Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krusell: styczniowe TOP10

Krusell: styczniowe TOP10

WitekT 8 Lutego 2012 09:17

0 0

Krusell, szwedzki producent pokrowców na telefony, opublikował listę najpopularniejszych pozycji w jego ofercie w styczniu.



Krusell sprzedaje swoje wyroby w ponad 70 krajach na 6 kontynentach.


1. (1) iPhone 4/4S
2. (2) Samsung Galaxy S II
3. (3) Sony Ericsson XPERIA arc
4. (N) Samsung Galaxy Note
5. (5) Samsung Galaxy Nexus
6. (N) Nokia C2-00
7. (7)Nokia 3720 Classic
8. (N) Sony Ericsson XPERIA ray
9. (10) HTC Sensation
10. (N) Sony Xperia S




Źródło tekstu: Krusell, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2012-02-08 09:33:29  host: public-gprs284093.centertel.pl

    Ktokolwiek kupuje to w Polsce?

  • 0

    2.  2012-02-08 10:11:13

    Pokrowiec na note? Ciekawie to musi wyglądać.

  • 0

    3. ~  2012-02-08 10:21:38  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    Może chodzi o kaburę? Moja dziewczyna ma ten telefon i ma do niego etui w formie 'notesu'.

  • 0

    4. ~  2012-02-08 10:54:06  host: public-gprs8567.centertel.pl

    Miałem kilka pokrowcow tej firmy, na nokii n70, e71, e52 i powiem wam: porażka. Teraz mam iphona 4 i kupiłem silikon marki Puro. Świetne rozwiazanie

  • 0

    5. ~Mucus  2012-02-08 11:10:17  host: 82.132.136.184

    Speck pixelskin HD POLECAM NA iphone4!!!

  • 0

    6. ~R  2012-02-08 11:36:21  host: z26-14.opera-mini.net

    A ja na dotykowce używałem silikon case mate. Super sprawa, mogę polecić.

  • 0

    7.  2012-02-08 12:10:40

    a ja nie używam żadnych pokrowców, etui, kondomów, czy też innego badziewia :P po roku telefon i tak ląduje jako spadek dla dziecka. Ekrany teraz praktycznie się nie rysują więc po co utrudniać sobie użytkowanie telefonu :)

  • 0

    8. ~stz  2012-02-08 14:30:06  host: 93-186-23-82.rdns.blackberry.net

    BlackBerry daje pokrowce razem z telefonem.

  • 0

    9. ~  2012-02-08 15:12:52  host: 19-to3-1.acn.waw.pl

    też nie rozumiem używania tych różnych kondomów i etui. Strasznie niewygodne, telefon tylko więcej miejsca zajmuje. I nie wiem po co to?

  • 0

    10. ~R  2012-02-08 15:19:18  host: z42-08.opera-mini.net

    @7,9: ale niektórzy sprzedają telefon np. Po roku i łatwiej sprzedać jak jest w dobrym stanie. Poza tym pokrowiec się zakłada na plecy tel a nie ekran więc nie wiem o co chodzi. Ja celowo używałem pokrowca bo luzem tel był za cienki i niewygodny w trzymaniu. Tyle.

  • 0

    11.  2012-02-08 16:38:42

    a ja zawsze trzymam telefon w kieszeni spodni i nie potrzebuje dwa razy grubszej cegły :)

  • 0

    12. ~sławek  2012-02-14 18:01:32  host: aol226.internetdsl.tpnet.pl

    Kupie pokrowiec krusell do Sony ericssona Elm

Dodaj swoją opinię