Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KPN jednak nie zainwestuje w Polsce

KPN jednak nie zainwestuje w Polsce

WitekT 5 Listopada 2004 21:02

0 0

Jak informuje PAP holenderski opertor KPN, który zamierzał wraz z Netią startować w przetargu na częstotliwości GSM i UMTS, najprawdopodobniej nie zdecyduje sie na komórkowe inwestycje w Polsce.

Marcel Smits, szef finansowy KPN, w wywiadzie dla gazety De Telegraaf stwierdził, że jego firma zamierza skupić się przede wszystkim na rynkach, na których już prowadzi działalnosć. Chodzi tu o Holandię, Belgię i Niemcy.
Wycofanie się KPN postawi pod znakiem zapytania udział Netii w komórkowych przetargach. Wszystko zależy zatem od Skandynawskiego koncernu TeliaSonera i jego zainteresowania kooperacją z Polskim operatorem.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet