Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kto traci, a kto zyskuje na przenośności

Kto traci, a kto zyskuje na przenośności

WitekT 28 Stycznia 2007 21:02

0 0
Najwięcej klientów w 2006 roku odeszło z własnym numerem z sieci Orange - wynika z danych opublikowanych przez serwis FKN.PL i Gazetę Prawną.

Orientacyjne dane migracji klientów z numerami (usługa MNP):

Sieć

Liczba klientów odchodzących

Liczba klientów przychodzących

Przyrost lub strata

Orange

17 tys.

9 tys.

-8 tys.

Era

9 tys.

11 tys.

+2 tys.

Plus

10 tys.

16 tys.

+6 tys.


O liczbach dotyczących przenośności do 15. marca 2006 roku pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: FKN.PL, Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 0

    57.  2007-01-29 15:40:33

    kin: można uznać, że są to podobne dane - moje zaokrąglenia dziwne. ;)

  • 0

    58.  2007-01-29 16:29:24

    3 tyś do Ery przyszło, ładnie, ładnie.

  • 0

    59.  2007-01-29 16:31:16

    sorka przychodzących-11, o tym myślałem:]

  • 0

    60.  2007-01-29 17:08:23

    CO!!!!!! Dziadowski Plus najwięcej klientów pozyskał??????????

  • 0

    61.  2007-01-29 17:08:56

    Nie, ja po prostu nie wierzę w te tendencyjne wyniki ;-) Kto i za czyje pieniądze to podał?

  • 0

    62. ~jojo  2007-01-29 17:22:09  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Ja też nie wierzę! Widac dobrze w tym minusie nakręcają ludzi. A może to te badziewne, jednorazowe promocje w prepaidach? ;-D

  • 0

    63.  2007-01-29 17:38:26

    ~jojo - na pewno!! Ogłaszają promocję, a ludzie z abonamentów w Erze idą z numerami do... Simplusa ;-)

  • 0

    64.  2007-01-29 18:41:22

    63. Ktoś napisał że przenośność powinna być za darmo, dopiero wtedy by z prepaida do prepaida przenosili się niektórzy :D :D :D. A swoją drogą pewnie dziennie by korzystało z tego w Polsce 36 tysięcy a nie rocznie. Tylko to by było trochę bezsensu, kolejki w salonach non-stop. Bo w erze akurat podwójne doładowanie to uciekam z orange. Jeden plus by był tego że ludzie by nie kupowali starterów i po tygodniu do kosza by wyrzucali tylko by numer sobie przenosili :) :D

  • 0

    65. ~bart  2007-01-29 21:10:15  host: rejon106.ztpnet.pl

    Przenisłem nr z plusa (dziadostwo) do ery największym problemem był tymczasowy nr ery i stary w plusie, który wyłaczył się w piątek wieczorem, a w erze przerabiali go na właściwy do soboty do południa, już myślałem, że cały weekend bedzie nieczynny (odbieram dużo rozmów z tego nr). Chłopaki w erze postarali się, nawet Z BOK w erze dzwonili w poniedziałek i pytali czy wszystko ok. Polecam jeśli ktoś musi zostawić stary nr ze względów słuzbowych biznesowych czy innych. Miałem płacić za tą usługę 120 zł, ale gdy przyszła FV z plusa to już zmienili cennik na 50zł.

  • 0

    66. ~mem  2007-01-30 07:15:45  host: host-d9adaf4c.elsat.net.pl

    51 Łukasz tak naprawde to pismo nie jest Ci potrzebne. Niestety w PLusie jest duża awaria i w tej chwili nie mozna uruchomic numeru przenoszonego :(

  • 0

    67. ~  2007-01-31 13:21:50  host: bvm115.internetdsl.tpnet.pl

    do 52. Ja właśnie chcę się przenieść z Orange i to właśnie ta sieć robi straszliwe problemy, także zachowaj swoje opinie dla Siebie na ten temat.

  • 0

    68. ~zbytek  2007-01-31 23:32:21  host: 213-238-72-10.adsl.inetia.pl

    po 10 latach uciekłem z plusa ze swoim nr-em Jezu jak się ciesze Dziadostwo arogancja zdzierstwo Jako jeden z pierwszych klij. traktowany byłem jak przeszkadzajka ich 5 plus to drwina z klijentów Nowy dostaje tel. za 1,20 ja ten sam za 300 NieSpodziewam się cudów od Orange ani że będzie taniej ani milej Ale jakoś mi teraz weselej :))) PLUS ma u mnie MINUS

  • 0

    69. ~ziutek  2007-02-01 20:17:49  host: bbq118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja rowniez uciekam z plusa mam o rok krotszy staz w sieci niz moj poprzednik.Cena ktora mi zaproponowano za tel przy przedluzeniu umowy przy sredniej rachunkow z ostatnich 6 m (212 pln)mozna nazwac nie inaczej jak farsa i drwina!konsultantka oznajmila mi, iz cena jest wynikiem indywidualnego podejscia do mojej osoby.powiedzialem Pani ze ja ich rowniez indywidualnie potraktuje a efekt znajdzie sie w dziale rozwiazywania umow.chce migrowac do ery z numerem.jesli procedura przeniesienia bedzie trwala zbyt dlugo to?bede mial nowy numer.chyba przyszedl czas na zmiany!a czy wyjde na tym dobrze?okaze sie!jedno wiem: nie beda mnie lekcewazyc!plus ma u mnie kreche dluga i szeroka jak pas startowy!zapomnialem podac ceny ktore mi zaproponowano za ten sam model tel:plus 348 pln era 99 pln.wydaje mi sie iz dalszy komentarz jest zbyteczny

  • 0

    70.  2007-02-02 09:04:05

    WitekT o co chodzi z ta zmianą z 0 na 9 czy coś?? bo nie wtemacie jestem ?:)

  • 0

    71.  2007-02-02 09:10:10

    70: tu masz wszystkie informacje i prezentacje do ściągnięcia: http://telepolis.pl/news.php?id=6390

  • 0

    72. ~KKB Orange  2007-02-04 13:34:27  host: ip24-c26.gl.digi.pl

    smieszne to troche:) przechodza glownie nieoplacalni klienci wiec statystyka i tak nie ma sensu. po co w jakiejs sieci komus ktos kto placi 25zl miesiecznie... moze jeszcze do niego doplacic by go utrzymac?!? Od strony operatorów wygląda to zupelnie inaczej i cała ta gra, rynek juz jest na dluższy czas zaplanowany, a mu marionetki udajemy, że cos wiemy i ze sie niby liczymy. prawda boli. gdyby nie p4 to juz teraz by bylo wiadomo jak bedzie wygladal rynek przez najblizesze 10 lat.

  • 0

    73. ~  2007-02-05 15:26:38  host: acmk13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    72 ty jestes smieszny to po co jest abonament zq 25 zl ?

  • 0

    74.  2007-02-07 08:34:35

    73. - no właśnie dla takich ludzi, którzy tylko telefonu potrzebują i wszędzie szukają oszczędności ;-)

  • 0

    75. ~  2007-02-07 16:27:38  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    74ry. nie do konca sie z toba zgodze. ja srednio co miesiac place w Plusie ponad 100pln, a taryfe mam za 25pln. czemu? ano temu, ze podpisujac umowe na 24 mce wzialem pod uwage fakt co sie stanie jak w ciagu tych dwoch lat strace prace? kupujac telefon z abonamentem za ponad 100pln przez caly okres obowiazywania umowy musialbym tyle placic, a tak gdyby powinela mi sie noga, zawsze moge ograniczyc rozmowy do kwoty zawartej w umowie. dlaatego (moim zdaniem) takie sa najnizsze taryfy.

  • 0

    76.  2007-02-07 21:05:34

    75. - owszem. Są też dla innych jeszcze "zastosowań" ;-)

Dodaj swoją opinię