Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krótka historia systemu Symbian Belle [wideo]

Krótka historia systemu Symbian Belle [wideo]

LuiN 10 Października 2011 17:55

0 0
Nokia przygotowała krótki film prezentujący jej prace nad systemem operacyjnym Symbian Belle.

Z filmu dowiadujemy się jakie były intencje twórców nowego interfejsu użytkownika oraz źródła ich inspiracji. Podstawowa zasada była podobna do tej, którą kierował się Microsoft: mniej grzebania w telefonie, więcej interakcji ze światem realnym.






Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18.  2011-10-10 19:16:15

    Dziwne.. często się kłócisz sam ze sobą a teraz sam sobie brawo bijesz. Miałem nie odpisywać, ale to mnie nawet bawi.

  • 0

    20.  2011-10-10 19:25:25

    No tak, brak argumentów.

  • -1

    21. ~tiokio hotel  2011-10-10 19:31:55  host: public22882.xdsl.centertel.pl

    i tak bada os lepszy z dissoójcie mnie

  • 0

    24.  2011-10-10 19:48:13

    @23 na kogo głosowałem to moja sprawa a ty jak widzę chcesz sprowokować kłótnie na tematy polityczne na apolitycznym portalu.

  • 0

    25. ~rrrrrrrrrrrrrrrr  2011-10-10 19:51:33  host: cov66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Historia, historia ale czy wiadomo kiedy Bella bedzie dostepna?

  • 0

    26.  2011-10-10 19:53:56

    @25 nieoficjalnie już jest.

  • -1

    27. ~  2011-10-10 19:54:46  host: user-188-33-152-52.play-internet.pl

    24 - jaka twoja sprawa? Za głosowanie na nielojalnych takich jak PO za których później ponosimy wysoką cenę? PiS był jedyną deską ratunku, no ale ty wiesz lepiej jako student.

  • 0

    28.  2011-10-10 19:58:14

    @27 największy problem w tym, że nie głosowałem na PO. Przykro mi, a na kogo głos oddałem? Nie twój interes.

  • -1

    29. ~  2011-10-10 20:00:24  host: user-188-33-152-52.play-internet.pl

    28 - Niech zgadnę Ruch Poparcia Palikota, związki homoseksualne, legalizacja marihuany to twój żywioł.

  • 0

    30.  2011-10-10 20:11:49

    @29 pudło. Masz coś jeszcze do dodania?

  • 0

    31. ~wers  2011-10-10 20:14:09  host: z36-02.opera-mini.net

    Zapytam jeszcze raz. Gdzie można pobrać symbian belle (beta). Dziękuję z góry za udzielenie odpowiedzi. Pozdro dla niezalogowanych i zalogowanych.

  • 0

    32.  2011-10-10 20:18:07

    Wpisz w google Symbian Belle Beta wybierz tylko język polski i przedostatni wynik.

  • 0

    33. ~wers  2011-10-10 20:18:14  host: z36-02.opera-mini.net

    Ps. Do telefonu E6. Dzięki

  • 0

    34. ~wers  2011-10-10 20:22:27  host: z36-02.opera-mini.net

    *32 dzięki bardzo

  • 0

    35. ~  2011-10-10 20:28:43  host: user-109-243-106-70.play-internet.pl

    30 - ależ oczywiście że tak, jesteś malkontentem, hejterem.

  • 0

    36.  2011-10-10 20:31:27

    @35 swój swego pozna?

  • 0

    37. ~wiek  2011-10-10 20:35:38  host: apn-95-40-175-68.dynamic.gprs.plus.pl

    dawno temu mówilem iż symbian umiera a oni na siłę go reanimują. Jest archaiczny, przedpotopowy, już sie skończył...juz 2 lata temu to mówiłem i ....miałem racje. ps.nokia przez swoje ograniczone myślenie (tylko symbian i mobilne okienka) spadła na samo dno, a wystarczyło wyczuć rynek i iść za trendem - dać androida i by było super...ach ci menedżeżhy nokii, ja bym was wyciągnął z kłopotów już 2 lata temu, a teraz to może być za późno...

  • -1

    38.  2011-10-10 20:37:58

    ~6 Skoro stac Sie powiedzieć byle N8 to stestuj cos lepszego skoro nokia jest jednym z najlepiej wykonanych sprzetow na rynku telefonow ktory ma 1/4 ?? Wez se se albo samsunga i baw sie dalej zabawkami do tel tak jaki do samochodu trzeba dojrzec cyferki i testy nie oddaja przyjemnosci z korzystania z tego typu urzadzenia ...

  • -1

    40.  2011-10-10 20:41:49

    ~37 tak tylko czemu telefony na androidzie generuja bardzo duze zyski ?? juz tlumacze bo jest to bardzo proste sa najbardziej pierd...cymi sie telefonami nie dosc ze system niestabilny bo jest robiony na szybko tak jak i jego aktualizacje i lvl up-y ziomek ma komis to jest tego uuu i jeszcze troche a najwiecej se i htc...

  • -1

    41. ~  2011-10-10 21:10:17  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Na nowym smartfonie Nexus Prime dwu rdzeniowym tak Android Cream Sandwich mulił że wstrzymono jego premierę. (do optymalizaji)

Dodaj swoją opinię