Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kto przenosi numery do Izzi?

Kto przenosi numery do Izzi?

LuiN 1 Grudnia 2014 09:12

6 4

izii mnp Telefonia Izzi, nowy projekt Tele25, operatora MVNO działającego w sieci P4, udostępniła infografikę prezentującą udział przyjmowanych numerów z poszczególnych sieci komórkowych.



Najwięcej osób, bo aż 35% całego ruchu MNP, przeniosło swoje numery z mBank mobile. Nie powinno to nikogo dziwić - sieć zakończyła działalność 30. listopada tego roku i osoby chcące zachować swoje numery musiały szybko działać. Drugim największym "dawcą numerów" był dla Izzi T-Mobile, który liczony łącznie z marką Heyah miał 25% udział.




Na liście opublikowanej przez telefonię Izzi znalazło się łącznie 9 sieci. Co ciekawe, nie ma wśród nich Orange (jest natomiast nju mobile).

Zobacz: Ruszyła telefonia Izzi

Źródło tekstu: Izzi, wł     

Dodaj do:

Tagi: izzi | mnp | tele25

w sumie: 23
  • 2

    5. ~XXX  2014-12-01 09:58:39  host: ip-78-30-107-114.free.aero2.net.pl

    Ale ile sieci oferuje w standardzie 19 gr/min z sekundowym naliczaniem i całkowicie darmowy miesiąc rozmów w sieci za doładowanie 25 zł? Frajerzy to Ci, którzy siedzą w np. t-mobile i płacą za taką swobodę, i za sprawdzanie stanu konta też, i za telefon do bok też, za wszystko płacą.

  • 3

    6. ~  2014-12-01 10:00:59  host: 83.218.117.82

    przenieśli bo myśleli że rozmowy w roamingu UE są po 19gr/min brutto i smsy po 9gr/szt. w roamingu UE - tak jak zapowiadali - a tu niemiła niespodzianka bo rozmowy i smsy w roamingu UE i w rozmowach i smsach międzynarodowych mają drogie i to bardzo :(. Także kupił ktoś izzi a tu zonk, bo rozmowy i smsy międzynarodowe i w roamingu UE są znacznie droższe niż izzi zapowiadało!

  • -3

    7. ~  2014-12-01 10:06:38  host: ddi10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3, jedno proste pytanie: po co?

  • 2

    8. ~tollo  2014-12-01 10:07:31  host: user-94-254-209-127.play-internet.pl

    Do @4. Chodzi o MVNO a nie mobilna stronke :D

  • 3

    9. ~  2014-12-01 10:16:01  host: host-81-190-224-87.wroclaw.mm.pl

    @7 Witek ma takie wtyki, że każdemu załatwi no limit za 2zł miesięcznie i skończy się narzekanie w komentarzach, że drogo i źle. Każdy będzie zadowolony.

  • 2

    10. ~  2014-12-01 10:48:04  host: user-188-33-53-129.play-internet.pl

    Ile w Izzi kosztuje połączenie z numerami 801?

  • 2

    11.  2014-12-01 10:50:24

    Mogliby na grafice włączyć również ilość przeniesionych nr a nie tylko %, bo jak przeniesiono np. 100szt. to szału nie ma i może dlatego nie ma Orange :)

  • 0

    12. ~  2014-12-01 10:54:44  host: host-81-190-224-87.wroclaw.mm.pl

    @10
    Tyle co w play, 62gr/min. Chyba każda firma poza oryndż ma infolinie stacjonarną obok 801. W łoryndż też to idzie przeskoczyć, wystarczy zadzwonić na infolinie dla komórek i poprosić o przełączenie na infolinie techniczną podając np. że dzwonimy z zagranicy i 801 nam nie działa.

  • 1

    13.  2014-12-01 11:10:58

    Jak wygląda zarządzanie numerem ? Poprzez play24 jak w przypadku redbulla ?

  • 2

    14.  2014-12-01 11:15:06

    Izzi popsuło pakiety internetowe w EU... a szkoda bo mogło być alternatywą dla lebara..

  • 0

    15.  2014-12-01 11:20:47

    Czy tu również celowo nie podano liczby kart , tak jak Play celowo nie podaje ARPU. Żelazna zasada: jak się nie ma czym chwalić , to się nie chwal ;)

  • -2

    16.  2014-12-01 11:21:31

    eee, ile Izzi przyjęło numerów? 100-200 chociaż? Bo serio, ale oferta jest gorzej niż żenująca...

  • -2

    17.  2014-12-01 11:23:58

    haha, biorąc pod uwagę, że dane podawane są z dokładnością do 5%, wychodzi na to, że numer przeniosło... 20 osób (!) :D

  • -2

    18.  2014-12-01 11:25:40

    Z mbanku 7, z T-mobile i Heyah 5, Play i Virgin po 2, Plusa, Playa, nju, Lyca i Wikingów po 1. No jest sie czym chwalić xDDDDDDDD

  • -2

    19.  2014-12-01 13:10:07

    Brak Orange = Izzi to Orange?

  • 0

    20.  2014-12-01 17:54:49

    @5, wiele. Ot chociażby Klucz mobile

  • -1

    21.  2014-12-01 17:55:52

    Tymczasem jakiś troll minusuje merytoryczne komentarze, plusując komentarze niezbyt sensowne :D
    Ewentualnie sami pracownicy Izzi, co też jest możliwe.

  • 1

    22.  2014-12-01 18:49:46

    Dobre tylko mieli pakiety netu w roamingu... tylko, ze podane ceny przez telepolis byly nieprawdziwe :/

  • 0

    23. ~  2014-12-02 14:21:41  host: afen121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~18 zapewne tak to wyglądało skoro nie chwalą się dokładną liczbą.

  • 0

    24. ~Kuzyn1920  2014-12-02 15:45:47  host: 92.60.132.22

    O Play ostatnio strasznie głośno, ciągle coś o Play. Play tu, to w P4 , z Play to , do Play tamto.... Play ma coraz więcej MNVO. Brawo! Śmieciowe SIM trzeba gdzieś składować. Jak widać najlepiej w taki SPOSÓB. A baza rośnie i rośnie, a wstatystykach więcej i więcej..... Szkoda że tylko SIM z niskim ARPU. Wolałbym by na rynku była większa konkurencyjność, ale niestety albo dobre albo tanie. Za złotówki zamienisz jakość na jakoś ~ takoś :P

Dodaj swoją opinię