Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kot tym razem po drugiej stronie ekranu

Kot tym razem po drugiej stronie ekranu

WitekT 3 Listopada 2009 10:26

0 0
Netia zaprezentowała kolejne reklamy z motywem Anatolija Kaszpirowskiego. Tym razem Tomasza Kota oglądamy po drugiej stronie ekranu.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2009-11-03 10:28:05  host: chello089074153057.chello.pl

    KotBardzokotfajaKotreklamaKotzKotem :D

  • 0

    2. ~z  2009-11-03 10:30:02  host: 87-205-224-136.adsl.inetia.pl

    cenę by obniżyli Przecież mogą teraz taniej kupować BSA, skoro Neostrada potaniała... że o połączeniach na komórki w kosmicznej cenie nie wspomnę A oni na bzdury wydają... Przecież każdy wie, że u nich jest taniej, a LLU to najlepszy internet ADSL.

  • 0

    3. ~lilu  2009-11-03 10:30:44  host: chello089074153057.chello.pl

    Dlaczego dwa razy ten sam filmik ?

  • 0

    4.  2009-11-03 10:33:41

    lilu: ups, źle wkleiłem link - już poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    5. ~netmen  2009-11-03 11:02:18  host: 212.160.150.162

    netia ma najlepszą ofertę, szkoda że TP nie ma LLU, wtedy byłaby konkurencja.

  • 0

    6.  2009-11-03 11:08:13

    netmen: hmm... Trochę ciężko mi odpowiedzieć na Twój komentarz... Wiesz na czym polega LLU? Jaki jest jego sens?

  • 0

    7. ~  2009-11-03 11:26:38  host: hpj210.internetdsl.tpnet.pl

    Witka zahipnotyzowała reklama i dlatego wstawił dwa razy to samo :P

  • 0

    8. ~lalag  2009-11-03 11:59:44  host: w3cache2.punkt.pl

    WitekT możesz mi powiedzieć na czym polega LLU?

  • 0

    9.  2009-11-03 12:03:34

    lalag: LLU - generalnie i prostymi słowami - polega na dzierżawieniu od operatora (w tym wypadku od TP) samych kabli i podłączanie ich pod własną centralę. Więc TP nie musi mieć przecież w swojej sieci LLU...

  • 0

    10.  2009-11-03 12:19:14

    Ad 3, bo Kaszpirowski zahipnotyzował Witka przy redagowaniu newsa ;))

  • 0

    11. ~escw  2009-11-03 14:49:47  host: akb141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te kolejne reklamy są już niestety debilne. Najlepsza była ta pierwsza z Kotem jako Kaszpirowskim. Oryginalny pomysł i dobre wykonanie :)

  • 0

    12. ~  2009-11-03 15:47:06  host: 77-254-3-165.adsl.inetia.pl

    Kto to jest ten kot?

  • 0

    13. ~lalag  2009-11-03 15:54:51  host: w3cache8.punkt.pl

    WitekT- dziękuję za odpowiedź, teraz rozumiem :)

  • 0

    14. ~Anty  2009-11-04 23:24:56  host: 89.72.52.157