Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kroll Ontrack: 60% szans na odzyskanie pamięci iPhone'a lub iPada

Kroll Ontrack: 60% szans na odzyskanie pamięci iPhone'a lub iPada

LuiN 3 Września 2014 10:21

4 1

Kroll Ontrack opracował technologię zwiększającą do 60% prawdopodobieństwo odzyskania danych z najnowszych urządzeń marki Apple. Użytkownicy mogą teraz odzyskać m.in. zdjęcia czy filmy, utracone podczas awarii modeli takich jak iPhone 5s czy iPad Air.

Opracowana technologia odzyskiwania danych umożliwia rozwiązanie problemu "uwięzionych" danych, na który są podatne najnowsze urządzenia Apple'a. Problem powstaje w wyniku błędu logicznego, którego pojawienie się powoduje zawieszenie sprzętu w trybie odzyskiwania lub aktualizacji oprogramowania (Device Firmware Upgrade - DFU). Awaria uniemożliwia dostęp do zaszyfrowanych danych, zgromadzonych w pamięci.
Rozwiązanie przygotowane przez ekspertów Kroll Ontrack pozwala na tymczasowe obejście logicznych uszkodzeń i uzyskanie dostępu do danych przy użyciu danych logowania użytkownika. Dzięki temu szanse na odzyskanie zaszyfrowanych danych z najnowszych iPhonów i iPadów zwiększają się aż do 60%.

Metoda firmy Kroll Ontrack umożliwia naprawę systemu operacyjnego i uzyskanie dostępu do danych w najnowszych, szyfrowanych fabrycznie modelach. Raport diagnostyczny, jaki klient otrzymuje przed rozpoczęciem odzyskiwania danych, zawiera informacje na temat plików możliwych do odzyskania, co daje podstawę do decyzji o wykupieniu usługi. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych, użytkownik uzyskuje dostęp zarówno do utraconych plików, jak i kopii zapasowej, której może użyć, aby wgrać ponownie dane poprzez iTunes.

Źródło tekstu: Kroll Ontrack     
Źródło zdjęć: computerzone

Dodaj do:

Tagi: apple | ipad | ipad air | iphone | iphone 5s | kroll ontrack | naprawa

w sumie: 1
  • 0

    1. ~resdzi  2014-09-04 12:08:13  host: apn-31-1-175-195.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie ma potrzeby martwić się o dane z telefonu, wszystkie są na serwerach nsa gorzej z ich uzyskaniem/odzyskaniem stamtąd ;) bo przecież nikt nikogo nie inwigiluje ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet