Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krótka promocja w Play: 5-dniowy Szał Cenowy

Krótka promocja w Play: 5-dniowy Szał Cenowy

LuiN 26 Listopada 2009 21:09

0 0

5 dniowy szal cenowyW dniach od 26. listopada do 30. listopada obowiązuje w Play internetowa promocja 5-dniowy szał cenowy. W ramach promocji klienci mogą na specjalnych warunkach podpisać umowę na ofertę abonamentowa lub na mix.

Aby wziąć udział w promocji należy przyjść do punktu sprzedaży Play i okazać sprzedawcy otrzymane SMS-em hasło (formularz na stronie promocji) lub wydrukowany i wypełniony kupon promocyjny (również dostępny na stronie sieci Play).

Umowy zawierane są na nie mniej niż 24 miesiące (lub doładowania) i obowiązuje w nich standardowy cennik telefonów dla ofert One Play PRO 40, One Play PRO 60, Play Mixtura 30 oraz Play Mixtura PRO 50.




W ramach promocji w przypadku ofert Mixtura Pro klienci otrzymują dodatkowe 60 zł do wykorzystania na SMS-y, MMS-y i połączenia do wszystkich sieci (przyznawane po 20 zł przez 3 pierwsze miesiące). Do tego przyznawany jest na 90 dni pakiet minut do Play i na numery stacjonarne - 500 minut w przypadku Mixtura PRO 30 i 1000 minut w Mixtura PRO 50.

Promowanym telefonem jest LG KU990i Viewty, który w Play Mixtura PRO 30 kosztuje 1 zł przy wariancie 40 doładowań i 99 zł w umowie na 30 doładowań.

Klienci abonamentowi otrzymują dla odmiany 50% rabat na abonament przez 6 pierwszych okresów umowy (niezależnie od wariantu abonamentu). Opłaty aktywacyjne wynoszą dla One Play PRO 40 - 49 zł, a dla One Play PRO 60 - 29 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~Eon  2009-11-26 23:09:51  host: 77-253-249-109.adsl.inetia.pl

    @29. http://web.playmobile.pl/pl/uslugi/pakiety_play_mixtura.html tu sa pakiety do mixtura ale trzeba wniknąc w regulamin czy one sa dostepne tez w mixtura PRO

  • 0

    31.  2009-11-26 23:12:20

    Pakiet SMS dostępny jest w Play Mixtura PRO

  • 0

    32. ~arcadius  2009-11-26 23:20:22  host: 093105117200.siedlce.vectranet.pl

    Ma ktoś adres tej strony aby się zarejestrować?

  • 0

    33. ~  2009-11-27 02:23:57  host: v08-10.opera-mini.net

    16. Tylko że N95 to stary złom, cholerna plastikowa zabawka, była dobra ale w czasie premiery czyli w 2006 roku, teraz to gówno do tego ta bateria co 1 dzień wytrzymuje. Nic nowego nie dają, jestem w Play bo mam najtaniej ale ta oferta jest przeciętna jak na Playa, bo na w3 to byłby szok cenowy buhehe.

  • 0

    34. ~danieluk  2009-11-27 07:55:04  host: v01-09.opera-mini.net

    Szalu niestety brak.

  • 0

    35. ~  2009-11-27 08:16:23  host: li10-16.members.linode.com

    Jak to nie ma? Skalarek juz poplamil monitor.

  • 0

    36. ~  2009-11-27 08:17:14  host: li10-16.members.linode.com

    29: jest napisane jesli juz.

  • 0

    37.  2009-11-27 08:59:36

    To nie jest to samo: http://bezgwiazdek.playmobile.pl/ Od paru dni banerek wisi na glownej stronie portalu gazeta.

  • 0

    38. ~  2009-11-27 09:10:12  host: admq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie czy to jest 206 min LUB 300 smsów do wszystkich LUB 600 sms do play?? Czy 206 min i 300 smsów do wszystkich i 600 sms do play?? Proszę o odpowiedz.

  • 0

    39.  2009-11-27 09:20:43

    38. To pierwsze LUB - dzwownisz i smsujesz wykorzystujac cala kwote abonamentu.

  • 0

    40. ~felix  2009-11-27 10:23:01  host: public-gprs56196.centertel.pl

    okres promocji jak w Orange. warunki - jak dla tych co przenoszą numer - dlatego promocja mało udana, takie mydlenie oczu, że coś się u nich wciąż dzieje

  • 0

    41. ~kotsajmona  2009-11-27 10:31:16  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Szał to będzie jak znów się coś wykrzaczy jak z darmowym numerem albo potem jak ochłoniecie po promocji i dopadną was "kruczki" z umów podpisywanych na szybko:)

  • 0

    42.  2009-11-27 10:38:39

    40 doladowan. LOL!

  • 0

    43. ~  2009-11-27 12:43:32  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Ad 42. Jakie 40 doładowań? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Możesz nawet całą umowę wypełnić w jednym czy dwóch doładowaniach.

  • 0

    44. ~raz  2009-11-27 13:31:02  host: public-gprs131790.centertel.pl

    aaauuuu... (ziewanie) Raz Play daje że mają kolejną ulicę na jakiejś wsi z dostępem do internetu, teraz niby Play promocja... Zrobił się tu portal do reklamowania niby informacji...

  • 0

    45.  2009-11-27 19:49:32

    Nie no o tym zasięgu Play to niestety piszą wszystkie portale. Co prawda wg mnie mija się to z celem, bo ten kto będzie chciał sprawdzić zasięg będzie wpierw szukał odpowiedzi na stronie Play. Po ostatnim artykule o Play i MTR muszę powiedzieć zaimponował mi serwis takie info i takie brudy Play wyszły:):)) Co do promocji, nic nowego...

  • 0

    46. ~marinkaa  2009-11-27 23:05:44  host: chello084010143131.chello.pl

    witam ,prosze o pomoc choc to nie jest odpowiedni watek,mianowicie czy mozna przelozyć do konkretnego modelu telefonu( chodzi o nokie 6300) baterii z innego modelu(nokia 1650?) ta druga jest silniejsza -1020 mAh, prosze o pomoc:)

  • 0

    47. ~  2009-11-28 22:24:49  host: public19859.cdma.centertel.pl

    moze troche nie na temat: ostatnio wymienilem karte sim z 8 stykowej na 6 stykowa i w ksiazce tel na sim moge wpisac nazwe do 12 znakow a wczesniej bylo to 30. co mam zrobic czy tez tak macie?

  • 0

    48. ~rychu  2009-12-02 17:54:43  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Witam. Czy ktoś się orientuje czy w Play Fresh jest dalej 100 min za 5 zł do Sieci i na stacjonarki? Jeśli jest...to z jakiego konta pobiera opłatę ? Z podstawowego ( ważnego rok od doładowania) czy z promocyjnego ( ważnego 30 dni) Sorki ale od dzisiaj mam numer z dawnego Simplusa w Play Fresh i chcę to wszystko połapać ;-) Dzięki

  • 0

    49. ~Dina  2010-01-13 15:04:33  host: f96-044.opera-mini.net

    Przypuszczam, że Rychu już dawno znalazł odpowiedź na swoje pytania,ale może komuś jeszcze się to przyda. Pakiet 100 minut za 5zł nadal funkcjonuje. Opłata pobierana jest z konta głównego.

Dodaj swoją opinię