Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości lajt mobile podwaja doładowanie za rejestrację numeru

lajt mobile podwaja doładowanie za rejestrację numeru

orson_dzi 11 Lipca 2016 08:24

1 2

lajt mobile wprowadza obowiązkową rejestrację numerów na kartę. Zachęcić ma do tego podwójne doładowanie, za które można dostać nawet do 500 zł.

Obowiązkowa rejestracja numerów na kartę w lajt mobile zacznie obowiązywać 25 lipca. Numer można zarejestrować on-line, a potwierdzeniem rejestracji jest wykonanie przelewu na konto operatora. W ramach promocji wpłacona kwota zostanie podwojona i przekazana na poczet doładowania konta. Wpłacić można dowolną kwotę w przedziału 1-500 zł.




Obowiązek rejestracji został nałożony na wszystkich klientów sieci, nawet tych, którzy już mają zarejestrowany numer.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lajt mobile

w sumie: 40
  • 0

    21.  2016-07-11 12:06:07

    orson: obowiązek meldunku jest i ma się dobrze. Duda zawiesił zniesienie obowiązku jak narazie na 3 lata z tego co pamiętam. Niedawno sam się zdziwiłem w urzędzie.

  • 0

    22. ~pabloki  2016-07-11 12:09:56  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    orson poprawka obowiązek meldunkowy jest nadal . zniesienie mam nastąpiś 1.01.2018 ale zawsze mozna uchwalić kolejna ustawę przesuwającą ten termin. wiedziałem że nie zniknął http://tlp.is/ai0

  • 0

    23.  2016-07-11 12:13:40

    To i ja się zdziwiłem. Powszechnie chyba większość osób myśli, że obowiązku już nie ma.

  • 0

    24. ~pabloki  2016-07-11 12:16:56  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    orson bo nie ma adresu na dowodzie . natomiast człowiek określony jest w bazie pesel , zobacz co tam sie umieszcza http://tlp.is/ai1

  • 0

    25.  2016-07-11 12:23:29

    12@ Dane bankowe muszą się zgadzać z tymi podanymi w formularzu rejestracyjnym. Wyraźnie to pisze na stronie litemobile więc musisz mieć własne konto bankowe by móc na siebie zarejestrować

  • 0

    26. ~pabloki  2016-07-11 12:43:26  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    25 po pierwsze to nie litemobile ale lajtmobile , po drugie na formularz umieszczasz dane zgodne z danymi z przelewu. a co jeśli ktoś umiesci dane znajomego i znajomego poprosi o dokonanie przelewu?

  • 0

    27.  2016-07-11 12:47:20

    18@ brak obowiązku meldunku to najgłupszy pomysł. Rejestracja numerów traci sens i cały system antyterrorystyczny. Nie jestem pewien lecz niektórzy tu piszą, że zostało to zawieszone do 2018 roku

  • 0

    28. ~HALOOO  2016-07-11 12:49:41  host: ip-84.38.160.65.resman.pl

    co to znaczy... Obowiązek rejestracji został nałożony na wszystkich klientów sieci, nawet tych, którzy już mają zarejestrowany numer. - jesli mam zarejestrowany numer to musze znowu rejestrowac??

  • 0

    29. ~pabloki  2016-07-11 12:51:56  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    27 masz linka w 22 do mswia.
    28 a jak go rejestrowałes ? przez system ? to za mało.

  • 0

    30.  2016-07-11 12:57:35

    26@ przepraszam za błąd. Rejestracja tak jak Ty piszesz jest możliwa tylko znajomy musi pamiętać, że to on będzie pierwszy podejrzany za wybryki znajomego. Ja akurat znajomym nigdy nie płacę za coś czego nie kupuję tylko przelewam im pieniądze na ich konto.

  • 0

    31.  2016-07-11 13:08:28

    27: a po co meldunek? Mój adres ma US, ZUS, NFZ i pracodawca. Po co jeszcze mam biegać do kolejnej instytucji? Po co im te komputery w urzędach, jako podstawki pod kwiatki? Przecież to i tak od dawna jest martwy przepis. Mało kto aktualizuje swój adres zamieszkania. Także w kwestii bezpieczeństwa obowiązek nic nie znaczy.

  • 0

    32.  2016-07-11 13:13:45

    okolo 15.00 nowa oferta lajt mobile

  • 0

    33. ~pabloki  2016-07-11 13:41:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    około 15.00 oferta na abonament.

  • 0

    34. ~Janek  2016-07-11 14:26:50  host: public-gprs392734.centertel.pl

    Tylko dlaczego w formularzu pdf do rejestracji w BOK żądają pełnych danych z adresem włącznie (wszystkie pola wymaganie), a np. w Play wystarczy tylko imię, nazwisko i pesel?

  • 0

    35. ~Onn  2016-07-11 14:28:54  host: atm140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Otóż obowiązek meldunku został utrzymany bo... nie ma w PL innej możliwości urządzenia wyborów - czytaj sporządzenia list wyborczych... Gdyby tego nie było, to Komisja wyborcza by musiała dysponować własnym systemem generowania list. A jak u nich z komputeryzacją to pamiętają wyborcy sprzed paru lat.

  • 0

    36. ~pabloki  2016-07-11 15:04:25  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    nowa limitowana oferta lajt jest niestety taka sobie i podobna do byłej tmobila.

  • 0

    37.  2016-07-11 15:21:12

    @8 Nju mobile wymaga ponownej rejestracji, gdy ktoś tylko wpisał dane na stronie.
    @11 Zgodnie z ustawą zezwala się na rejestrację nr z użyciem systemów bankowych. Nie jest powiedziane dokładnie, w jaki sposób. Więc przelew może być.

  • 0

    38. ~Calm7  2016-07-11 16:44:25  host: abbs123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy za rejestrację numeru można dostać kasę w gotówce?, dobrze zrozumiałem?

  • 0

    39. ~  2016-07-12 15:42:19  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl