Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kura godzina?

Kura godzina?

WitekT 12 Czerwca 2006 22:50

0 0

simplus kura mGłównym bohaterem nowych reklam Simplusa dotyczących usługi Od 16 darmo będzie... kura.

Kampania składać się będzie z dwóch części. Pierwsza to silna miesięczna multimedialna kampania z użyciem telewizji, w drugiej części w lipcu i sierpniu radio, prasa, Internet zostaną wsparte wakacyjnym outdoorem i przez specjalne reklamy w letnich kurortach.




W kampanii kontynuowana jest rozpoczęta spotem "Nauczycielka" konwencja komunikacji, w której przekaz kampanijny podawany jest "przy okazji" pokazywania "zwykłych", humorystycznych sytuacji, które zdarzają się każdemu. Jej celem jest przede wszystkim promowanie marki jako niekonwencjonalnej, energicznej, ciekawej, z poczuciem humoru, odważnej, potrafiącej spojrzeć na siebie z dystansem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~wlo  2006-06-13 09:29:17  host: aok97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wczoraj widziałem z pieczonym kurczakiem i frytkami (napój gratis)... Fajna, można się pośmiać ;-)

  • 0

    13. ~K  2006-06-13 09:42:13  host: wap.plusgsm.pl

    A ja sie chcialem zapytac jak to wyglada ze strefa plus w nowych taryfach. Miesiac temu byla goraca dyskusja na ten temat, ale do tej pory nikt sie nie podzielil wrazeniami po otrzymaniu billingu. Licza jak w NP?

  • 0

    14. ~wlo  2006-06-13 09:44:39  host: aok97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13. K - sprawa jasna była od początku przecież.
    Powiem po swojemu - tak - nalicza jak w Nowym Plusie ale tylko jeśli ustawisz na naliczanie równoległe z abonamentem ;-D

  • 0

    15. ~jas  2006-06-13 09:54:43  host: aatl181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cala ta promocja to jeden wielki zart. Chyba tym razem chca wykonczyc konkurencje smiechem. Powinni uczciwie powiedziec, ze nie za darmo i tylko 6 minut dziennie. Ja spogladam na Simplusa z coraz wiekszym dystansem, z kazdym dniem ten dystans sie powieksza. Obecnie czuje sie robiony w bambuko - jedna promocje sie zabiera, daje sie w zamian jakies ochlapy i wszystko przy dzwiekach fanfar.

  • 0

    16. ~rollo  2006-06-13 10:23:50  host: wy03.dsk.uw.edu.pl

    Kura godzina pyta rodzina jak świat wielki przeszli wzdłuż wszyscy gotowi można zaczynać zatem odbieram rozmowe juz !!

  • 0

    17. ~rollo  2006-06-13 10:25:47  host: wy03.dsk.uw.edu.pl

    a wlasnie ! - to jest jeden pakiet wogole czy jeden na miesiac czy jeden poprostu jeden :)

  • 0

    18. ~Łukasz  2006-06-13 11:47:20  host: zakus.ita.pwr.wroc.pl

    Sorki, że nie na temat, ale czy wie ktoś czy usługę "Push To Talk" można zdeaktywować przed początkiem lipca? Jestem bardzo ciekawy jak to działa i wypróbowałbym, ale po 01.07 nie zamierzam bulić 35 zł... Regulamin mówi, że jeśli aktywujemy smsem o treści "Nim" na 2601 to na stałe i od lipca będzie pobierana opłata

  • 0

    19. ~troLay  2006-06-13 11:53:34  host: dpf223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co oni chcą od tej kury... i reklamy i usługi simplusa to ostatnio naprawde wiocha

  • 0

    20. ~KimdzonG  2006-06-13 12:21:14  host: dpv13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kura, ciekawe co jeszcze... Niedługo przyjeżdża koleżanka z Anglii i pokaże jej najnowszy wynalazek polskich reklamowców - kure

  • 0

    21. ~T  2006-06-13 12:47:44  host: chello084010040210.chello.pl

    ~Łukasz: info z BOK 2601: "Wszyscy ktorzy wyślą SMSa "NIM" na 2601 będą mieli tą usługę za darmo do końca czerwca. Potem zostanie ona automatycznie zdeaktywowana." Zadzwonilem do BOK, bo na stronie Plusa nie jest to jasno powiedziane (a wręcz przeciwnie ;)
    Sam NIM polecam jako zabawę w CB na wakacyjne wypady. Pogadać się przez to długo nie da (męczące), ale skoro dają w czerwcu za darmo to można się trochę pobawić :)

  • 0

    22. ~t  2006-06-13 14:48:11  host: doz2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prymitywne te reklamy, nędzne próby wybicia się, ale nędzne. Wcześniej jakieś bazgrania nic nie mówiące, do tej pory nie kojarze tej reklamy z Plusem, a chyba tak byc powinno.Teraz kura nam będzie przebiegała w monitorze.

  • 0

    23. ~buczo  2006-06-13 17:48:21  host: dqf88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dajcie spokój, polkomtel chyba goni w piętke, że takie bzdury wyczynia.

  • 0

    24.  2006-06-13 19:16:25

    Dzięki issa za uznanie :). Co zrobić, starzeję się to i zrzędzę i się czepiam.

  • 0

    25. ~bozena  2006-06-13 19:38:40  host: bxi51.internetdsl.tpnet.pl

    Wysłałam krótki kod w sobotę i do dzisiaj czekam na aktywację,mam dość plusa

  • 0

    26. ~ragga brygada  2006-06-14 14:17:03  host: dqn101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie platforma cały czas nie działa :) Cały plus :) To jest kurowa sieć :)

  • 0

    27. ~papapa  2006-06-14 20:35:21  host: eev99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na początku roku w ramach szopki z platformą pre-paid mówiłem, że plus powinien raczej zająć się hodowlą kurczaków jeśli nie potrafi porządnie zajmować się telefonią komórkową. Czyżbym wtedy trafnie utrafił kurą w płot ? - retoryczne pytanie kto zna odpowiedź na nie.

  • 0

    28. ~D  2006-06-21 20:00:17  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    >>>bozena Ja wysłałem i mi aktywowali w mniej niż pół minuty :)

  • 0

    29. ~ziumo  2006-06-22 16:46:32  host: nat6.gress.com.pl

    niezłe. Powrót do starych zasad (szczyt/poza)

  • 0

    30. ~  2006-06-29 14:18:50  host: nat6.gress.com.pl

    Od kiedy kury korzystają z komórek? :D

  • 0

    31. ~  2006-06-29 14:19:21  host: nat6.gress.com.pl

    "Powrót do starych zasad (szczyt/poza) " to jest dobrze?

Dodaj swoją opinię