Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kryształowy LG GD900 wkrótce dostępny na 40 rynkach

Kryształowy LG GD900 wkrótce dostępny na 40 rynkach

Q! 29 Maja 2009 18:51

0 0

LG poinformował, że model GD900, znany głównie ze swojej przeźroczystej klawiatury, już wkrótce będzie dostępny na 40 rynkach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Jednak nastąpi to, wbrew wcześniejszym informacjom, nie wcześniej niż w przyszłym miesiącu.

lg gd900 lg gd900 lg gd900 lg gd900

Już w momencie pojawienia się pierwszych informacji o GD900, o czym pisaliśmy w tej wiadomości, telefon ten zwrócił na siebie szczególną uwagę. Powodem tego była zastosowana w nim klawiatura, która umieszczona w klapce urządzenia, jest całkowicie przeźroczysta. Telefon wyróżnia się także bardzo zaawansowanymi funkcjami. Oprócz trzycalowego ekranu dotykowego o rozdzielczości WVGA, będzie on również wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 Mpix z autofokusem, akcelerometr, moduł WiFi, HSDPA, wyjście TV oraz 1,5 GB pamięci wewnętrznej. A wszystko to zmieści się w obudowie, której grubość wyniesie zaledwie 13,5 mm.




Telefon ten będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: platynowym oraz tytanowym. Według nieoficjalnych informacji jego cena ma wynieść około 450 euro. Według wcześniejszych zapowiedzi, o których informowaliśmy w tej wiadomości, miał się on pojawić na rynku w tym miesiącu, jednak wszystko wskazuje na to, że termin ten nie zostanie przez LG dotrzymany.



Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Bogie  2009-05-29 19:55:43  host: 79.162.129.10

    Normalnie się pośliniłem :) Widziałem zdjęcia, ale na filmie wygląda bosko! I ekran dotykowy wygląda na świetny!

  • 0

    6. ~val  2009-05-29 19:56:54  host: 188.33.7.44

    Bardzo łądny telefon oprócz tego że jest sliderem to posiada równiez czuły ekran dotykowy, można korzystać z niego zarówno w pionie jak i poziomie, nie mogę się doczekać

  • 0

    7. ~kamil  2009-05-29 20:52:52  host: 94.254.234.178

    telefon wypasiony pod względem funkji, lg nie osiada na laurach, co do przezroczystej klawiatury to moim zdaniem jest to do niczego nie potrzebne.

  • 0

    8.  2009-05-29 21:12:52

    Ad 7. Dlaczego nie potrzebna? Przecież działa prawie jak touchpad!

  • 0

    9. ~kamil  2009-05-29 22:03:37  host: user-89-108-250-197.mobile.playmobile.pl

    spoko że touchpad, fajna sprawa, tylko nie wiem jaki jest sens że ona jest przeźroczysta. ale poza tym to kombajn!

  • 0

    10.  2009-05-29 22:13:39

    Nie chodzi o sens tylko o bajer.

  • 0

    11. ~  2009-05-29 22:33:57  host: p03-14.opera-mini.net

    Hmm konkurencja dla lg arena? http://www.lg-phones.org/lg-gt505-available-on-orange-uk-in-june .html

  • 0

    12. ~drozdii  2009-05-29 22:37:45  host: 217.98.8.77

    Każdy się zachwyca jaki to wypasiony telefon, ale nikt nie zauważył jaki jest wolny? Reakcja na dotyk też pozostawia wiele do życzenia, koleś na filmiku "przyciskał" po kilka razy punkt na ekranie i nic się nie działo. Wtedy pokazywał inne opcje, cechy, żeby odwrócić uwagę. Jak dla mnie warty wzmianki ale tylko tyle. Jeszcze ta cena :/ 2000zł.

  • 0

    13. ~Max  2009-05-30 00:26:59  host: eix177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam się z drozdii. Koleś cos tam wdusza po kilka razy a jak nie wchodziło to nagle mówi, że ma 8 mpix aparat XD

  • 0

    14. ~  2009-05-30 09:48:05  host: public-gprs64270.centertel.pl

    Efekt troszke psuje niezbyt ladny, zbyt zaokraglony dol nie pasujacy do gory. Rozdzialka tez nadmierna i chyba spowalniajaca

  • 0

    15.  2009-05-30 10:19:54

    Ale jakość wyświetlacza fenomenalna. Proszę zerknać chocby na to zdjęcie: http://tinyurl.com/nwkw72

  • 0

    16. ~maciumaciu  2009-05-30 11:56:06  host: 188.33.20.178

    super. bez wachania go zakupie:)

  • 0

    17. ~  2009-05-30 15:45:35  host: f96-035.opera-mini.net

    Helios opera mini

  • 0

    18. ~a  2009-05-30 17:42:32  host: aaqg238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta klawiatura numeryczna na dole robi za touchpada ... świetne rozwiązanie

  • 0

    19. ~Barak  2009-05-31 01:43:33  host: f143-053.opera-mini.net

    Lg coraz lepsze telefony klepie

  • 0

    20. ~roki  2009-06-03 13:27:52  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    To fakt firma staje się wyznacznikiem innowacyjności jeśli chodzi o zastosowania w swoich telefonach, zaskakują nienagannym design-em, zauważyłam również że stawiają na ekrany dotykowe i na klawiaturę QWERTY w swoich telefonach bo można z łatwością powiedzieć że to już wyznaczniki marki

  • 0

    21. ~jarpen  2009-06-11 11:22:38  host: yarpen.mac.edu.pl

    Crystal ma się pojawić na Polskim rynku na przełomie czerwca/lipca, już nie mogę się doczekać. Na pewno takie innowacyjne rozwiązanie ze szklaną klawiaturą w telefonie urzeknie Polaków!

  • 0

    22. ~nina  2009-06-24 11:30:35  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Czyli już niedługo można spodziewać się Crystala na polskim rynku, z pewnością podbije swoją innowacyjnością serca klientów, a w szczególności kobiet, które poruszy ta szklana i przeźroczysta klawiatura.

  • 0

    23. ~gonia  2009-06-29 11:40:44  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Na szczęście do Polski też ma trafić to przeźroczyste cudo.

  • 0

    24. ~doti  2009-07-27 10:50:14  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Obysmy nie czekali za długo, bo to cacko mnie coraz barzdiej pociąga!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Plus?

Roaming UE według Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet