Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KPN wchodzi do Polski

KPN wchodzi do Polski

WitekT 29 Września 2004 10:53

0 0

Holenderski operator telekomunikacyjny KPN Telecom uruchomi 1 października w Polsce pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej węzeł sieci PoP (ang. Point of Presence), umożliwiający świadczenie usług KPN w tej części Europy. Taką informację przekazał wczoraj Energis, polski alternatywny teleoperator dla biznesu, który będzie współpracował z KPN (w centrum danych Energisu znajdzie się punkt styku z siecią KPN).

Międzynarodowa sieć KPN jest jedną z najnowocześniejszych sieci szkieletowych, łączącą najważniejsze centra biznesowe i finansowe w Europie. Oferta EuroRings KPN udostępnia pełny zakres usług sieciowych dla operatorów i klientów korporacyjnych, wykorzystujących sieć światłowodową o dużej pojemności — podał Energis w komunikacie.
KPN oferuje usługi telefonii komórkowej i stacjonarnej, dostęp do Internetu i transmisję danych klientom biznesowym i indywidualnym.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet