Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KOT ciągle wraca

KOT ciągle wraca

sirmark 15 Lutego 2007 23:15

0 0
Podczas konferencji poświęconej przeglądowi prac resortów, premier Jarosław Kaczyński zapowiedział konsolidację firm telekomunikacyjnych, kontrolowanych przez Skarb Państwa.

Próba utworzenia Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego (KOT) pojawia się co jakiś czas. Ostatnio pisaliśmy o tym we wrześniu ubr. Podstawę nowego tworu ma stanowić Telekomunikacja Kolejowa. Wspomina się także o Telefonii Dialog, Exatelu, Niezależnym Operatorze Międzystrefowym, a nawet o Polkomtelu. Najmniejsze firmy kontrolowane przez państwo mają być oddane samorządom.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2007-02-15 23:29:26  host: acly186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    on ma kota ma na imie alik więcej na : http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Kot_Jaros% C5%82awa

  • 0

    2. ~r  2007-02-15 23:37:00  host: chello087206151164.chello.pl

    tepsę bis chcą nam uczynić?

  • 0

    3. ~Nazeer  2007-02-15 23:48:38  host: abyr142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    się kadencja skończy to Twins będę mieli robótkę na stanowiskach Super i Hiper Prezesów KOTa - o to się rozchodzi (jak zwykle...)

  • 0

    4.  2007-02-15 23:52:25

    Jeśli pomimo możliwości walentynkowego wyznania że nie kochacie TPSA ani Netia ani GTS ani Dialog ani UPC nie pogonili kota tepsie to i KOT kota jej NIE pogoni :)

  • 0

    5. ~  2007-02-16 01:50:14  host: due149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jareczek, biedactwo bredzi, bo kot mu dupy już nie daje, ale niech sobie przypomni ile straconych szans było by pogonić kota TPSA i zrobić z nich Operatora Krajowego.

  • 0

    6. ~getITright  2007-02-16 02:32:40  host: chello087206213042.chello.pl

    ooo widzę już sfrustrowani tym że donald vel obrażona paniusia nie rządzi się wypowiedzieli :D @nazeer - kadencja się kończy za niecałe trzy lata... @5 - jak na mój gust to ty bredzisz, ale rozumiem że twój kot ci daje dupy i to jest wg. ciebie naturalny stan współżycia z kotem ? hmmm no cóż można i tak :D

  • 0

    7.  2007-02-16 08:38:39

    a tak wogóle to ślyszeliście jak wczoram Jaro pier....ił w sejmie ??:) pier...ił 2 godziny i sie okazało że pie...ł o niczym a podobno jest kawalerem i nie ma dup a jednak pie...li i to jest chrześcijańskie dawać taki przykład narodowi? :]

  • 0

    8.  2007-02-16 08:39:21

    WitekT - sorry za nie na temat :]

  • 0

    9.  2007-02-16 08:53:18

    Trochę z szacunkiem wyrażajcie się o panu Premierze. Sama idea KOTa nie jest najlepsza ale gdyby z kilku niewielkich firm udało się stworzyć jedną o ogólnokrajowym zasięgu to nie byłoby źle. Później tylko sprywatyzować tego KOTka i TPsa miałaby silnego konkurenta.

  • 0

    10.  2007-02-16 09:03:35

    tak, tak - powstanie KOT (hue, hue - ciekawe czy i kiedy w ogole? :-P), beda nim zarzadzac podobne "sprytne menadżery" jak w plusie, a klienta beda traktowac podobnie jak w plusie (na kazda reklamacje jest odpowiedz w stylu "i tak nie masz racji. nie podoba ci sie to spier(bip) do innego opa").. po kilku latach bedzie dziura w budzecie, wiec sie sprzeda KOTa, a po roku znow ktos "madry" u wladzy bedzie mowic, ze trzeba zrobic cos podobnego.. bym w to uwierzyl, ale nie w pl.. no coz - sami sobie zapracowali na taka opinie.. zamiast zajmowac sie czyms pozytecznym to siano maja we lbie.. no, ale jak mogloby byc inaczej na wiejskiej? ]:->

  • 0

    11.  2007-02-16 11:11:38

    ludzie... to po cholerę było sprzedawać tepsę? przecież była PAŃSTWOWYM operatorem narodowym (to złe słowo bo śmierdzi nacjonalizmem ;-)) ale krajowym na pewno! Właściwie nioe po cholerę ale dla pieniążków jakie można było na tym zarobić... I gdzieś miał dbający o kraj rząd, że ludzie dużo płacą za telefony, że oddając w całości, monopol w prywatnych rękach będzie się twardymi prawami rządził a nie w rozlazły sposów gdyby pozostawał w rękach państwowych. A Urząd Szeryfa nie z Tepsą by walczył, ale rzeczywiście kształtowałby rynek w pozostałej części, na typowo konkurencyjnych zasadach. Bo walczyliby ze sobą podobnej wielkości i potencjale firmy.

  • 0

    12.  2007-02-16 11:14:06

    Tak wiec tworzenie krakowego operatora uważam za kolejny przejaw socjalistycznego myślenia wśród elit władzy (no nie wszystkich z nich - ale premiera i jego partii na pewno). Tylko i wyłacznie. Za mordę i w kaganiec. To im pasuje ;-)

  • 0

    13. ~getITright  2007-02-16 14:43:45  host: chello087206213042.chello.pl

    @olek_skype - może ciebie ktoś pie...lił ale młotkiem po łbie, bo wczoraj na konferencji premier mówił o bardzo wielu konkretach, co już zostało zrobione, co jest w trakcie a co będzie, może jak oglądał to idiota to poprostu nic nie zrozumiał :D czarno na białym masz ile jest pozytywnych zmian przeprowadzonych i to jest do sprawdzenia, ale pewnie krytykantowi się nie chce wchodzić na strony sejmu i sprawdzać jakie ustawy przechodzą, jakie są wnoszone przez rząd itp... pozatym mówisz o SWOIM premierze, prezentujesz kulturę ćwoka z pod budki z piwem, bo inaczej tego nie można nazwać, jednocześnie nie mówisz o żadnych konkretach. A co do KOT-a to bardzo wątpie żeby powstał, a swoją drogą premier poświęcił temu tematowi może z 30 sekund na 2 godziny... @wlo - za to SLD absolutnie nie przejawiało socjalistycznego myślenia, nawet bary mleczne próbowali zamknąć :D to dopiero LEWICA, a w PISie nie ma socjalistycznego myślenia, co najwyżej socjalne i bardzo dobrze, nie jest tak jak próbują nierktórzy wmawiać ciemnemu ludowi, że jest tylko jedna droga na noweczesne państwo - liberalizm, tym bardziej że żyjemy w europie, gdzie mamy bardzo głębokie tradycje socjalne. Pozatym w czym dokładnie przejawia się to socjalistyczne myślenie ? tylko bez frazesów i idiotycznych uogólnień, co ? że operatora EWENTUALNIE by chcieli stworzyć, to jest chwytanie za mordę ?!? bredzisz poprostu ! widzę że lecisz ze stadem, teraz to jest takie TRENDY krytykowanie tych złych faszystów którzy już całkowicie zlikwidowali demokracje w Polsce, a niebawem będzie trzercia wojna światowa, bo przecież Kaczyński to następny hitler !!! Co tam jeszcze, aaaaa no tak premier to cham i prostak bo... chodzi w sweterku, to ostatnio temat numero uno w mediach, to nic że ma złamaną rękę, poprostu cham !!! A i urząd UKE, a nie żadnego szeryfa, właśnie kształtuje rynek na typowo konkurencyjnych zasadach, narazie trzeba to robić poprzez ustawianie TP do szeregu, jak będzie pożądek z TP zrobiony...

  • 0

    14. ~  2007-02-16 14:44:06  host: chello087206213042.chello.pl

    ...będzie można przejść do następnych etapów

  • 0

    15. ~wlo  2007-02-16 23:00:25  host: atd123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~getITright - daleko mi do popierania lewicy - jak zwykle najprostszą drogą wszystkim idzie ocena innych ;-) co do prawicy... socjalna prawica... tylko w Polsce taki (to chyba) GMO mógł powstać ;-) Aleś chłopie się zdenerwował... Tylko nie przesadzaj, bo z tego co nakrzyczałeś to wynika, że fanatykiem jesteś... A to jeszcze gorzej niż ze mną i moim ołtarzykiem Plusa/Polkomtela jest! Znowu zapomniałem wieczną lamkę zapalić... Ech, ta wiara...

  • 0

    16. ~ojacie  2007-02-17 09:59:54  host: xdsl-1161.zgora.dialog.net.pl

    Hurra, KOMUNA WRACA!

  • 0

    17. ~getITright  2007-02-17 15:04:28  host: chello087206213042.chello.pl

    ani się nie zdenerwowałem, ani żaden fanatyk ze mnie, po pierwsze moja wypowiedź jest pół żartem, jak byś nie zauważył, po drugie to mam po wyżej uszu takiej wyblakłej krytyki, a raczej krytykanctwa, PIS ma 30% poparcia, ale jak już mówiełm trendy i jazzy jest teraz krytyka rządu i po cichu popiera 30% ale publicznie 98% krytykuje, bo popieranie rządu jest de mode :D a że krytykanci nie mają ŻADNYCH argumentów to na czym polega krytyka ? A bo Kaczyńscy są brzydcy, a bo kaczyzm, a bo premier chodzi w sweterku, a bo słuchawki krzywo założył, a bo brzydki ma uśmiech, no k...a to nie jest rewia mody, rząd ma sprawnie zarządzać krajem i to robi, w końcu polityka zagraniczna jest taka jak powinna być, w przeciągu dwóch następnych lat czeka nas największa obniżka podatków w histri Polski, lekarze otrzymali największe podwyżki w histri, nauczyciele też w końcu jakieś podwyżki dostali, jeszcze za mało ale już coś, w końcu w szkołach ktoś próbuje zrobić porządek, mundurki to świetny pomysł, w szkołach dzisiaj wychowujemy BANDYTÓW, pora z tym skończyć, koniec ze złodziejską prywatyzacją, będzie trwać dalej prywatyzacja, ale na NASZYCH warunkach, korzystnych dla NAS, a nie dla Rosji, albo Francji, kontynuator SB - WSI już nie istnieje, już nie będą sprzedawać broni terrorystom i ochraniać mafi paliwowej, spółki skarbu państwa są oczyszczane z ludzi SLD i byłych SBków (w samym PZU w latach 90-tych na 10 członków zarządu 8 było byłymi SBkami, dzisiaj już oczywiście tak nie jest, ale jeszcze niedobitki w różnych spółkach się znajdowały) i co chyba najważniejsze wykorzystanie środków unijnych wzrosło PIĘCIOKROTNIE, ale oczywiście o tym w mediach słyszy się żadziej, częściej można zobaczyć źle zawieszoną flagę... i to są wszystko zasługi tego rządu, albo trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, albo mieć złą wolę, bo dla krytykantów najważniejsze jest to że Kaczyński jest za niski :D i to jest dla mnie żałosne i niesprawiedliwe...

  • 0

    18. ~zasiu  2007-02-19 15:22:19  host: mgmt-gw.waw.cdp.pl

    ~getITright: Wyluzuj, to serwis telekomunikacyjny. Z flejmami politycznymi idź na forum onetu. Niestety, ale sensownych argumentów za KOT-em jeszcze nie usłyszeliśmy.

Dodaj swoją opinię