Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kruczek w nowych doładowaniach Ery

Kruczek w nowych doładowaniach Ery

WitekT 7 Sierpnia 2006 13:46

0 0

Od 1. sierpnia Era wprowadziła nowe nominały doładowań dla swoich prepaidów, o czym informowaliśmy wcześniej. Jest jednak jeden kruczek, który umknął naszej uwadze.

O nowej ofercie nominałów pisaliśmy w tej wiadomości. Wycofana zostanie zdrapka 20 zł, a zastąpi ją 25 zł. Kupon o nominale 20 zł pozostaje promocyjnie w sprzedaży do wyczerpania zapasów. Jego funkcjonalność nie ulega zmianie. Co ciekawe, doładowania i kupony elektroniczne za 20 zł przedłużają ważność konta na rozmowy wychodzące o miesiąc, ale jest to oferta promocyjna - a więc funkcjonalność ta może zostać zniesiona w dowolnym momencie. Oznacza to, że od pewnego momentu najniższym nominałem w jakimkolwiek sposobie doładowania, który przedłużać będzie ważność konta, będzie 25-złotowy.




Konsultanci w telefonicznym biurze obsługi użytkownika mają do dyspozycji specjalny kod, którym zaznaczają interwencje niezadowolonych klientów z wycofania nominału 20 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2006-08-07 14:16:36

    lukasm: myślę, że po to wprowadzili ten workcode...

  • 0

    9.  2006-08-07 14:23:05

    Witek: taki sam króczek to promocja "Dodawanie Godzin" w Godzinach.

  • 0

    10.  2006-08-07 14:29:02

    D@rio: tak, pisaliśmy o tym. Jeżeli ktoś nabył jednak prawa do tych pakietów, to je ma (w sensie - podpisał umowę w czasie trwania promocji). Tu z dnia na dzień TT może zostać pozbawiony przedłużającego doładowania elektronicznego za 20 zł.

  • 0

    11.  2006-08-07 14:32:28

    Witek: zgadza się. A jak to jest z doładowaniami elektronicznymi? tymi 5 - 19 PLN? One też są "promocyjne"? Bo papierowe też mają być 5zł.

  • 0

    12.  2006-08-07 14:35:32

    D@rio: 5 zł papierowe to ma być chyba tylko w Heyah. A co do doładowań elektronicznych, to one raczej zostaną. W końcu to czysta kasa dla PTC, a konto nie zostaje przedłużone. ;)

  • 0

    13.  2006-08-07 14:37:33

    gorzej jak kiedys stwierdzą - likwidujemy doładowania online za 20zł, bo mało klientów interweniowało po likwidacji doładowań papierowych o tym nominale .

  • 0

    14.  2006-08-07 14:37:38

    A jak to będzie wyglądało w ofercie Era Fun?? Przecież podpisałem umowe na 24 miesiące i mam doładowywać za 20zł a nie 25!!

  • 0

    15.  2006-08-07 14:40:28

    pawelus: w umowie zobowiązałeś się do utrzymania aktywnego konta. Nie wiem czy masz wpisane nominały i przedłużenie - masz? Jak masz, to się nie masz czym martwić i pewnie dlatego dali 2 lata na promocję, żeby ci mający FUN się nie wyłgali z umowy. ;) A w nowych umowach FUN, o ile są nominały wpisane, to pewnie przy 20 jest już napisane o promocji.

  • 0

    16. ~ksad  2006-08-07 16:02:46  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Warte odnotowania: usługi gsm podrożały.

  • 0

    17. ~Speed  2006-08-07 16:22:22  host: bxx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałem jedynie napisac ze elektroniczne doladowanie z przedzialu 20-24 zl sa promocyjne i dostepne do 01-08-2008 i przedłużaja ważnośc konta na tej samej zasadzie co dotychczas

  • 0

    18. ~Speed  2006-08-07 16:26:57  host: bxx143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałem jedynie napisac ze elektroniczne doladowanie z przedzialu 20-24 zl sa promocyjne i dostepne do 01-08-2008 i przedłużaja ważnośc konta na tej samej zasadzie co dotychczas

  • 0

    19.  2006-08-07 17:12:30

    no trochę kiepsko z tymi doładowaniami. ale ja pamiętam lata temu jak doładowania w tt zaczynały się od 100zł! A wy teraz narzekacie ;-))

  • 0

    20. ~ksad  2006-08-07 17:28:09  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    kamilgruszka: co Ty?

  • 0

    21. ~m  2006-08-07 18:59:56  host: ip85-219-165-8.conn.pl

    Wielkie mi larum. Ładuję 50,00 i miesiąc mam za 16,66 ;-)

  • 0

    22. ~  2006-08-07 23:31:20  host: cre129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może coś więcej o tajnym kodzie? :)

  • 0

    23.  2006-08-07 23:31:56