Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości lajt mobile ponownie wyprzedaje złote numery

lajt mobile ponownie wyprzedaje złote numery

orson_dzi 27 Stycznia 2017 16:30

6 3
lajt

Już po raz kolejny lajt mobile ogranizuje weekendową wyprzedaż złotych numerów.

Od dzisiaj do końca niedzieli 29 stycznia lajt mobile obniża ceny wszystkich złotych numerów o 50%. Tym razem pula dostępnych numerów jest zdecydowanie większa niż przy okazji poprzednich wyprzedaży, więc jest szansa na znalezienie ciekawej kombinacji cyfr.

Numery są dostępne pod tym adresem


Źródło tekstu: lajt mobile     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile | złoty numer

w sumie: 17
  • -3

    1. ~snkskz  2017-01-27 17:20:44  host: user-94-254-161-114.play-internet.pl

    Lajt mobile hahae

  • -3

    2. ~Obkalone majteczki  2017-01-27 17:47:49  host: 77-45-58-239.sta.asta-net.com.pl

    Czy to prawda ze ta siec ma ok. 300 uzytkownikow?

  • 0

    3. ~ALS  2017-01-27 18:18:32  host: user-31-174-149-238.play-internet.pl

    Zloto az sie swieci

  • 2

    4.  2017-01-27 18:27:27

    Lajt mobile to swietna siec ale numer z poczatkiem 727/737 to jest niestety tombak a nie zloto...

  • 1

    5. ~Marek  2017-01-27 18:31:02  host: i125.dbsinternet.pl

    Ja mam w tej sieci i zero problemów. Za 18zł w umowie bezterminowej wszystko za darmo stacjonarne, mmsy, łącznie z netem lte 1GB. Macie lepszą ofertę za18zł. Siec oparta na plusie.

  • 1

    6.  2017-01-27 18:33:58

    też bardzo chwalę sobie tą sieć. Przeniosłem tam 3 numery.

  • -1

    7. ~r  2017-01-27 22:22:28  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    A ja nie przeniose żadnego. Mogę zapłacić 5 zł więcej miesięcznie. Stać mnie ;-P

  • -1

    8. ~@5  2017-01-28 09:35:00  host: 77-254-32-206.adsl.inetia.pl

    ja mam jeden problem z ta siecią - nie obsługuje w standardzie smsa na numer (bezpłatny) 3800.. bardziej jednak opłaca mi się zmienić siec na inną, niż bank....

  • -1

    9. ~Ben  2017-01-28 16:38:20  host: b950dd00.lon.100tb.com

    727777772. - to ma być "złoty" nr ? To chyba jakiś żart. ( przy zaznaczonej opcji za 2tys) To w Tesco można lepszy nr trafić w gablocie z prepaidami - koszt 5 pln.

  • -1

    10. ~ghehr  2017-01-29 07:31:29  host: 093105232155.slupsk.vectranet.pl

    sieć UPO FLej daje lepsze numery i bezplatny numer 3800 dlatego nie wchodzcie tu bo szkoda waszego drogiego czasu

  • 0

    11.  2017-01-29 11:16:44

    A kto normalny korzysta z pekao sa)numer 3800(

  • 0

    12. ~@11  2017-01-29 14:11:52  host: 77-254-32-206.adsl.inetia.pl

    czego hejtujesz? to jest portal telekomunikacyjny, a nie bankowy. jednym pasuje pekao sa innym pko bp sa... co do złotych numerów, to mam w rodzinie 727 i jest przy tym co piszecie mega zloty i to za darmo...

  • 0

    13.  2017-01-29 14:59:58

    @5 ja mam Orange abonament 22,97 brutto minus 6,67 rabatu orange open (20 pln za 3 usługi dzielone sprawiedliwie na 3 osoby), więc płacę 16,30 pln brutto. W all mam bez limitu komórki + platne stacjonarne + 4bg neta. Czyli mam lepiej?

  • 0

    14.  2017-01-29 19:28:33

    @12 No cóż. Nie ja zacząłem o problemie z tym bankiem i nadal twierdzę, że korzystanie z banku, który ma jedne z najgorszych warunków prowadzenia konta na rynku to nieporozumienie. Chyba, że ktoś wziął kredyt mieszkaniowy to nie ma wyjścia.

  • 0

    15. ~bartsimpson  2017-01-29 20:09:14  host: user-94-254-241-217.play-internet.pl

    W porównaniu ze złotem z VM to trzeba powiedzieć sobie że za 15 zł można było kupić platynowy numer (727 xxx yyy)

  • 0

    16. ~asd123  2017-01-30 11:12:32  host: faro.mazovia.edu.pl

    Dodzwonienie się do biura obsługi abonenta graniczy z cudem. Spędziłem na słuchawce ok 30 min zanim ktoś się odezwał. Czy Lajt Mobile ma jednego konsultanta? Bo tak to wygląda.

  • 0

    17. ~Pavel  2017-01-31 20:34:10  host: 185.137.17.29

    zdecydowanie odradzam tą sieć. Jeżeli będziecie mieli problem to nie ma żadnego wsparcia. Nie można dodzwonić się do nich. Jest sztuczna kolejka oczekujących. Czeka się nie wiadomo na co bo na pewno nie na połączenie z konsultantem. Firma krzak. Jeżeli ktoś chce się przekonać to proszę spróbować się do nich dodzwonić. To wszystko wyjaśni.

Dodaj swoją opinię