Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krusell: sierpniowe TOP10

Krusell: sierpniowe TOP10

WitekT 9 Września 2006 13:24

0 0

Sprzedaż pokrowców na telefon często może być wskaźnikiem popularności konkretnych modeli. Szwedzki producent - Krusell - opublikował właśnie listę najpopularniejszych pozycji w jego ofercie w sierpniu.

Krusell sprzedaje swoje wyroby w ponad 50 krajach na 6 kontynentach. W nawiasie podano pozycję z lipca.




1. (-) SonyEricsson K790i / K800i
2. (1) SonyEricsson W810i
3. (3) SonyEricsson K750i / D750i / W800i
4. (10) Nokia 6230 / 6230i
5. (8) Nokia 6280 / 6282
6. (6) Motorola RAZR V3 / V3i / V3x
7. (5) Nokia N70
8. (-) HP iPAQ 2100 / 2400 / 2700
9. (-) Nokia N73
10. (7) Nokia 5140 / 5140i

Źródło tekstu: Krusel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~wlo  2006-09-09 14:12:29  host: aoj182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Q! - jak najbardziej, dlatego reaktor napisał ni mniej ni więcej: "często może być wskaźnikiem popularności konkretnych modeli" i to jest prawda. Z założenia oczywiście jest tak, że ludzie kupują więcej futerałów czy innych kabur na te droższe modele - odsetek tych telefonów w futerałach jest na pewno najwięszy, ale skoro Krusell podaje ilość, to z kolei przy udziale w rynku tych lepszych modeli telefonów (znacznie mniejszym niż popularnych na rynek masowy) też coś mówi ;-)
    BTW - spośród kabur do Nokii 6233, która jest najbardziej funkcjonalna? Ktoś używa?
    W odpowiedzi na pytanie - ja lubie telefon trzymać bez futerału - do noszenia używam kabur przy pasku spodni - najlepiej przewlekanych.

  • 0

    5.  2006-09-09 14:34:32

    *** wlo - zauwazylem ten fragment, ale po co tam slowko "czesto"? nie pasuje mi to ;-) co do pokrowcow, to kilka dni temu widzialem k750i we wdzianku - telefon byl dwa razy wiekszy :-P ale to jeszcze pikus przy.. pilotach rtv kiszacych sie w woreczkach! LOL! :-P

  • 0

    6. ~kojok  2006-09-09 15:20:56  host: abmn82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A po co kupować pokrowiec na 5410? Jak dla mnie bez sensu...

  • 0

    7.  2006-09-09 15:37:10

    Czy może mi Ktoś doradzić co kupić na K750i? Futerał, pokrowiec czy jakies etui ? Coś co będzie do niego pasowało i przylegało ale nie będzie wielkie i wejdzie razem do kieszeni a jednak ochroni go przed rysami. Czy widzieliście też może takie folie po 5/6zł które sprzedają na dany model i mają chronić wyświetlacz ? Ma może ktoś taki wynalazek ;)

  • 0

    8.  2006-09-09 15:42:16

    *** provocatorko - ja mam taką folię na wyświetlaczu w 6230i i jestem zadowolony. To taka specjalna gruba folia i na prawdę zabezpiecza telefon. Kobiecie to bym chyba poradził jakieś etui. Coś do czego by się wkładało telefon i wyjmowało do korzystania. Chyba to najlepsze rozwiązanie, ale może być coś ze skórą. Kupiłem Mamie to x200 taki skórzany pokrowiec i jest elegancko... jak już coś na stałe, to se skórą - IMHO :-)

  • 0

    9. ~  2006-09-09 16:43:38  host: dvw65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy skóra nie ściera się od ciągłego wkładania i wyjmowania?

  • 0

    10.  2006-09-09 17:14:08

    Nie ;-)

  • 0

    11.  2006-09-09 20:25:30

    Nie wiem czy takie dane są obiektywne bo są tacy producenci którzy wiekszosc swoich modeli to typ clamshell czyli składane w pół i do takich rzadko kiedy stosuje się pokrowce.

  • 0

    12.  2006-09-09 20:40:42

    A na dodatek KRUSELL jest relatywnie BARDZO drogi w porównaniu do innych producentów np. NO NAME, które jakościowo nie odbiegają zbytnio..

  • 0

    13. ~provocatorka  2006-09-09 21:47:00  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki za radę. Poszukam czegoś takiego...

  • 0

    14. ~wlo  2006-09-09 22:47:56  host: aoj182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dociekliwy - nie odbiegają? przestań... Naprawdę trzeba znaleźć porządny no name żeby dorównywał krusellowi. Ale jak dla mnie to szkoda czasu na szukanie - czasu i pieniędzy ;-)

  • 0

    15. ~deSperat  2006-09-09 22:57:50  host: adm130.internetdsl.tpnet.pl

    wystarczy spojrzec na to tak, ze ta lista to glownie modele z najwyzszej polki, bo wlasnie wlasciciele takich modeli nie poskapia na firmowy pokrowiec Krusella

  • 0

    16.  2006-09-10 07:35:27

    Ktoś pytał o coś dobrego na k750i - polecam cristal. Dla niewtajemniczonych to taki przezroczysty plastik chroniący praktycznie cały telefon, a pozwalający na swobodny dostęp do klawiszy bez żadnych folii. Sprzedaję tego najwięcej swoim klientom spośród pokrowców:).

  • 0

    17.  2006-09-10 07:38:21

    O! Znalazłem link dla provocatorki: http://www.rueducommerce.fr/mobile/images/produits/info/XL/CRYS-K750.jpg

  • 0

    18.  2006-09-10 08:26:38

    *** wlo (14.) - kurcze nie przesadzaj ;) kupiłem pierwszy lepszy tak na prawdę i jest super. Od ponad pół roku żadnych uszkodzeń ani przytarć - po prostu ideał. Może miałem szczęście, ale mimo wszystko jest jak napisałem

  • 0

    19. ~provocatorka  2006-09-10 15:18:43  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki za ten link. Ciekawe ile to kosztuje ;) To chyba dobre do K750i bo ma on płaskie przyciski ( W810i ma jednak lekko wypukłe ) i jak widzę takie pełne plastiki to zastanawiam się jak pisać sms, chyba to mało wygodne...

  • 0

    20. ~wlo  2006-09-11 10:20:24  host: anq2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dociekliwy - no mój szwagier też już trzy takie kupił ;-) Ja mam ponad 3 lata do 6230/6230i kaburkę oryginalną i... mam ją jedną właśnie. Cenowo mnie taniej niż szwagra wyszło. Nie żeby mu telefon wypadał... Po prostu - jedna wycierała się bardzo w środku i cały telefon był w pyle z tego czym było wyszyte nętrze - podobno delikatna skórka ;-) Drugi miał słabe szwy, w trzecim popsuło się zamykanie - wyrwał się ten dzyndzel w klapce, który przyczepiał się do magnesu. Nie mówię, że są wszystkie takie, bo ostatnio w nowym punkcie Ery gość pokazał mi fajny i wyglądający na solidną (no właśnie - oprócz podejrzanie delikatnie wyglądającego oklejonych przegów/krawędzi) kaburę do 6233. Ale cena (no name) - 48 złotych ;-) Naprawdę, wolę za 60 Krusella - właśnie dzisiaj przyjechał zamówiony, podzielę się opinią na jego temat kiedy odbiorę.

  • 0

    21. ~wlo  2006-09-11 10:21:18  host: anq2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O gwarancji oczywiście już nie mówię, bo nie ma co porównywać rzecz jasna ;-D A to też ma znaczenie, nawet w cenie produktu.

  • 0

    22. ~wlo  2006-09-11 16:01:22  host: art48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No całkiem fajna kabura. Solidna skóra na zewnąrz, solidna w środku - na pewno nie będzie się "siepać" ;-) Jeszcze twarda, ale to z czasem się "wyrobi". Pełna gama akcesoriów do przypinania - w zestawie zaczep do padka - na stałe przyczepiany do kabuty do zakładania na pasek. Może sobie dokupię ten pakiet z zaczepem na szlufce przewlekanej przez pasek...

  • 0

    23.  2006-09-12 09:05:34

    provocatorka: Ja to mam w zakupie po 7.32 brutto :). Sprawdzałem jak funkcjonuje z K750i, nie ma żadnych problemów z pisaniem SMS'ów i ogólnie z korzystania z klawy. Jedyny model z jakim są problemy jeśli chodzi o SE to K600i - ciężko sięgnąć klawisze przy ramce dolnej...

Dodaj swoją opinię