Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KPN jednak nie zainwestuje w Polsce

KPN jednak nie zainwestuje w Polsce

WitekT 5 Listopada 2004 21:02

0 0

Jak informuje PAP holenderski opertor KPN, który zamierzał wraz z Netią startować w przetargu na częstotliwości GSM i UMTS, najprawdopodobniej nie zdecyduje sie na komórkowe inwestycje w Polsce.

Marcel Smits, szef finansowy KPN, w wywiadzie dla gazety De Telegraaf stwierdził, że jego firma zamierza skupić się przede wszystkim na rynkach, na których już prowadzi działalnosć. Chodzi tu o Holandię, Belgię i Niemcy.
Wycofanie się KPN postawi pod znakiem zapytania udział Netii w komórkowych przetargach. Wszystko zależy zatem od Skandynawskiego koncernu TeliaSonera i jego zainteresowania kooperacją z Polskim operatorem.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-90-159-192.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.