Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kwietniowy ranking stron operatorów

Kwietniowy ranking stron operatorów

WitekT 23 Czerwca 2010 20:48

0 0
Najwięcej użytkowników spośród operatorów miała w kwietniu strona Orange, potem była strona Plusa, Ery i Play - wynika z danych badania Megapanel.

Oto kwietniowe wyniki stron poszczególnych operatorów:

Użytkownicy

Orange

3,108 mln

Plus

2,637 mln

Era

2,085 mln

Play

1,347 mln




Źródło tekstu: Gemius     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    30. ~  2010-06-23 23:08:54  host: t15-02.opera-mini.net

    wchodze czesto na www w4.najczesciej na orange jako ze mam kilka kont osob z najblizszej rodziny-waznosci pakietow zwykle i billingi.potem play i plus.era 0.mirekb

  • -1

    31.  2010-06-23 23:10:12

    @22. @28 ile razy to jeszcze napiszesz? Może uzasadnij (znasz takie słowo) zamiast piszczeć jak mała dziewczynka...

  • 1

    32.  2010-06-23 23:15:10

    31@ Miliony, a co masz problem?

  • 1

    33.  2010-06-23 23:26:52

    Tak strona orange miała najwięcej bo najwięcej mają użytkowników - około 14 mln. Play ma około 4 mln. Jeżeli statystykę tą miałby podzielić przez statystykę z ilością użytkowników to ... Play wygrywa !

  • 1

    34.  2010-06-23 23:30:53

    A W3 idzie się ***** ;p

  • 0

    35. ~Kejmul  2010-06-23 23:42:19  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Jeśli chodzi o strony internetowe całej W4, to nie dziwię się wynikowi Ery. Jeśli miałbym uszeregować strony pod względem przejrzystości, dostępności i jakości informacji, to dałbym Play > Plus >> Orange >> Era.

  • 0

    36. ~Kejmul  2010-06-23 23:42:57  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Jeśli chodzi o sprawy typu regulaminy, promocje niestandardowe, cenniki, to strona Ery jest labiryntem :).

  • 0

    37. ~Kejmul  2010-06-23 23:43:35  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Ale skądinąd strona jest mało ważna, ważne że oferta Ery wyprzedza na obecną chwilę propozycje Orange i Plusa ;].

  • 0

    38.  2010-06-23 23:57:37

    Kejmul (36) - Czyżby? Wystarczy w dziale "Usługi i Porady" kliknąć na "Obsługa Klienta", na koniec w "Cenniki i dokumenty". Wszystko masz jak na dłoni.

  • 1

    39. ~  2010-06-24 00:40:47  host: 80.54.94.164

    Play nadrabia też zgłoszeniami przez www. Sądząc po ilości wpisów na forum daje to duży potencjał odwiedzin strony. Co do takich badań, są ciekawą rzeczą dla osób dbających o koszty firm. Zawsze najtaniej jeśli klient nie angażuje pracowników.

  • 0

    40. ~Kejmul  2010-06-24 01:05:49  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    @38 znajdź mi proszę na stronie Ery bieżącą ofertę z nowymi taryfami bez zakupu telefonu na 12 m-cy :) powodzenia i udanych poszukiwań!

  • 1

    41. ~  2010-06-24 01:29:27  host: t08-10.opera-mini.net

    Strona Play jest bardzo czytelna, Play24 ostatnio to mistrzostwo, chodzi bardzo szybko, wygląd jest super, wszystko dostępne jak na dłoni. Mam nadzieję że wezmą się o lepsze Play24 w telefonie, owszem można wszystko prawdzić, ale warto byłoby możliwość aktywacji usług. Tak czy siak strona Play została doprowadzona do perfekcji. W każdej stronie można się połapać, ale często sporym labiryntem jest strona Ery, choć w Orange sporo stron z wyszukiwarki nie działa. Strona Plusa dobra, lecz brakuje jej nowoczesności, trochę jest zament z telefonami, nie można wybrać konkretnego modelu, tylko trzeba go szukać w całej tabeli. /Kwistas

  • 0

    42. ~Kejmul  2010-06-24 01:32:01  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Jeśli chodzi o Play24, mogliby poprawić wysoką awaryjność. Często trafiam na przerwy w działaniu strony.

  • 1

    43. ~  2010-06-24 01:32:17  host: t08-10.opera-mini.net

    Już każdy słyszał o Play więc sprawdza i przekonuje się że w Play można więcej za tą samą cenę. Stąd taka duża liczba odwiedzin strony Play.

  • 0

    44.  2010-06-24 03:55:10

    jak dla mnie najbardziej zakrecona strone ma plus (znalezienie regulaminow i cennikow zwlaszcza na przedluzenie to udreka), potem play i era (czasem ciezko dotrzec do niektorych regulaminow u nich, w play dodatkowo ostatnio czasem czesto sie wyswietla kraken z tekstem "dotarles do konca internetu" gdy chce sie zaglebic w regulaminy i cenniki), najbardziej przyjazna uzytkownikowi strone ma mimo wszystko ma orange. wszelkie regulaminy i warunki uslug sa pod kazda oferta w odpowiedniej zakladce.

  • 0

    45.  2010-06-24 04:01:45

    @43 czy ja wiem... ja np. dostaje wiele zapytan co sie bardziej oplaca, przeduzyc umowe w takiej i takiej promocji przy przenies numer. dla play generuje conajmniej 1-2 odslony dziennie, glownie wlasnie dla regulaminow itp, by wczytac sie w szczegoly. jakos specjalnie nie przekladalbym odwiedzin stron danej sieci na uzytkownikow.

  • 0

    46.  2010-06-24 09:02:51

    d@rek szczególnie bycza promocja jest "najlepsza"

  • 0

    47.  2010-06-24 09:37:30

    @32, tak mam bo takie *** wpisy kosztują mnie 2 sekundy życia. Co do ilości odwiedzin, strony operatorów to nie serwis randkowy, google czy NK. Ilość odsłon nie ma tu większego znaczenia. Bo jak wszystko działa? Logujesz się raz/mc sprawdzasz rachunek i tyle. No chyba że operator ma badziewne callcenter na którym nie idzie nic załatwić... wtedy wchodzisz na jego stronę www. Pewnie znowu nie działa więc wracasz na nią za kilka minut, i tak przez 3 dni.... a wejścia lecą. PS - widzę że PLAY ma juz 4 miliony? To dane oficjalne?

  • 0

    48. ~Poll  2010-06-24 10:04:38  host: tr1-97.netfala.pl

    tesla. Może się mylę ale liczba odwiedzin to nie liczba użytkowników. Ja odwiedzam jeszcze czasem stronę Orange ale użytkownikiem nie jestem.

  • 0

    49.  2010-06-24 13:22:30

    Na stronę Ery wchodzę przede wszystkim wtedy, gdy doładowuję konto przez doladowania.era.pl, wtedy mam 10% bonusu, a tak to wtedy, gdy pojawia się nowa promocja, a ja chcę poznać jej szczegóły ;-)

Dodaj swoją opinię