Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kwestie polityczne zaważyły na odpadnięciu Streżyńskiej

Kwestie polityczne zaważyły na odpadnięciu Streżyńskiej

WitekT 31 Marca 2006 14:46

0 0

Anna Streżyńska, wiceminister odpowiedzialna za telekomunikację i pełniąca obowiązki prezesa UKE, była do tej pory wymieniana jako murowany kandydat na prezesa tego urzędu. Dziś KRRiT podała, że nie ma jej na liście kandydatów do II etapu.

Stanowisko rady mnie zdumiewa. Zwłaszcza że mam wyraźne poparcie premiera, a krajowa rada jest elementem administracji rządowej. Odrzucenie mojej kandydatury przed etapem rozmów z zainteresowanymi to decyzja polityczna — twierdzi Anna Streżyńska.

Alternatywni operatorzy telekomunikacyjni żałują, że wiceminister nie znalazła się na liście. Anna Streżyńska to fachowiec. Osoba, która rzeczywiście chciała zmienić rynek — mówi Jolanta Ciesielska z Netii.
Od początku ubiegłego tygodnia dochodziły mnie głosy, że trzeba Annę Streżyńską wyeliminować z konkursu. Nie wiem, dlaczego. Te kandydatury to osoby, które szukają posad, a nie ludzie, którzy chcieliby coś zmienić na rynku — uważa Antoni Mężydło, poseł PiS.

Krajowa rada przeprowadzi rozmowy z kandydatami we wtorek. Ostateczną rekomendację rada powinna wydać pod koniec przyszłego tygodnia — informuje Tomasz Różański, rzecznik KRRiT. O oficjalnym komunikacie Rady w tej sprawie z listą kandydatów pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~arnie  2006-03-31 15:14:43  host: dka139.neoplus.adsl.tpnet.pl

  I tu widać ,jaki zasięg mają jeszcze układy komuchów....

 • 0

  2. ~xyz  2006-03-31 16:55:30  host: rev-27.malnet.pl

  ale chyba w KRRiT nie zasiadają tzw. "komuchy"? Podobno zostały wymienione?

 • 0

  3. ~patryk s.  2006-03-31 22:28:33  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

  "Te kandydatury to osoby, które szukają posad, a nie ludzie, którzy chcieliby coś zmienić na rynku" -> mówią tak, ale jednak robią inaczej. no i czemu ją wyeliminowali?? "Anna Streżyńska to fachowiec." - tak mówią osoby raczej znające się w telekomunikacji. wniosek jeden - wyeliminować fachowca, wstawić marionetkę, która za kasę będzie robiła co ekipa rządząca każe - czyli skutecznie blokowała dalszy rozwój rynku.

 • 0

  4. ~monika1  2006-04-12 18:35:36  host: rejon125.ztpnet.pl

  Całkowicie zgadzam się ze stwierdzenimi zawartymi w opinii patryka s.Przecież jest to jawne dobieranie klakierów .

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet