Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kup smartfon Samsunga i odzyskaj nawet 400 zł

Kup smartfon Samsunga i odzyskaj nawet 400 zł

msnet 6 Listopada 2017 20:38

4 2

samsung cashback

Z okazji zbliżających się świąt koreański koncern przygotował promocję, w ramach której po zakupie jednego ze smartfonów firmy można odzyskać nawet 400 zł w gotówce.

Aby skorzystać z promocji, należy kupić jeden z objętych nią smartfonów w dniach 6 listopada 2017 - 7 stycznia 2018 roku i uruchomić go do 10 stycznia 2018 roku. Następnie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym telefonie i po 30 dniach od uruchomienia telefonu kliknąć w baner promocyjny w sekcji "Korzyści" i odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w środę w kolejnym tygodniu. Otrzymany kod należy w ciągu 14 dni wprowadzić w bankomacie sieci Euronet odebrać 200 lub 400 zł, w zależności od modelu.

samsung cashback




Promocją objęte są następujące urządzenia:


Kartę podarunkową będziemy mogli otrzymać i wykorzystać w sklepie, w którym dokonamy zakupu telefonu (czasem trzeba ją ręcznie dodać kupując telefon). Lista sklepów znajduje się w regulaminie promocji.

Zobacz: Regulamin Promocji CASHBACK GALAXY SAMSUNG A5 2017, S7 EDGE ORAZ S8

Źródło tekstu: Samsung, wł     

w sumie: 25
  • 0

    6.  2017-11-06 21:23:22

    @4 promocja trwa do 7 stycznia

  • 0

    7.  2017-11-06 21:24:20

    @5 mi 10% nie robi różnicy, czy w zakupie czy w wypłacie

  • 1

    8. ~taaa  2017-11-06 21:30:25  host: a28-01-05.opera-mini.net

    @6 wiem ze trwa dooo... wkurza mnie to ze z roku na rok ta swiateczna goraczka zaczyna sie coraz wczesniej ! A potem 1,5 miesiąca ..... jesz karpia i po swietach

  • 0

    9. ~pabloki  2017-11-06 21:34:16  host: apn-46-169-23-102.dynamic.gprs.plus.pl

    @telepolis terminarz mi pikał że od dziś świąteczne promocje w plusie . a może jakieś regulaminy w ramach aktualizacji? bo bok plusa nie wiedział nic choc konsultantak była zaanagażowana ... nie miała.

  • 1

    10. ~A co tam !  2017-11-06 21:41:47  host: a28-01-05.opera-mini.net

    Z okazji zblizajacych sie swiat zycze calej redakcji telepolis i wszystkim czytelnikom wesolych swiat i szczesliwego nowego roku !

  • 0

    11. ~Ss  2017-11-06 21:45:22  host: public-gprs391055.centertel.pl

    29 października kupiłem s8+, szkoda że promocja mnie ominie :(

  • 0

    12. ~@9  2017-11-06 21:55:21  host: public-gprs364003.centertel.pl

    Skoro bok ich nie ma to redakcja ma Ci je na kolanie napisać i klepnac pięczatke Plusa wycięta z ziemniaka? Dzieciaki mają dzisiaj fantazje aż miło.

  • 0

    13.  2017-11-06 22:01:24

    @9, pabloki - właśnie sprawdziłem i wszystkie świąteczne nowe promocje są już dostępne na stronie plus.pl, jednak nie wszystkie regulaminy zostały zaktualizowane.

  • 0

    14. ~świr  2017-11-06 22:01:53  host: a23-08-05.opera-mini.net

    @ 12 z okazji zblizajacych sie swiat pieczonego ziemniaka ups - pieczatki z ziemniaka pieczonej

  • 0

    15. ~pabloki  2017-11-06 22:06:45  host: 188.146.130.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @13 no wlasnie. nawet bok nie ma . to przecież nie tmobile gdzie aktualizacja do 7 dni.

  • 0

    16.  2017-11-06 22:10:15

    @15, pabloki - widocznie niektórych źle szukają... Ja znalazłem na szybko trzy: http://tlp.is/feb , http://tlp.is/fec , http://tlp.is/fed

  • 0

    17. ~trooll  2017-11-06 22:13:50  host: a23-08-05.opera-mini.net

    po co karmic przed swietami ©

  • 0

    18.  2017-11-06 22:14:53

    @11, Ss - promocja nie obejmuje modelu S8+.

  • 0

    19. ~Jackson  2017-11-06 22:29:37  host: user-94-254-131-189.play-internet.pl

    Kevinn!!!!

  • 0

    20. ~Ss  2017-11-07 00:15:16  host: public-gprs391055.centertel.pl

    @18 przepraszam, nie doczytałem do końca

  • 0

    21.  2017-11-07 04:20:35

    A gdzie można zgłosić zmowę cenową ? :D Bo wszystkie ww sklepy sztucznie podniosły ceny! Samsung S8 w proline kosztuje 2600zł, są zaufane sklepy z fakturą VAT sprzedające taniej niż ww w regulaminie promocji. A te mają śmieszną 3300-3400zł co i tak powoduje, że przepłacamy bo 2900zł z promocją...bez łaski można kupić taniej bez niej. Gdyby można było kupić legalnie, ale gdzie indziej, a potem odzyskać kasę to jeszcze rozumiem.

  • 0

    22.  2017-11-07 06:26:02

    E tam ja juz w marcu skladam wszystkim wesolych swiat:-) . A co samsunga to sa telefony tansze I lepsze wiec te 400 zlociszy mozna samemu zaoszczedzic I nie prosic sie o zaden zwrot.

  • 0

    23. ~Nowy  2017-11-07 09:09:46  host: PC-109-125-234-29.wegrow.domtel.com.pl

    Wiecie może czy dotyczy telefonów we wszystkich źródłach (operatorzy również) ? W którym momencie Samsung sprawdza czy telefon był zakupiony w dniach promocji tj. 6 listopada 2017 - 7 stycznia 2018 roku?

  • 0

    24. ~mm  2017-11-07 11:04:09  host: a29-02-08.opera-mini.net

    A5 2017 podnieśli cenę o 100 zł.

  • 0

    25. ~vaii  2017-11-07 13:52:34  host: 89-78-125-28.dynamic.chello.pl

    Cena s8 w niemczech to wydatek 549Euro z darmowa wysyłka w 48godzin / miszkamy w Europie i smiesza mnie te Polskie Promocje.

Dodaj swoją opinię