Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ktoś przejął fanpage Serca i Rozumu?

Ktoś przejął fanpage Serca i Rozumu?

WitekT 21 Maja 2015 13:05 Aktualizacja: 21 Maja 2015 14:55

3 17

serce rozum downmKilkanaście godzin temu facebookowy fanpage Serca i Rozumu został przejęty przez nieuprawnione osoby. A przynajmniej tak to ma wyglądać...



Orange zmienił wystrój swojego fanpage'a sugerując, że przejęła go grupa LICHO. Pojawiają się tez infantylne wpisy w stylu "rozum srozum". Na Facebooku jest jeszcze strona nazwana Mama Licha, z praktycznie identycznym logo, bez historii.




Orange w ten sposób najprawdopodobniej promuje swoje usługi związane z bezpieczeństwem w sieci. LICHO nie śpi?

Aktualizacja:
Na fanpage'u pojawił się film "grupy hakerskiej":

od dzisiaj rządzi tu L.I.C.H.O. wszelkie skargi wobec zaistniałej sytuacji prosimy kierować na adres żywot@gangstera.pl więcej szczegółów w filmie.

Posted by Serce i Rozum on 21 maja 2015

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: serce | rozum | orange | licho

w sumie: 29
  • 2

    10. ~mike278  2015-05-21 13:53:19  host: alo8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może to prezentacja nowej oferty z ukrytym przekazem? Licha, oj licha. :)

  • 1

    11. ~a  2015-05-21 14:40:34  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    raczej jak kolega pisał wyżej, potwórka akcji plusha

  • 1

    12. ~  2015-05-21 14:46:05  host: 212.160.172.87

    orange mogłoby pozyskać dane ludzi, robiąc fanpage gdzie rozdają 100 iPhone'ów bez folii :D

  • -1

    13.  2015-05-21 15:21:38

    ewidentny włam na ich fp jak od lamusów wyzywa , pisze jakieś bzdury przecież to widać że to jakiś dzieciak ale że Orange nic z tym nie robi ?? może ich blokuje i nie potrafią się przebić

  • 0

    14. ~LTE  2015-05-21 15:25:46  host: 178.182.221.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @13, a co mogą zrobić? nawet ja zgłoszą do facebooka to i tak nie odzyskają jak hakerzy zmienili wszystkie dane dostępu.

  • 1

    15.  2015-05-21 15:27:59

    Karolak sobie podpadł jak widać nieźle PiSowcom :D

  • 2

    16. ~Joey  2015-05-21 15:28:35  host: 81.219.84.18

    A przecież od Orange jest taki bezpieczny internet Ha Ha

  • -4

    17.  2015-05-21 16:06:13

    Czy się włamali,czy to blef ,szczerze co kogo interesuje orange,przecież znajdujemy się właśnie na stronie playa

  • 1

    18. ~marek  2015-05-21 16:26:13  host: 79-139-124-17.chelm.hypnet.pl

    Głos jednego z nich jest identyczny jak jednego z członków Kabaretu LIMO. Dokładnie mam na myśli jego pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Tremiszewski

  • 1

    19. ~  2015-05-21 18:14:02  host: user-46-113-228-226.play-internet.pl

    Grupa Licho... może od razu "Cicha Lipa"?

  • 1

    20. ~pabloki  2015-05-21 18:17:54  host: 213.158.221.247

    mam nadzieje że odpowiednia agencja reklamowa podejmie stosowne działania. małpowanie oferty jest nieuniknione ale małpowanie kampanii reklamowej jest po prostu poniżej poziomu mułu.

  • 1

    21. ~ja  2015-05-21 18:41:44  host: public-gprs516406.centertel.pl

    Plusha też kiedyś ktoś przejął, i co wyszło miś udający że jest cool a tak nie jest. Mały fajny mis a w środku jakiś facet po przejściach.

  • 1

    22. ~sq-  2015-05-21 19:45:49  host: cust912352531.gorzow.infineo.pl

    śmiech na sali ;)

  • 1

    23. ~pabloki  2015-05-21 20:18:05  host: 37.31.21.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jak widac po komentarzrach na fejsbókó pomysł dość słaby.

  • -1

    24. ~Denat  2015-05-21 23:03:42  host: 213.184.21.228

    Od razu rozpoznałem ten uśmiech i ton zaciągania wypowiedzi w wyższych tonach...
    Pan z akcji :P
    http://tlp.is/6dz

  • 1

    25. ~Amigo007  2015-05-22 03:21:17  host: 81-219-200-95.adsl.inetia.pl

    Ja piernicze niektórzy uwierzyli, że to prawdziwy włam. Ludzie przecież to zamierzona akcja promocyjna. Wierzycie że hakerzy nagrali by taki filmik :-) To tylko dobrze wymyślona akcja promocyjna. Ale powiem szczerze, że fajnie im to wyszło. Mi się podoba :-)

  • 1

    31. ~  2015-05-22 06:32:41  host: user-94-254-193-84.play-internet.pl

    Plush to była bieda i lipa, myśleli że jak dorobią jakiegoś miśka do produktu to ten produkt się lepiej sprzeda. Teraz wymyślili znowu jakieś następne badziewie a efekt będzie taki sam.

  • -1

    33.  2015-05-22 09:33:20

    Brzmi trochę jak Maciej Dąbrowski (zdupy).

  • 1

    34.  2015-05-22 10:06:20

    @9 - powiem więcej, Serce i Rozum to bardzo "rodzinne" postacie. Ich maskotki były i są bardzo popularne, tak jak i reszta gadżetów, czy przede wszystkim reklamy. W gronie ich fanów była na pewno nadreprezentacja dzieci i kobiet, w tym starszych. Takie teksty na pewno zostały źle odebrane, bo docenić je może co najwyżej elo gimbaza... Ktoś się pomylił i drugiego Plusha tu odstawił.

  • 1

    35. ~Piotrek  2015-05-22 18:11:54  host: apn-77-114-19-151.dynamic.gprs.plus.pl

    Licho to wygląda :P jeśli to sposób na pożegnanie się z kampanią serca i rozumu to tez lichy - henio z tesco wyszedł i nie wrócił nikt go hakować nie musiał :P

Dodaj swoją opinię