Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krusell: listopadowe TOP10

Krusell: listopadowe TOP10

WitekT 6 Grudnia 2006 10:14

0 0

Sprzedaż pokrowców na telefon często może być wskaźnikiem popularności konkretnych modeli. Szwedzki producent - Krusell - opublikował właśnie listę najpopularniejszych pozycji w jego ofercie w listopadze.

Krusell sprzedaje swoje wyroby w ponad 50 krajach na 6 kontynentach. W nawiasie podano pozycję z października.




1. (1) SonyEricsson K790i / K800i
2. (2) SonyEricsson K750i / D750i / W800i
3. (3) Nokia 6233 / 6234
4. (7) Nokia N73
5. (4) SonyEricsson K610i / K618i / K610im / V630i
6. (-) Nokia 5140 / 5140i
7. (8) Qtek 9600 / HTC Tytn
8. (10) Nokia N70
9. (-) Motorola RAZR V3
10. (-) SonyEricsson W810i

Źródło tekstu: Krusell, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~krato  2006-12-06 10:34:05  host: ds8.uni.lodz.pl

    i kto tu mówi że nokia jest najlepsza - unkcjonalnośc SE wygrywa

  • 0

    2. ~aw  2006-12-06 10:49:35  host: uwm-a005-171.uwm.edu.pl

    Tak, tylko trzeba brac poprawke, ze to dane ze Szwecji, wiec kto jak nie SE mialby tam prowadzic? ;-)

  • 0

    3.  2006-12-06 11:15:49

    nokia nie pokazuje nic ciekawego w swoich modelach. używam teraz MDA i Motoroli, a oprócz tego często pracuje z Samsungami

  • 0

    4.  2006-12-06 11:28:08

    aw: hmm... jak ze Szwecji?

  • 0

    5. ~wlo  2006-12-06 12:10:14  host: anz11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aw - nie sądzę... to szwedka firma, ale dane podają ze sprzedaży ogólnej jak sądzę... Tylko jeszcze kwestia tego, gdzie i kto kupuje, droższe niż nawet producenci telefonów oferują, akcesoria Krusella? W Polsce? Żarty wolne ;-) A akcesoria są świetne - warte ceny bo i lepsze od tych które oferują producenci telefonów - używam "kabury" do 6233 (zawsze tylko kabur używałem), więc moja opinia nie jest z nieba wzięta.

  • 0

    6. ~waan  2006-12-06 12:33:22  host: nmc.amu.edu.pl

    nokija za ladna zeby ja w pokrowce chowac:> se paskudne to se kpuje pokrowczyki:P

  • 0

    7. ~~waan  2006-12-06 15:30:07  host: 195.189.142.171

    D

  • 0

    8.  2006-12-06 23:21:44

    **WitekT, Headquarters are located in Mölndal, Sweden, więc chyba to szwedzka firma? ***wlo,nieprawdzaż?

  • 0

    9.  2006-12-06 23:24:01

    żabcia: ale sprzedają na całym świecie - i właśnie całą sprzedaż obejmuje niniejszy raport (news).

Dodaj swoją opinię