Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KRRiT ciągle nie wybrała kandydatów

KRRiT ciągle nie wybrała kandydatów

WitekT 21 Kwietnia 2006 11:17

0 0
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie wyłoniła na czwartkowym posiedzeniu 3 kandydatów na prezesa UKE. Punkt dotyczący tej kwestii został znów zdjęty z porządku obrad.

Do II etapu konkursu na kandydatów na prezesa UKE Rada zakwalfikowano Tadeusza Dąbrowskiego, Ewę Gołębiowską, Jerzego Niespuja, Piotra Ogińskiego, Janusza Oleniacza, Włodzimierza Pałkę, Andrzeja Piotrkowskiego, Andrzeja Polaczkiewicza, Szymona Zioło. Na początku kwietnia Rada przeprowadziła z nimi rozmowy kwalifikacyjne.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~arnie  2006-04-21 14:46:48  host: dlc146.neoplus.adsl.tpnet.pl

  No, to już chyba zapomnieli, o czym gadali na tych rozmowach kfalifikacyjnych, trza będzie od początku zaczynać :) Ach ci decydenci....

 • 0

  2. ~nornik  2006-04-21 19:29:19  host: warink01.chello.pl

  Nie można było napisać, że za tydzień wybiorą ? ehh te ciury z pap...

 • 0

  3. ~xyz  2006-04-25 10:53:22  host: aayi70.neoplus.adsl.tpnet.pl

  pobudka. juz wybrali!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet