Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kultowy "Colin" wypuszczony na N-Gage.

Kultowy "Colin" wypuszczony na N-Gage.

WitekT 2 Listopada 2004 11:47

0 0

Nokia ogłosiła, że rozpoczęła właśnie dystrybucję gry "Colin McRae Rally 2005" stworzonej przez firmę Codemasters. Umożliwia ona grę z innymi osobami za pośrednictwem Bluetooth oraz sieci GPRS i N-Gage Arena.

Gra zwiera 64 odcinki specjalne w 8 różnych krajach, które są identyczne z tymi z "Colin McRae Rally 2" z wersji na komputery PC. Gracz ma do dyspozycji 16 samochodów oraz pełen zestaw opcji umożliwiających dostosowanie ich do warunków drogowych. Bardzo wiernie oddano także proces zniszczeń po uderzeniu w przeszkody.
Nasza redakcja ma przyjemność testowania tej gry od prawie 2 tygodni i trzeba przyznać, że jest ona niesamowicie wciągająca. Niedługo napiszemy o niej więcej podczas testu konsoli N-Gage QD.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet