Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kradzież dostawy XPERII Play dla Nowej Zelandii

Kradzież dostawy XPERII Play dla Nowej Zelandii

Q! 17 Maja 2011 15:03

0 0

voda sexplay m Nowozelandzki oddział sieci Vodafone poinformował, że premiera telefonu Sony Ericsson XPERIA Play zostanie opóźniona. Powodem jest kradzież pierwszej dostawy urządzeń przeznaczony na tamtejszy rynek.

Nie wiadomo dokładnie w jakich okolicznościach premierowa dostawa XPERII Play została skradziona. Wiadomo natomiast, że odbije się to na terminie premiery tego telefonu w Nowej Zelandii. Jak bardzo? Tego nie wie nikt.




Wygląda więc na to, pierwsza telefono-konsola od Sony Ericssona zapewnia emocje również przed zakupem. Wcześniej brytyjska sieć O2 znalazła błędy w oprogramowaniu i opóźniła u siebie premierę telefonu. Czyżby fani urządzenia po raz kolejny mieli oglądać komunikat wczytywanie, proszę czekać…?

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~  2011-05-17 15:13:57  host: 77-254-76-68.adsl.inetia.pl

    bawiłem się tym smartfonem i powiem, że robi wrazenie. A osoby które nigdy go nie widziały na żywo będą go krytykować... ja moge mieć zastrzeżenie jedynie do ceny która jest przesadzona...

  • -1

    2. ~  2011-05-17 15:18:04  host: t18-11.opera-mini.net

    Kupiłem ten sprzęt wczoraj na bazarze. Nic szczególnego w nim nie widzę.

  • 2

    3. ~Polak  2011-05-17 15:31:36  host: 77-254-180-14.adsl.inetia.pl

    Nasi tam byli?

  • 3

    4. ~ziom  2011-05-17 15:39:22  host: 095160131057.rudaslaska.vectranet.pl

    Cena na allegro wacha sie od 1400-2000zl poczekaj miech 2 i bedzie za 1000zl konkurecja juz dawno wyprzedzila telefony tego typu na rynku sa telefony z dwoma procesorami wiec co to xperia play?

  • 1

    6.  2011-05-17 16:00:51

    @4 z dwoma rdzeniami a nie procesorami ...

  • 1

    7.  2011-05-17 16:04:47

    Nic w przyrodzie nie ginie:)

  • 1

    8.  2011-05-17 16:17:31

    Xperia Play to telefon sprzętowo identyczny jak kilka innych i słabszy niż kilka jeszcze innych. Wyróżnia go tylko kontroler i cena. A skoro partia wyparowała, to może gdzieś na Ebayu pojawią się tanie egzemplarze, które wypadły z tira ;) .

  • 2

    9. ~adamski8  2011-05-17 17:37:16  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    to chyba wiedza jakie telefony zablokowac, bo powinni wiedziec jakie zakresy numerow imei mialy te tel

  • 1

    10. ~r  2011-05-17 18:36:26  host: public-gprs8245.centertel.pl

    jedno jest pewne, beda tanie czesci dla serwisow :-)

  • 0

    11. ~Leon  2011-05-17 21:30:34  host: V37-02.opera-mini.net

    dobry chwyt reklamowy, po tygodniu policja znajdzie dostawe i bedzie oky.

  • 0

    12.  2011-05-18 06:31:51

    jak myślicie? To sobota polaków, czy naszych wschodnich sąsiadów? Obstawiałbym jednak naszych rodaków.

  • 0

    13. ~ronald  2011-05-18 15:13:14  host: w605mtdtnr.adsl.datanet.hu

    tylko czekać, aż zaleje nas fala na czarnym rynku z telefonami komórkowymi. ech, i po co to było?

  • 0

    14.  2011-05-20 10:32:29

    no, jeżeli pojawią się tańsze modele na naszych targach, to znaczy że byli oni nasi :P ale to jest niezrozumiałe dla mnie jak może zniknąć cała dostawa bez ślady ...

  • 0

    15.  2011-05-20 10:34:43

    *bez śladu

  • 0

    16. ~darrenmarek  2011-05-20 14:04:06  host: ufj7yaae39.adsl.datanet.hu

    ja gdzieś na innych forach doczytałem się, że ta cała sprawa to duży FAKE, może to naprawdę jakiś chwyt reklamowy... a w ogóle ten smartfon to zarąbisty, rewolucyjny pomysł według mnie!

  • 0

    17.  2011-05-24 13:57:52

    tak, to fake, ja też słyszałem o tym, choć nie do końca rozumiem z jakiego powodu to zrobił SE...a w tym przypadku jak będę mógł tanio nabyć Play ? :P

Dodaj swoją opinię