Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kuba Wojewódzki twarzą Play

Kuba Wojewódzki twarzą Play

WitekT 19 Lipca 2011 13:17

0 0

Prawdopodobnie w tym tygodniu rozpocznie się kampania reklamowa Play, której twarzą został Kuba Wojewódzki. Działania mają rozpocząć się od komunikacji teaserowej. Następnie rozpocznie się szerokozasięgowa kampania mediowa - wynika z nieoficjalnych informacji magazynu Media&Marketing.

Przypomnijmy, że w 2005 roku Kuba Wojewódzki wraz z Michałem Figurskim występował w reklamach innego telekomu - PTC - reklamując TakTaka.




Czy Kuba Wojewódzki w reklamie Play to dobry wybór?

Zdecydowanie tak
28.14%
Raczej tak
13.06%
Osoba jest bez znaczenia
6.95%
Raczej nie
10.14%
Zdecydowanie nie
37.30%
Nie mam zdania
4.42%

Wszystkich głosujących: 1539



Źródło tekstu: Media&Marketing     

Dodaj do:
w sumie: 134
  • 0

    189.  2011-07-19 19:47:43

    188: nie myl cenzury z moderacją. Odsyłam Ciebie w tej kwestii do słownika. Wybacz, ale ja nie zamierzam tutaj tolerować pewnego rodzaju wypowiedzi. To, że cały polski internet pod względem komentarzy wygląda tak, jak wygląda, to nie znaczy, że tak ma wyglądać TELEPOLIS.PL. Mówię to z pełną świadomością - mnie nie zależy na widowni za wszelką cenę, mnie bardzo zależy na kulturalnych i rzeczowych osobach, choć wiem, że ich jest coraz mniej. Jakby mi zależało na odsłonach za wszelką cenę, to publikowalibyśmy 40 wiadomości dziennie i nie kasowali żadnego komentarza - u nas treści są z kategorii premium i takich oczekujemy też komentarzy.

  • 0

    192. ~  2011-07-19 20:55:59  host: z08-14.opera-mini.net

    184.~bart. Dlaczego nie ma sensu? Widziałeś reklamę Gulietty? Według Ciebie wybór Wojewódzkiego ma sens? Może twarzą sieci powinien zostać prof. ekonomii lub telekomunikacji?

  • -1

    193. ~mirekb  2011-07-19 20:56:33  host: user-46-112-52-206.play-internet.pl

    medialnie wiadomo-silnie rozpoznawalny koles.nie głupi ale chyba musi przestac ćpać.poza tym na wstepne efekty poczkamy minimu do konca roku.wtedy podyskutujemy

  • 2

    195. ~pixel  2011-07-19 23:02:57  host: 95-89-82-21-dynip.superkabel.de

    Jestem zniesmaczony tym wyborem. Szkoda, Play trwoni mą sympatię...

  • 0

    197. ~  2011-07-20 01:49:28  host: staticline22441.toya.net.pl

    do 196 - a jak było za czasów demokracji greckiej, albo rzymskiej? też decydowała większość. a jak jest np. w Szwajcarii? Większość to nie idioci, tylko głos decydujący. to jaki "trend" polityczny wybieramy to nasza sprawa. nie nazywałbym tego wyboru idiotycznym, bo nie wiesz kto, dlaczego tak zdecydował. czy powinni go zamknąć? a dlaczego? z powodów słów? a co z wolnością słowa i konstytucją? żeby nie było że odbiegam od tematu, reklama pewnie będzie w stylu dawnego tak taka czyli żarcik kosmonaucik. nie ważne zresztą co zrobi w niej K.W. tylko jaka będzie treść tej reklamy. a odnośnie samej demokracji, brytyjski politolog powiedział kiedyś coś w stylu że "tyrania jest jak titanic, duży okręt który rozbije się o górę lodową, a demokracja jest jak przepełniona tratwa,z której każdy myśli o tym jak zepchnąć inną osobę, byle samemu nie utonąć". podsumowując, oby reklama była zabawna, a nie agresywna :P.

  • 3

    198. ~  2011-07-20 02:51:27  host: p14-09.opera-mini.net

    Nikogo nie chcę zamykać ale faktem jest że przez złe obyczaje tworzy się chore prawo gdzie za byle co jest proces czego skutkiem jest grzywna albo coś więcej, strata kasy publicznej i blokowanie blachostkami organów scigania. Idealny ustrój to taki gdzie wszyscy są zadowoleni a nie tylko większość. Jak się znajdziemy na bezludnej wyspie i z kimś cię przegłosuje że będziesz spal z nami na zmiane to będzie to demokracja.

  • 2

    200.  2011-07-20 07:18:55

    Play nie tak dawno zaliczył wpadke z reklamą schroniskową i potem w ramach ratowania wizerunku przekazywał karmę schroniskom. Zatrudniając Wojewódzkiego, którego niedawne wypowiedzi pod adresem pana Gajadhura sami znajdziecie via Google (nie cytuję, żeby "nie podgrzewać za bardzo atmosfery"), chce chyba niedługo wspierać stowarzyszenie "Nigdy więcej".

  • 0

    201. ~szarik  2011-07-20 08:06:26  host: v02-15.opera-mini.net

    200- Cos Ci sie pomylilo poniewaz to nie byla doslownie reklama ale jakies zdjecie zamieszczone na demotywatorach (nie bede opisywal szczegolow mozna to pewnie wygrzebac w internecie), by the way cala sytuacja byla kompletnie nie zrozumiala przez ludzi, a szkoda. Efekt jest taki ze Play zobowiazal sie przez Facebook do dostarczania karmy dla schronisk, akcja trwa do dzisiaj nawet ostatnio przekazali 1,5 tony jedzennia dla psow do schroniska w Elblagu. Z malej niezrozumialej dla wielu reklamy jak pisze mPablo zrodzil sie fantastyczny ruch pomocy polskim schroniskom dla zwierzat.

  • 2

    202. ~  2011-07-20 09:17:38  host: z41-16.opera-mini.net

    Strzał w stopę. Polska wieś śpiewa i tańczy ;-).

  • 2

    203. ~ZICO  2011-07-20 09:34:54  host: abjb137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #185: Nieźle facet przywaliłeś. Właśnie problem Wojewódzkiego polega na tym, że publicznie robi on z siebie idiotę i nie jest tu ważne jaki jest prywatnie. Bez obrazy ale myślę, że prywatnie to musi być niezły mięczak a w tzw ciemnej uliczce to pewnie uciekałby po ścianach. Wiem co mówię bo ludzie udający mocnych w gębie tak naprawdę są cieniasami. Nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że ktoś może o nim pisać źle z powodu zazdrości. A czego niby można mu zazrościć? Głupoty? No chyba nie Ferrari? Weź przestań. No chyba trzeba bardzo nisko upaść, żeby komuś zazdrościć drogiej zabawki. Pytasz co on takiego zrobił, że ludzie go nie lubią. Już o tym pisałem. Problem Wojewódzkiego polega na tym, że poprzez swój sarkazm myśli, że jest fajny. Jego "inteligentny" umysł nie pojmuje jednak tego, że są pewne rzeczy, z których nie powinno się ironizować ponieważ obraża to spore grupy ludzi. Wieloma wypowiedziami obrażał on m.in. uczucia religijne ludzi. Ciekawe czy w swoim programie ośmieliłby się obrazić np wyznawców Mahometa tak jak to miało miejsce w Danii wyskakując z jego karykaturą? Podejrzewam, że byłby to jego ostatni wyskok. Co do reklamy to nie widzę tutaj jakichś wymiernych korzyści dla P4. Choćby nie wiem jak bardzo był w niej fajny inaczej, to nie przypuszczam, że przysporzy on P4 wielu nowych klientów.

  • 2

    204. ~  2011-07-20 09:46:53  host: host-89-229-130-218.chelm.mm.pl

    Wojewódzki tak się nadaje do reklamy sieci jak Majewski do reklamy banku. Obaj zachowują się jak błazny - pamiętacie kim była kiedyś postać błazna? To że ich ktoś w społeczeństwie lubi też o czymś świadczy: o czymś toczącym to społeczeństwo... To że im ktoś kasę daje za błaznowanie: też jest czegoś symptomem: objawem jak prezesostwo i menedżerstwo potrafi wykorzystać potrzeby części Polaków, żeby ich naciągnąć na kasę.

  • 1

    206.  2011-07-20 10:08:09

    Taaak, taak... jak zwykle kasa (ogromna) pójdzie na gaże za reklamy, za które zapłacą abonenci... Wy się dalej cieszcie jak to macie tanio, że taniej się nie da - da się, ale telekomy wolą wpadać w samozachwyt w reklamówkach zamiast poprawiać ofertę, a przede wszystkim jakość sieci. Brawo play - przez rok znów nie postawią żadnego BTSa, ale jest Wojewódzki i jest fajnie...

  • 0

    207.  2011-07-20 11:37:13

    Wojewódzki robi wyreżyserowane show. Gra on jak i jego goście. Scenariusz jest taki żeby mieć jak największą widownię a to przekłada się na zyski tego kto go wynajmuje. Tłumy mają igrzyska a Wojewódzki i Play będą mieli pieniądze. Spektaklu można nie oglądać ale niestety ktoś musi być sponsorem :(

  • -2

    209. ~KonsLib  2011-07-20 12:28:36  host: anu148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żałuje, że kupiłem niedawno abonament w Play - na szczęście tylko na rok - z pewnością go nie przedłużę. Nie chcę być w sieci, której twarzą jest ktoś, kto robi programy na takim poziomie (jeżeli o jakimś poziomie mozna tu wogóle mówić).

  • 0

    210.  2011-07-21 10:40:58

    @204. Kampania z Majewskim dała bankowi PKO BP do tej pory ok. 300 tysięcy nowych kont... Warto było? Warto...

  • 1

    211. ~Lordglaca  2011-07-21 11:38:57  host: 088156034112.olsztyn.vectranet.pl

    Rozwalają mnie takie komentarze. Czy podczas zakupu produktu jakim w tym przypadku jest usługa telekomunikacyjna sugerujecie się treścią reklamy oraz tym kto w niej wystąpił??? Ja tam patrzę na wysokość comiesięcznych obciążeń finansowych dla mojego portfela oraz na to co za to dostaję i z całą pewnością nie ma na to wpływu żadna reklama czy też człowiek występujący w reklamie. Osobiście nie przepadam za Wojewódzkim, jednakże przyznaję, że potrafi mnie chłop rozbawić.

  • 0

    213.  2011-07-23 22:03:55

    @212, Play interesował się przez chwilę zwierzętami, bo zrobili reklamówkę, w której "nakłaniano do porzucania psów w schroniskach". Akcję dla zwierząt robiła też na FB Heyah - dali 100 tys zł na schronisko w Bydgoszczy. Teraz Heyah trochę zmieniła kurs i na FB fundują wakacje w Dębkach nad morzem ;)

  • 0

    214. ~żenada is closer  2011-07-25 10:29:31  host: 80.50.133.230

    Play zamierza topić pieniądze w tego starzejącego się i zakompleksionego inteligenta warsiaskiego? szkoda, nie było źle, ale widać że play idzie w kierunku playta.

  • 0

    215. ~tysia  2011-07-27 00:49:18  host: peter.netburg.pl

    tak sobie czytam i czytam i nie moge uwierzyc jak ludzie sa podatni na reklame i jak bardzo sie identyfikuja z osobami wystepujacymi w reklamach... albo masz zaufanie do swojego operatora badz producenta, sprzedawcy etc. (w to watpie, bo zawsze niby jest lepeij u konkurencji-bo wiecej daja-guzik prawda...-zalezy od reklamy ) albo patrzysz na na osby wystepujace w rekalmie...-jak dla mnie pan wojewodzki moze byc twarza kazdego operatora i mam to serdecznie w ... nie znam osobiscie czlowieka, medialny jest i co z tego? jestesmy istotami ponoc myslacymi, wiec kierujac sie sympatia badz antypatia do "naszych gwiazd" i wybierajac usługi badz produkty-stajemy sie malpkami marketingu i na tym cały biznes polega :)

  • 0

    216. ~  2011-07-27 14:39:41  host: ddh236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    215. Tak to jest jak się przymyka oczki na "wygłupy" antypolaków.

Dodaj swoją opinię