Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Krawczyk odchodzi, Kuźnieców przychodzi - oficjalnie

Krawczyk odchodzi, Kuźnieców przychodzi - oficjalnie

WitekT 4 Sierpnia 2006 19:21

0 0
Rada Nadzorcza Polkomtela na posiedzeniu 28. lipca przyjęła rezygnację Roberta Krawczyka z funkcji członka zarządu i dyrektora ds. sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami.

Obowiązki należące do zakresu jego kompetencji przejmie od października Jacek Kuźnieców.

O tych zmianach nieoficjalnie informowaliśmy kilka dni temu w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2006-08-04 22:15:56  host: 82.137.209.13

    15: tak, wy nie kopiujecie. Ja wiem. Wy tylko zmieniacie ich treść ale sens pozostaje ten sam jak i kto wie czy nie źródło ;-)

  • 0

    18.  2006-08-04 22:20:56

    16: no no - o UKE. Ale do reszty wiadomości, które podałem w komentarzu, to już się Pan nie odniósł. A szkoda, widocznie nie były po Pana myśli. ;) Tak samo pewnie, jakby musiał Pan wylistować te 100 wiadomości, które podaliśmy później. ;)Jak podkreślam - nigdy nie twierdziłem, że jesteśmy idealni czy najlepsi. Statystyki jednak wyraźnie mówią, że jesteśmy najwięksi, i to sporo więksi niż drugi GoL - o jakieś 100 tys. czytelników więcej i o jakieś milion odsłon. Statystyki cały czas rosną... Co do trzeciego redaktora - on się zajmuje pisaniem testów telefonów, więc tylko skromnym wyrywkiem naszej działalności. Może i jestem redaktorkiem za 3 grosze, ale przynajmniej mam honor występować pod imieniem i nazwiskiem i z prawdziwego hosta... A o to strasznie rzadko w dzisiejszych czasach, nawet w komentarzach pod tym newsem... A szkoda.

  • 0

    19.  2006-08-04 22:23:37

    17: jakieś konkrety? Bo teraz to insynuacje. Wiadomość przyszła od rzecznika prasowego Polkomtela na naszą skrzynkę prasową.

  • 0

    20.  2006-08-04 22:29:42

    Witku szkoda dysktowac z czlowiekiem widmo! Szkoda nerwów! Lepiej wypis piwo wiecej luz, nie ma z kim gadac - przeciez sie nie podpisal!

  • 0

    21. ~  2006-08-04 22:30:24  host: 82.137.209.13

    18: Szanowny Panie. Ja mam prawo do animowości właśnie dlatego aby Pana nie interesowało za wiele. Dzięki temu mogę bezpiecznie wyrazić swoją krytykę. Bo nie życzę sobie aby Pan węszył wokół mojej osoby co jak właśnie widzę próbował Pan robić ;-) cieszę się że ze skutkiem negatywnym. Pozatym, to nie ma tutaj nic do rzeczy. Liczy się treść, bo przecież z każdym można rozmawiać, prawda? A w tym momencie Pana atak na moją osobę był bardzo nieładny i wręcz chamski. Myślę iż taka postawa godzi w szanującego się redaktora. Niech to Panu da do myślenia.

  • 0

    22.  2006-08-04 22:35:24

    21: Szanowny Panie. Pana aktualna wypowiedź dała mi dużo do myślenia, ale nie bynajmniej w kwestii przemyśleń przez Pana proponowanych, bo Pana komentarze są pozbawione merytorycznych argumentów popierających kaliber zarzutów. To nie ja używałem stwierdzeń "redaktorek za 3 gorsze" - nigdy nie uważałem się za kogoś wielkiego, ale to nie było ani miłe, ani kulturalne. Natomiast dało mi to do myślenia w zupełnie innej kwestii, o której nie zamierzam w tej chwili z Panem rozmawiać. Życzę miłego wieczoru i zapraszam na GSMonLine. pmtz

  • 0

    23. ~  2006-08-04 22:41:25  host: 82.137.209.13

    22: Szkoda że jest Pan tak nerwowym człowiekiem. Oj szkoda. Dziękuję Panu za kulturalną rozmowę. Dzięki temu bardziej Pana poznałem i też mi to dało do myślenia w kwestii postawy która Pan prezentuje na forum publicznym. Życzę wielu sukcesów.

  • 0

    24. ~  2006-08-04 22:42:49  host: 82.137.209.13

    co znaczy skrót _pmtz_? Mógłby Pan rozszyfrować z łaski swojej?

  • 0

    25. ~noname  2006-08-04 22:49:39  host: efx250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale też ktoś przyssał się do Telepolis. Frustratów coraz więcej; nie podoba się to napisz anonimie kulturalnie, rzeczowo i konstruktywnie albo nie męcz się i nie czytaj.

