Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Kosmiczna" reklama Nokii

"Kosmiczna" reklama Nokii

Immortal 26 Lipca 2007 12:49

0 0
nokia 6110 navigatorNokia nakręciła bardzo ciekawą reklamę swojego nowego telefonu - 6110 Navigator. Reklama podkreśla jedną z funkcji telefonu - nawigację satelitarną.

Astronauta próbujący znaleźć drogę do celu na obcej planecie nie poradziłby sobie przecież bez nawigacji satelitarnej prawda? A na pewno już nie poradził by sobie bez telefonu Nokia 6110 Navigator. ;-)

Reklamę można zobaczyć tutaj.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~TT  2007-07-26 12:58:05  host: 212.160.172.70

    Ponoć kierowca autobusu wycieczkowego w Grenoble także pchał się tam gdzie nie trzeba na podstwie GPS'u...

  • 0

    2.  2007-07-26 13:09:11

    @TT - trafiłeś w sedno...

  • 0

    3. ~Michał  2007-07-26 13:19:41  host: actt112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jasne, a kobieta wjechała do stacji metra bo nawigacja powiedziała jej "skręć w prawo" Popularne znane mi modele nawigacji nie mają możliwości ustawienia restrykcji "dla cieżarówek, autobusów" czy też "jazdy zimą". Jeżeli był znak a kierowca go zignorował... to sorry.

  • 0

    4. ~arczi  2007-07-26 13:24:54  host: 212.160.172.70

    "A napewno już nie poradziłbym..." na pewno - piszemy osobno ..;))

  • 0

    5.  2007-07-26 13:33:36

    arczi: fixed, dzięki! :)

  • 0

    6.  2007-07-26 13:35:55

    Sorry za błąd, naturalnie masz rację, dzięki za uwagę.

  • 0

    7. ~  2007-07-26 14:19:36  host: 212.160.172.70

    *** Michał - co znaczy popularne, darmowe? Ja spotkałem się z takimi systemami nawigacji, gdzie wymagane było ustawienie rodzaju pojazdu. Do wyboru były też rower i piechur. Skutkuje to tym, że np. w określonych warunkach pojawiała się możliwość ruchu "pod prąd", np. chodnikiem lub wiaduktem dla pieszych nad autostradą...

  • 0

    8.  2007-07-26 15:13:36

    na innych planetach gps nie działa ;p

  • 0

    9. ~TomekM  2007-07-26 15:39:53  host: ws1102.vbh.pl

    Do malik. To nasza planeta ;) "Kosmonauta" idzie na bal kostiumowy ;)

  • 0

    10. ~poznaniak  2007-07-26 16:31:16  host: 213-238-101-122.adsl.inetia.pl

    Reklama rzeczywiście sympatyczna :-)

  • 0

    11. ~sed  2007-07-26 17:33:35  host: staticline12597.toya.net.pl

    Nie rozpoczynamy zdania od A.

  • 0

    12. ~tof  2007-07-26 19:27:43  host: 87-204-147-195.ip.netia.com.pl

    @sed: jak najbardziej rozpoczynamy zdanie od A. A malik ma rację - reklama rzeczywiście przyjemna!

  • 0

    13.  2007-07-26 22:59:02

    zaraz panowie redaktorzy poradziłby piszemy RAZEM http://tinyurl.com/2ylhferazem ; http://tinyurl.com/yvpn3j,

Dodaj swoją opinię