Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kulczyk Holding całkowicie wyszedł z TP

Kulczyk Holding całkowicie wyszedł z TP

WitekT 22 Stycznia 2005 14:15

0 0
Cogecom, spółka zależna od France Telecom, kupiła od zależnej od Kulczyk Holding spółki Tele Invest I pakiet 3,57% akcji Telekomunikacji Polskiej.

W wyniku tej transakcji France Telecom kontroluje 47,5% kapitału TP SA, a Kulczyk Holding nie ma już żadnych akcji Telekomunikacji Polskiej.

W sumie za 13,57% (9,99% w październiku) akcji TP SA kupionych od Kulczyk Holding FT zapłaciła nie więcej niż 45 mln euro.

Kulczyk Holding zgodnie z umową zachowa prawo do zysku ze wzrostu ceny akcji TP SA powyżej 56 zł do 6 lipca 2006 roku, do maksymalnej kwoty 110 mln euro.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet