Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KRRiT jutro zdecyduje kogo zaprosić na rozmowę

KRRiT jutro zdecyduje kogo zaprosić na rozmowę

WitekT 21 Marca 2006 15:18

0 0

KRRiT w środę zdecyduje, którzy kandydaci na prezesa UKE przejdą do drugiego etapu postępowania konkursowego i zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Każdy członek Rady będzie mógł wskazać trzech kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu konkursu. Te osoby zostaną jak najszybciej zaproszone na spotkanie z Radą, która oceni ich przygotowanie merytoryczne.
Rada zdecydowała, iż osoby, w których ofertach są błędy formalne, będą poproszone o uzupełnienie dokumentów. Chodzi m.in. o oświadczenie lustracyjne.

KRRiT 17. marca zaczęła zapoznawać się z 25 ofertami zgłoszonymi w konkursie. Zgodnie z tzw. ustawą medialną, uchwaloną pod koniec grudnia 2005 roku, prezes UKE jest wybierany przez premiera spośród trzech kandydatów, wyłonionych przez KRRiT.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-03-21 20:30:42  host: dpo186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W TP sa plotki, ze olbrzymie szanse ma jeden z dziennikarzy...

  • 0

    2. ~  2006-03-21 20:38:44  host: aatc168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzecznik PIIT? To byłoby zbyt piekne dla TP.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet