Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kredyt w prepaidzie w reklamie Orange

Kredyt w prepaidzie w reklamie Orange

WitekT 30 Maja 2010 21:11

0 0
Od dziś można w telewizji zobaczyć nową reklamę usługi kredytu w ofercie prepaid Orange - utrzymaną w podobnej konwencji do poprzednich.

Szerzej o usłudze kredytu w ofercie prepaid Orange pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 1

    18. ~skalarek  2010-05-30 23:11:54  host: 89.191.147.125

    Jak ktoś chce sprawdzić ile jest w Orange to podaję mu odpowiedź bez jakichkolwiek * i #: ZA DŁUGO :)

  • 3

    19. ~skalarek  2010-05-30 23:20:16  host: 89.191.147.125

    @hainasz najlepiej relacje z klientami buduje przepadanie środków :)

  • 1

    20. ~  2010-05-30 23:59:18  host: v05-16.opera-mini.net

    2: dla biedoty to sa abonameny matołku. Kto dzisiaj bierze abonament? Najczesciej ktos kogo nie stac na kupno telefonu. Wezmie fona za pare zeta i sie cieszy :) A kto umie poslugiwac sie glowa i kalkulatorem to bierze karte. Oferta zmienia sie co pol roku wiec po co wiazac sie abonamentem na 2 lata? Trzeba myslec a nie leciec i glosowac na Tuska bo ma ladny garnitur i ladnie mowi, a slowa nie dotrzymuje.

  • 0

    21. ~  2010-05-31 00:04:26  host: t15-02.opera-mini.net

    Usługa pt Kredyt powinna byc włączana klientom z minimum 3 miesięcznym stażem w sieci Orange, Era, Play czy Plus. Sa notowane straty gdy niektóre cwaniaki kupują starter za 5zł, a wykorzystują 6zł i simkartę do kosza.

  • 0

    22. ~n  2010-05-31 01:06:53  host: public-gprs8771.centertel.pl

    20. Wiesz, ja mam dwa abo, orange i p4. Nie płacę za połączenia do ponad 60% rynku %(licząc ze stacjonarnymi), a mogę gadać do bólu. Nie muszę się też martwić, że jak nie wpiszę jakiegoś kodu przed doładowaniem to przepadnie, mam ważniejsze sprawy na głowie. Ale skoro wg. Ciebie jestem "biedotą", no cóż, każdy ma prawo do własnego zdania. Zalety karty widzę, ale trochę za bardzo znów dzielisz wszystkich na 0 i 1. Co do tematu, kiedyś korzystałem z popa i coś takiego wtedy by się przydało. Czasem bywały problemy z możliwością doładowania.

  • -1

    23. ~  2010-05-31 01:39:44  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    też kiedyś jechałem na orange pop i na play fresh.. ale jednak wolę abonament/mix;) aktualnie mam jeden abo w play i mix pantera 199 w orżnąc..i tak mi dobrze..wolę to niż prepaid;)

  • -2

    24. ~  2010-05-31 01:41:56  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    karta jest dla dzieciaków, które naprawdę nie mają co robić z czasem:P może orżnąc nie jest dobrym przykładem dla wielu z was ale go przytocze..moge mieć w mixie[pantera 199] 27gr/min do wszystkich sieci[rowniez do play], 14 gr za sms.. do tego 250 min do stacjonarnych i orżnąc i pakiet 1GB transferu..czego chcieć więcej? Biorąc pod uwagę to, że w play mam jeszcze Stan Darmowy w abonamencie [do stacjonarnych też - play dla firm];) ?

  • -2

    25. ~  2010-05-31 02:01:13  host: t11-07.opera-mini.net

    @20 karta i kalkulator są dla ciułaczy dla których oszczędność kilku zł jest cenniejsza niż ten czas potrzebny na kalkulacje i kombinacje. Abonament jest dla tych którzy cenią sobie czas i chcą mieć full service. Btw to po pół kilo marchewki na obiad też latasz z kalkulatorem po wszystkich marketach i bazarach w mieście???

  • -2

    26. ~e  2010-05-31 08:27:58  host: 81-219-68-163.adsl.inetia.pl

    @20: uprawiaj dziadostwo dalej. Proponuję zrezygnować z internetu będziesz miał jeszcze taniej.

  • 2

    27. ~antago  2010-05-31 08:41:27  host: ip-62.89.98.203.static.crowley.pl

    @24-26 (i inni) Nie jestem dzieciakiem i nie musze korzystac z kalkulatora korzystajac z prepaida. Cenie sobie wolnosc i swobode w korzystaniu telefonu. Oczywiscie, ze ABO jest wygodne, bo.. zwalnia od myslenia na 2-3 lata. Przy wspolczesnych (dosc czestych) zmianach na rynku, wiazanie sie sztywna umowana tak dlugi okres jest nieporozumieniem. Dlatego wlasnie KE zamierza ograniczyc ten okres do max 1 roku.

  • 2

    28. ~antago  2010-05-31 08:44:18  host: ip-62.89.98.203.static.crowley.pl

    Korzystam rowniez i z abo, ale od poczatku byla to umowa bezterminowa. Telefony kupuje sobie poza siecia operatora. Kupuje taki, jaki chce, a nie taki, jaki m w swojej laskawosci zaoferuja..

  • 2

    29. ~antago  2010-05-31 08:49:57  host: ip-62.89.98.203.static.crowley.pl

    Co do kalkulatora, to raczej dotyczy on abonamentu, gdzie oferuje sie jakies limity miesieczne minut. Ja dzwonie tyle ile potrzebuje i nie mam z tego powodu zadnych zahamowan. W zaleznosci od potrzeb wypada to roznie, ale nie musze planowac z wyprzedzeniem swoich potrzeb, bo one sa zmienne.

  • 2

    30. ~antago  2010-05-31 08:57:36  host: ip-62.89.98.203.static.crowley.pl

    Zgadzam sie z @20 (pomijajac Tuska). Przeciwnicy zarzucaja wiele, ale Wy korzystacie bardziej swiadomie z telefonu. Wiekszosc abonamentowcow (prywatnych)to sa jednak ludzie, ktorym wciska sie blyszczacy telefon i "minuty". Tym oto sposobem staja sie posiadaczami telefonu, a nie jego uzytkownikami.

  • 1

    31. ~  2010-05-31 09:10:17  host: 87-205-208-71.adsl.inetia.pl

    Dokładnie. Kiedyś na cafe allegro pisał gość: pomocy córka wzięła iphone 16gb w abo 195zł/3lata. Jak z tego zrezygnować. hehehehehe

  • 0

    32. ~  2010-05-31 09:47:50  host: 77-255-169-132.adsl.inetia.pl

    Ta reklama nie przemawia do mnie. Jedynie lektor informuje o tym. Reszta mija się z tym co reklama ma przekazać

  • 0

    33. ~Ekhm  2010-05-31 09:55:03  host: 093105121074.goleniow.vectranet.pl

    Ciekawe, ja tej usługi używam od hm, roku ? równie dobrą usługą jest SMS SOS, wystarczy wysłać smsa na numer 800 a w treści wpisać numer osoby, która ma do nas zadzwonić.

  • 1

    34.  2010-05-31 11:40:11

    pomysł dobry bo faktycznie każdy może mieć sytuacje że mu się kasa skończy, musi zadzwonić a kiosku w pobliżu nie ma. Zastanawia mnie tylko czy kasę można wykorzystać na wszytko, smsy i rozmowy to zrozumiałe, ale jakieś inne usługi? sms na numery o podwyższonych opłatach, czy zwykły sms na środy z Orange? hmm..

  • 0

    35.  2010-05-31 14:08:06

    A propos doładowań sms w mbanku. Od 9 czerwca rośnie górna kwota (z 20 na 50 zł)jaką można jednorazowo doładować konto oraz miesięczny limit doładowań (z 100 zł na 150). Oprócz użytkowników mbank mobile z możliwości doładowań sms będą mogli także skorzystać posiadacze prepaidów Polkomtela.

  • 0

    36.  2010-05-31 17:06:21

    21 - Zgadzam się z Tobą! Wyjąłeś mi to z ust! ;-) Z tym, że ja myślałem jeszcze o czymś innym. Nie szedłbym śladem Orange. Jednak można by choć trochę uprzykrzyć i skomplikować życie co poniektórym cwaniaczkom, chcącym kupić starter za 5 zł, zużyć środki, następnie zaraz aktywować kredyt, by go wykorzystać i wyrzucić stater, kupić następny i dalej naciągać operatora. Otóż podzieliłbym użytkowników na dwie grupy. 1) Tym, którzy zarejestrują kartę, promocja byłaby aktywowana na pełnych zasadach (to znaczy 5 złotowy kredyt na miesiąc) automatycznie, jednak dopiero po miesiącu od rejestracji numeru. 2) Natomiast tym, którzy nie będą chcieli rejestrować numeru promocja byłaby aktywowana również automatycznie, jednak dopiero po pól roku stażu w sieci. Jednak jej warunki byłyby ograniczone. Przez pół roku od aktywacji (1 złotowy kredyt na dzień). Dopiero po roku stażu w sieci, gdy i tak trzeba doładować konto za minimum 5 zł, żeby móc wykonywać połączenia wychodzące, otrzymywaliby automatycznie w pełni funkcjonalna usługę - czyli 5 złotowy kredyt na miesiąc.

  • 0

    37. ~nokia 6310i cudeńko  2010-06-01 07:17:47  host: 87-205-146-52.adsl.inetia.pl

    Prawie nie oglądam tv a już w szczególności reklam, ale WitekT podał linka i widzę, że po kilku latach pOręcz rozwija dobry pomysł kredytu - brawo! Przy tym niezwykłym podejściu do klienta Orżnąć, wypadałoby wreszcie ucywilizować zabieranie kasy po zablokowaniu rozmów wychodzących - zwrot po doładowaniu w 5dni to rozbój! Jak to bombowo śpiewał Meat Loaf I WANT MY MONEY BACK!

Dodaj swoją opinię