aktywacja przez kontakt na numer telefonu operatora. Trochę dziwna ta oferta.
    Jak ktoś szuka innych starterów to tutaj jest spis wszystkich aktualnie dostępnych w Polsce: http://tlp.is/8pd

  • 0

    10.  2016-01-18 14:17:21

    9, jakubd - z informacji przekazanych nam przez biuro prasowe sieci wynika, że aktywacji numeru dokonać można też dzwoniąc na dowolny inny numer. Mamy również potwierdzenie dotyczące limitu starterów - na jeden adres można zamówić dwa.

  • 0

    11.  2016-01-18 14:26:44

    I wszystko jasne. Przy okazji - żaden inny operator nie oferuje za darmo tak wysokiej kwoty. Choć kiedyś było nawet 30 PLN, ale to jak Play wchodził na rynek.

  • 0

    12. ~pabloki  2016-01-18 15:19:58  host: user-5-173-18-229.play-internet.pl

    oj chłopaki , chłopaki . tu po prostu chodzi o zwykłą uprzednią aktywację startera by móc aktywować pakiet. reguła taka sama w każdej sieci komórkowej - najpierw wykonać połaczenie by starter sie aktywował.

  • 0

    13.  2016-01-18 15:28:23

    Wiesz, to cytat z regulaminu: "W celu skorzystania z Oferty Promocyjnej Użytkownik, który zamówi Zestaw Startowy poprzez stronę www.darmowystarter.pl spełniając warunki określone w pkt 3 musi dokonać aktywacji karty poprzez nawiązanie skutecznego połączenia z infolinią 22 211 80 75" - z tego nie wynika o co chodzi.
    Masz taki starter i sprawdziłeś?

  • 1

    14. ~8000  2016-01-18 15:40:34  host: xdsl.053.c74.petrotel.pl

    Tez mi promocja gdzie w play mam 10GB za 10zł czyli 1GB=1zł,..... i za ten 1zł tutaj tyle szumu, nie no walczcie o ten 1 zł, walczcie :):):)

  • 0

    15. ~pabloki  2016-01-18 15:48:50  host: user-5-173-18-229.play-internet.pl

    dobra już wiem , ten nr to informacja automatyczna. oni po prostu tak sobie wymyślili żeby nie było problemów kto łapie sie na promocję. czyli trzeba wykonać pierwsze połaczenie na wskazany numer bo jak sie nie wykona to się traci prawo do promocji internetu na start. może będzie tak że pobierze opłatę a oni po prostu będą zwracać chyba że tak ustawili sobie system że nie pobierze opłaty za pierwszą aktywację.

  • 2

    16. ~Marcin.503  2016-01-18 16:03:17  host: public-gprs516528.centertel.pl

    Jak to jest z tymi naszymi danymi... Poczytałem link podany w poście 9 i jest napisane że udostępniamy za starter dane osobowe, ale przecież nie są to jakieś szczegółowe informacje typu pesel nr dow os. Itp... Więc operator (nie może) użyć ich do celów zawarcia umów. Warto skorzystać? Czy lepiej kupić w kiosku i nie zastanawiać się co robią z tymi naszymi danymi.

  • 2

    17. ~HART  2016-01-18 16:14:59  host: 248-144.beskidmedia.pl

    8000 też mi promocja w Play 10 zł 10 GB. Dla mnie to żadna promocja jak w telefonie potrzebuje do 50 GB. Więc w plus na abonament za 10 GB mam no limit netu w zasięgu 3g i LTE. To jest dopiero sieć która dba o klientów którzy są w plusie ponad 15 lat. Życzę wam dzieciaki powodzeniu w szukaniu Internetu gdzie taniej.

  • -1

    18. ~  2016-01-18 16:28:42  host: 188.146.8.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @14: Ja mam 10GB za 0zł na darmowych starterach pewnej sieci, ale się wcale nie chwalę ;)

    @17: Od kiedy Plus ma nolimit 3G? I od kiedy można to w ogóle nazwać "nolimit", jeżeli zastrzegają sobie w dowolnym momencie korzystania z usługi prawo do ograniczenia przepustowości do 32kb/s?

  • 1

    19. ~zenek  2016-01-18 16:54:00  host: n26-06-11.opera-mini.net

    @17 nie zapomnij ze od 21 stycznia zmiana: bedzie 25 GB Ja dostalem juz sms potwierdzajacego. Plus sie sprawuje dobrze - jestem 4 lata

  • 0

    20.  2016-01-18 18:52:08

    18: jesteś pewny, że po dzisiejszych zmianach ciągle masz?

  • 0

    21. ~Słabo  2016-01-18 19:29:47  host: 78-11-176-130.static.ip.netia.com.pl

    Ciekawa sieć ale drogo! nie mają szansy na przebicie:
    LYCA MOBILE 29-PLN no limit kom/ stacjonarne, sms, 5-GB
    VIRGIN MOBILE 29-PLN no limit kom/stacjonarne, sms 5-GB
    ORANGE 30-PLN no limit kom/stacjonarne, sms 6GB-9GB (w zaleznosci od doladowania)
    ponadto VIKING, REDBULL

  • -1

    23.  2016-01-18 20:32:24

    Rozdają karty a potem się zwiną jak większość MVNO...

  • 0

    24. ~Wojak  2016-01-18 21:58:36  host: 188.146.4.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy ktos sie orientuje, czy juz wylaczyli (promocja zakonczona) pakiety internetu w T-Mobile na probe 1GB,3GB,6GB wszystkie na 5dni w tayfie Frii ?

  • 0

    25. ~Ciekawski  2016-01-19 21:40:59  host: user-94-254-133-223.play-internet.pl

    A wie ktoś kiedy w Polszy będą dostępne karty microsoftu, i skończy się dziadowanie z nolimitami 32kb/s i sieciami w ogóle?

  • 0

    26. ~  2016-01-23 21:01:23  host: 248-144.beskidmedia.pl

    @17: Od kiedy Plus ma nolimit 3G? I od kiedy można to w ogóle nazwać "nolimit", jeżeli zastrzegają sobie w dowolnym momencie korzystania z usługi prawo do ograniczenia przepustowości do 32kb/s?

    Może ty masz 32kb. Ja mam 512. Wystarczy żeby oglądać filmy

  • 0

    27. ~  2016-01-23 21:10:39  host: apn-46-77-138-239.dynamic.gprs.plus.pl

    Wole no limit w Plusie za grosze.

Dodaj swoją opinię