Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kwietniowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

Kwietniowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

WitekT 31 Marca 2007 18:50

0 0

sonyericsson k750iOd 1. kwietnia w ramach promocji Szef Salonu Poleca w Orange dostępny będzie SonyEricsson K750i za 1 zł w abonamencie za 50 zł.

Abonament składa się z opcji Wszyscy i na Wszystko 10, Orange i Stacjonarne 50 oraz jeden numer Najtaniej z Przyjacielem.

Na opcję Orange i Stacjonarne 50 będzie przyznawane 40% rabatu przez 12 miesięcy. Oznacza to, że przez pierwszy rok umowy abonent będzie płacił 50 zł, a przez kolejny - 70 zł.




Pakiety można dowolnie zmieniać przy zachowaniu minimalnej kwoty zobowiązania nie mniejszej niż 70 zł.

Szerzej o idei promocji Szef Salonu Poleca pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2007-03-31 19:23:33  host: acly200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w końcu będzie dostępny czy to tylko promocja wirtualna ?

  • 0

    2.  2007-03-31 19:36:02

    mam dwa pytanka pierwsze co sie stalo z sonyericssonem w810 w ofercie orange i drugie czy jak w tejze sieci skonczy mi sie umowa to bez jej przedluzania strace numer??

  • 0

    3. ~marchew20  2007-03-31 19:36:12  host: c149-225.icpnet.pl

    Jak bedzie fizycznie dostepny w abo za 50 zlotych to bedzie niezle- za 1 zlotowke. Tylko te konfiguracje trza zmienic zeby poza siec dzwonic a to sie wiarze z 70 zl za abo :(

  • 0

    4. ~pusia  2007-03-31 19:55:24  host: host-81-190-229-98.wroclaw.mm.pl

    tez mi laska telefon k750 za 1zl w abonamencie na 24 mies za 70zl co miesiac[ przeciez to za drogi abonament jak na ten fon--brak w nim 3G! i mozna go kupic nowego za- 600- 700zl np na raty w mpunkcie i innych sklepach -A uzywany z allegro 350- 500zl ale orange sie wysilil ?? hihihi

  • 0

    5. ~ktos  2007-03-31 20:07:35  host: buj190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pusia nie kazdy dysponuje taka kasioara jak ty. Nie pasuje Ci nie kupuj znajda sie chetni. A z ciekawosci skorzystalas kiedys z 3G ? bo watpie.

  • 0

    6. ~Decha  2007-03-31 22:16:10  host: inet20908na-2.eranet.pl

    do skers. w810 nie ma na magazynach dlatego nie jest dostępny, wraca co jakiś czas, nieraz jakiś salon ma go na własnym magazynie. A teraz odpowiem na 2 pytanie. Umowa Ci nie wygasa jak skończy Ci się ona, więc i numeru nie mogą Ci usunąć. ZAWSZE umowa przechodzi na czas nieokreślony, czyli przedłuża się z miesiąca na miesiąc w nieskończoność aż do Twojej decyzji - czyli rezygnacji lub przedłużenia. No ale możesz po prostu tak zostawić jak masz teraz, tylko że będziesz dalej płacił tyle co do tej pory.

  • 0

    7. ~marchew20  2007-03-31 22:23:35  host: c149-225.icpnet.pl

    Witek: zrob cos z ta reklama samochodowa, bo mozna k****cy dostac. Wogole jej nie mozna zamknac i trza czekac az sama zniknie. A jak sie wchodzi na Telepolis kilka razy dziennie to strasznie denerwuje. Zrob chodziaz tak, zeby tym "x" mozna zamkna. Z gory dzieki

  • 0

    8.  2007-03-31 22:29:24

    #marchew: o adblock słyszałes?

  • 0

    9. ~arczik  2007-03-31 22:34:13  host: host-100-131.gprsbal.plusgsm.pl

    proponuję zakupić w "Nie dla Idiotów" jest za 635 zł, można wziąć na raty, bardziej się opłaca niż w Orange...no coment

  • 0

    10. ~  2007-03-31 23:13:09  host: acly200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7 marchew20 a przecież z czegoś telepolis musi zarobić na serwery itp. nie rozumiem twojego postu w ogóle.

  • 0

    11. ~sympatyczny  2007-04-01 00:53:49  host: chello081018196007.chello.pl

    lol, za zlotowke jest i tez zle :)))

  • 0

    12. ~paol  2007-04-01 01:29:25  host: bhp166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    marchew20 -> zainstaluj najnowszego flasha powinno pomóc :) co do promocji to całkiem fajna szkoda, że nie za 50zł przez 24miechy

  • 0

    13. ~pusia  2007-04-01 09:20:06  host: host-81-190-229-98.wroclaw.mm.pl

    ktosiu -owszem mialam okazje kilka raZY skorzystac z 3G mieszkam w centrum WROCLAWIA A WTYM MIESCIE DZILAJA TAKIE USLUGI.poza tym dziwne mioec co misiac na abonament 70 zl przez 24 mies by dostac fon za 1zeta a nie moc placic rat po 40 czy 50 zl mies przez 15 mis by go kupic nowego w ratach!

  • 0

    14. ~marchew20  2007-04-01 10:35:37  host: c149-225.icpnet.pl

    rafcyk; ja na firefoxie nie powinienem miec problemu a jednak nie moge zamknac. Mimo ze okna wyskakujace mam poblokowane :(

  • 0

    15. ~marchew20  2007-04-01 10:37:06  host: c149-225.icpnet.pl

    Ja wiem ze musza zarobic, ale chodzi mi o mozliwos zamkniecia tej reklamy "x" ja nie stety nie moge i musze czekac az zniknie a jak sie wchodzi kilka razy dzienie to troszke irytuje. A to byla tylko prosba z mojej strony do Witka

  • 0

    16.  2007-04-01 12:46:43

    marchew sciagnij sobie adblock plus do ff, i on automatycznie pobiera najnowsze filtry, ja nie mam problemu z reklamami.

  • 0

    17. ~ma  2007-04-01 14:20:48  host: c149-225.icpnet.pl

    rafcyk: dzieki bardzo :D

  • 0

    18.  2007-04-01 21:20:40

    decha dzeki za odpowiedz znajomy pracujacy w Erze mowil mi ze Orange robi praktyki tego typu ze po zakonczeniu umowy zabiera numer a co do w810 to jestem ciekaw kiedy bedzie dostepny ponownie mysle ze w koncu w normalych cenach bo w Orange byl najdrozszy

  • 0

    19. ~mak  2007-04-03 14:25:24  host: dpw90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange zabiera numery telefonów ? pierwsze słysze. Cała moja paczka ma w orangu od już kilku lat i nikt nie narzeka. Raczej każdy szcześliwy chodzi bo do znajomych jest tanio :)

Dodaj swoją opinię