  • 0

    26.  2006-08-04 23:32:15

    pan anonim się ukrywa bo pewnie pracuje w gsmonline i mu gul chodzi, że mogą być lepsze portale gdzie nie ma cenzury i nawet redaktorzy się wypowiadają. Anonimie - jak nie pasuje to paszoł won. Nikt płakać nie będzie. Tyleś w ten portal treści wniósł że pożal się boże hehe.

  • 0

    27.  2006-08-04 23:34:00

    A swoją drogą to też mnie zaintrygował ten tajemniczy skrót. Pmtz

  • 0

    28. ~  2006-08-04 23:48:05  host: 82.137.209.13

    No cóż. Pan Szanowny Redaktor się chyba obraził i się nie dowiemy niestety ;-) jaka szkoda. Nie ładnie to tak nie odpowiadać na pytanie użytkowników. Zapewne jakieś wulgarne i nieładne słowa były ukryte pod tym skrótem pod moim adresem.

  • 0

    29.  2006-08-05 00:04:55

    Ja się nie obrażam, tylko nie widzę sensu w dyskusji w momencie, kiedy mój adwersarz nie podaje argumentów stosownych do kalibru zarzutów. Skrót nie zawiera żadnych obraźliwych wyrazów, a zrozumie go ten, kto ma zrozumieć i tyle. Więcej na ten temat nie będę się wypowiadał.

  • 0

    30. ~0Rh-  2006-08-05 00:16:01  host: azj26.internetdsl.tpnet.pl

    No co za koles spod tego 82.137.209.13...nie rozumiem Cie...Cos mi sie wydaje, ze kompleksy masz z tego powodu, ze telepolis od gola lepszy jet...A Tobie Witku naleza sie duze gratulacje - odwalasz kawal dobrej roboty, jest Was dwoch a robicie za 10. Taka prawda, dlatego anonimie troche wyrozumialosci. Jest jeszcze wolny wybor i nikt nikogo do niczego nie namawia.

  • 0

    31. ~  2006-08-05 00:41:31  host: 82.137.209.13

    no tak tak Panie Redaktorze. "Co złego to nie my". Skąd ja to znam. No cóż...nie każdy musi umieć się przyznać do błędu. Pan nigdy nie widzi argumentów jeśli sa negatywne ani sensu dyskusji wtedy. Dla mnie też już jest temat skończony i więcej się nie będę wypowiadał. hcwd

  • 0

    32. ~  2006-08-05 00:48:11  host: dvw24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś coś tu mówił o animowości, co jest zaprzeczeniem samym w sobie, gdy publikowany jest adres rozmówcy.
    I do ciasnej dupy chomika, dlaczego, gdy podpisuję się, to nie widać mojego podpisu?
    Cieszę się bardzo, że admini Telepolis pozwalają komentować bez logowania, tym samym oszczędzili mi wydłużenie listy złożonej chyba ze 100 miejsc w Internecie, gdzie muszę się zalogować.

  • 0

    33. ~  2006-08-05 08:37:39  host: azj26.internetdsl.tpnet.pl

    21: hcwd. wydaje mi sie, ze ten skrot mozna juz latwo rozszyfrowac...jesli jest to co mysle, to w dodatku z bledem;]

  • 0

    34. ~xyz  2006-08-05 15:52:48  host: rev-27.malnet.pl

    WitekT: po co dyskutujesz z ignorantem? On tylko przelewa żółć, większość czytelników i tak wie kto jest najlepszy..:) Poza tym na rynku jest miejsce nie tylko dla jednego serwisu co sugeruje ten internauta promując GOL (swoją drogą dobry portal) a jak chce nowa stronę, to niech sobie zapłaci i zamówi do domku do mamusi na utrzymaniu, której pewnie jeszcze siedzi i nie wie, że dziś wszystko kosztuje.. włącznie z pitoleniem tego gościa, które zajmuje miejsce w pamięci serwera a za które musisz płacić i jeszcze odpowiadać na impertynencję kretyna...

  • 0

    35.  2006-08-05 19:18:20

    tak jest - wiemy jaki portal jest najlepszy. Dobrze, że anonima zalewa żółć. Znaczy się jest dobrze hehe. Oj bardzo brzydki ten skrót :)

  • 0

    36. ~juanito  2006-08-06 21:44:53  host: s1.lesko.tke.pl

    Telepolis jest bardzo dobrym portalem.A krytycy musza byc bo bez nich nie bylo by takiej zabawy jaka jest gdy sie ich wypowiedzi czyta:-)Pozdrawiam redaktorow!Trzymajcie sie!

Dodaj swoją opinię