Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krusell: lutowe TOP10

Krusell: lutowe TOP10

LuiN 29 Lutego 2008 08:15

0 0
Sprzedaż pokrowców na telefon często może być wskaźnikiem popularności konkretnych modeli. Szwedzki producent - Krusell - opublikował właśnie listę najpopularniejszych pozycji w jego ofercie w lutym.

Krusell sprzedaje swoje wyroby w ponad 50 krajach na 6 kontynentach. W nawiasie podano pozycję ze stycznia.

1. (1) Nokia 6300
2. (3) Nokia 3109 classic / Nokia 3110 classic
3. (2) Sony Ericsson K810i
4. (7) Nokia E51
5. (5) Sony Ericsson K850i
6. (4) Nokia N95 8GB
7. (6) Nokia 6500 classic
8. (10) Sony Ericsson K530i
9. (9) Nokia N95
10. (-) Nokia N73



Źródło tekstu: Krusell     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-02-29 08:24:53  host: 212.160.172.70

    No w końcu coś z wyższej półki :D

  • 0

    2.  2008-02-29 08:31:38

    wysoka pozycja e51 i wogole nokie dominuja 7:3

  • 0

    3.  2008-02-29 08:32:47

    E51? Chyba futerały tylko... Bo jakoś katalogowej kabury Krusella nijak nie mogę dopasować to telefonu - centymetrowe luzy ;-)

  • 0

    4. ~  2008-02-29 10:02:16  host: p01-08.opera-mini.net

    Pantg. Czy jest to możliwe, aby do tego stopnia nokia dominowała na rynku? A gdzie motorola, samsung, sagem i alcatel? -oraz- aż mnie szlag trafia, gdy pomyśle o tym, że siemens padł! -To gdzie moj ulubiony siemens, a głównie z serii 65 i 75? Moje życie zmieniło się ciut na lepsze, gdy za minimalną kasę, jak na ceny z sprzed dwóch lat, to na giełdzie kupiłem siemensa cx65 za 180zł, do teraz go mam i jeszcze długo go mieć będę, bo nie mam kasy, a co ten cx65 przeszedł w moich rękach i w czasie zabaw moich ojmoich małych dzieci z tym telefonem. Na początku, gdy moje dwa szkraby uczyły się chodzić i poznawały otoczenie, to ulubionym przedmiotem do ich uspokojenia, był właśnie cx65, który jak nie był w ich cieknących śliną ustach, przez co trzeba było go ciągle suszyc, to sobie nim tłukły o ścianę i o inne różne przedmioty, ale najchętniej to dzieci go sobie wyrywały z rąk i w nim klikały i przestawiały całe menu. No i telefon to wszystko wytrzymał (oprócz urwanego dzoja) i jest w 100% sprawny, czego dowodem jest to, że teraz dzięki temu telefonowi jestem na telepolis i pisze ten komentarz. Tak, to jest właśnie siemens, nie do zdarcia, a ile mi i moim dzieciom przyniósł satysfakcji i zadowolenia, to dzięki niemu nam w albumie fotki moich dzieci, jak przez te dwa latka się rozwijały i wyglądały. Niemcy są durni jak mój but z lewej nogi, że swój dział najbardziej zaawansowanej technologi z koncernu siemens, jakim jest mobilna telekomunikacja, to ten dział zamknęli, bo był tylko na ok. 5 miejscu na świecie w sprzedaży... Będą kiedyś niemcy żałować tej decyzji, oj będą żałować

  • 0

    5.  2008-02-29 10:07:17

    #1: w rankingach Krusella od dawna dominuja high-endy, a takze middle classy (te lepsze, przewaznie)... przypatrz sie lepiej poprzednim newsom. Oczywiscie trzeba wziac korekte na to, ze futeraly najlepiej pasuja na telefony klasyczne - klapki rozkladane czy rozsuwane trudniej (i generalnie z gorszym efektem) 'ubrac'. Poprzez to nie powinno tez dziwic to, ze wiekszosc telefonow na liscie to jednobrylowki. wlo: do E51 (choc z tego co czytalem, preferujesz kabury kowboju ;) zdecydowanie polecilbym bardziej klasyczny futeral Krusella... IMHO to wychodzi im najlepiej (mialem stycznosc takze z kaburami oraz wynalazkami do PDA i niestety stwierdzam, ze klasyczne futeraly do telefonow wychodza im najlepiej, reszta ma nizszy poziom...).

  • 0

    6.  2008-02-29 10:29:38

    #4: Nokia troche dominuje (40 % sprzedazy swiatowej), ale nie przesadzajmy. Tutaj po prostu ranking uwidacznia, do czego sa kupowane etui :) Licza sie raczej nowsze telefony, raczej te nieco drozsze (low end w rankingu Krusella to ewenement) i raczej jednobrylowe. Stad tez tak to wyglada. Alcatel ? Sagema jeszcze zrozumiem, ale Alcatel ? Jesli mowimy o udziale w rynku, to chyba LG predzej ? A Siemens to pograzyl sie m.in. przez to, ze byl w duzej mierze skorumpowany, przez spolke z BenQ i przez pare innych rzeczy. PS. Urzekla mnie Twoja historia :)

  • 0

    7.  2008-02-29 10:48:26

    ~Templariusz - nie w końcu, bo to oczywiste i zawsze "górna półka" była lepiej chroniona niż dolna. Druga sprawa, że nikt nie kupi f"opakowania" Krusella do teglefony za złotówkę ;-) Przecież za 15 zł albo i za 5 też ożna futerał kupić... Tak więć ten ranking akurat jest wyjątkowo specyficzny, bo ma dwa zasadnicze kryteria, których nie można odnieść do "standardu" ;-)

  • 0

    8.  2008-02-29 10:50:25

    PLANET - ja lubię tzrymać goły telefon w ręce ;-) I jednocześnie nie lubię nosić w kieszeniach...

  • 0

    9.  2008-02-29 12:48:34

    A co do kabur... Miałem rózne - i Oryginalne producenta, dedykowane do telefonu (Nokii) i jakieś mniej markowe, ale od kilku lat używam Krusella i nie uważam, żeby były złe. Ostatnia jakiej używałem - półtora roku - do 6233 była idealna - i dopasowana i trwała i wygodna. Po półtora roku użytkownia wygląda jak inne po 2 miesiącach albo po poł roku - nawet firmowe Nokii nie są tak dobre.

  • 0

    10.  2008-02-29 12:50:08

    Wcześniej miałem 6230 i 6230i - najpierw miałem kabyrę nkii i po roku kupiłem krusella - dwa razy dłużej wytrzymała i po tym okresie była w znacznie lepszym stanie nić ta od Nokii.

  • 0

    11.  2008-02-29 14:26:18

    Ha, co do #8 to ciezko to rozwiazac ;) Jakis klej do reki albo cos w tym stylu moze ;) (bo watpie, zebys uwielbial smyczki, mimo, ze masz lekki telefon - w moim przypadku dyndajace 190 g to taki sobie pomysl, a jedyne co nosilem z przyjemnoscia na szyi na smyczy to firmowa blacha ;P) A Krusell jest dobra firma - choc najbardziej przekonuja mnie, j/w, klasyczne futeraly do klasycznych telefonow. Moze dlatego, ze do 6310i uzywam juz grubo ponad 4 lata i choc niestety rozciela sie na dole i na boku, to jednak byla uzywana w naprawde ciezkich warunkach, mam wiec zaufanie do tej marki :) Mysle, ze jeszcze troche sie rozpadnie i przyjdzie kupic drugi raz taki sam futeral :) (i druga bateria takze :)

  • 0

    12. ~znawca  2008-02-29 14:36:41  host: atropos.tpi.pl

    Nokia żądzi

  • 0

    13. ~znawca  2008-02-29 14:37:10  host: atropos.tpi.pl

    i SonyEryk :)

  • 0

    14.  2008-02-29 17:05:56

    to są tylko silikony i pokrowce na telefony ;) czekamy na ranking sprzedaży telefonów ;) Pozdrawiam ;)

  • 0

    15.  2008-03-01 02:17:20

    ***znawca twoja ortografia też

Dodaj swoją opinię