Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Korzyści Optymalne" w Orange dla Firm

"Korzyści Optymalne" w Orange dla Firm

sirmark 20 Lipca 2010 01:46

0 0
Od 19 lipca w Orange dla Firm dostępna jest nowa promocja "Korzyści Optymalne" w ofercie Optymalnej.

W stosunku do poprzedniej promocji, w pakiecie jest usługa z 1 lub 2 bezpłatnymi numerami lub "Rozmowy bez ograniczeń". Użytkownik otrzymać może także dodatkowy pakiet minut 50 lub 250 minut w zależności od taryfy. Wszystko to za minimalnie wyższą opłatę miesięczna za taryfy.

orange dla firm korzysci optymalne ulotka orange dla firm korzysci optymalne ulotka orange dla firm korzysci optymalne ulotka

Zobacz: regulamin promocji "Korzyści optymalne" .
Zobacz: cennik usług w ofercie Optymalnej




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • -1

    31. ~DNS 89'  2010-07-20 14:19:05  host: cc.azsoft.pl

    Powiem tak zależy jak komu leży...xD Wiesz jest masa klientów którzy narzekają na plusa na playa na ere w kwestii pracy wnioski są proste jak ktos ma poważną działalność i rozpoczął współprace z jednym operatorem to się go będzie trzymał ... do końca

  • 1

    32. ~  2010-07-20 14:47:01  host: t01-07.opera-mini.net

    Do końca to ja się mogę żony trzymać a nie operatora komórkowego, dla którego jestem nikim.

  • 0

    33. ~N  2010-07-20 16:22:25  host: 91.193.41.58

    rzeczywiscie wyglada lepiej niz tutaj zaprezentowano

  • 0

    34. ~artug  2010-07-20 16:48:41  host: system8589175106.mtvk.pl

    28. Śmieszne dla pracownika Orange jest to, że ktoś kto ma kilka numerów i rachunki poniżej 800 zł zachowuje się jakby reprezentował firmę z 50 numerami i rachunkami ok 5000 zł. Słyszysz potem bo w play to mi dają za darmo stacjonarne, sprawdzasz biling i tłumaczysz klientowi, że do stacjonarnych z jego wszystkich tel to połączeń wychodzi najwyżej 10% reszta to W3

  • 0

    35.  2010-07-20 18:47:57

    @28 Podpisuję się pod tym co napisał artug rękoma i nogami. Pracuję obecnie na słuchawce w Orange i żadkością nie jest klient który ma najniższy ( 23-40) abo jaki jest możliwy, dwa numery na krzyż jest niecałe 2 lata, a wymaga jak by płacił paletami złota. Wymaga Iphona/HTC HD2/Omni HD za 1zł oraz kolejne obniżenia kosztów. Szlak czasem człowieka trafi.Tak to jest śmieszne

  • 0

    36.  2010-07-20 18:50:14

    btw. @34 większość klientów z którymi rozmawiam nie ma zielonego pojęcia za co tak naprawdę płaci. Faktem jest że klienci biznesowi nie patrzą gdzie dzwonią i jak tylko słyszą "za darmo" to biorą nie ma co się dziwić.

  • 0

    37. ~  2010-07-20 19:09:01  host: t21-05.opera-mini.net

    @35, to jak cie tak to smieszy, to zaloz dzialalnosc i kup aktywacji na 3tys/mc i nie bedziesz siedzial na sluchawce, czesto na zleceniu. Wtedy zobaczysz czy punkt widzenia sie nie zmieni. Mnie takie oczekiwania nie smiesza, bo mamy prawo wymagac a operator nie musi tego dac. Niedawno 29gr nie bylo oplacalne a teraz jest standardem. W firmie ostatnio zmienialem operatora i za 30pln mam 500min a do tego SD do Play i na stacjonarki. Wcale nie musialem brac 50aktywacji. Widac mozna

  • 0

    38. ~  2010-07-20 19:13:24  host: t21-05.opera-mini.net

    mialo byc 350min+SD do play i na stacjonarki

  • 0

    39. ~artug  2010-07-20 19:37:13  host: system8589175106.mtvk.pl

    37, 38 Chyba nie całkiem zrozumiałeś wypowiedź Dudi00. Chodzi o klientów z takimi abo jak np. Ty. Umowa 24 x 30 zł = 720 zł. Ale do tego muszę mieć HTC HD2 za 1 zł bo jak nie to ..... Ja jestem w sieci x lat. Inni mi dają to i tamto itd itp. Takie zachowania są śmieszne a nie to, że ktoś pilnuje swoich wydatków.

  • 0

    40. ~ktry  2010-07-20 22:36:01  host: user-188-33-26-136.play-internet.pl

    Naprawdę bladziutko to wypada do pleya,ja już swuj biznes dwa mies.mam w pleju przeszedłem z plusa z dwoma numerami jest super.Właśnie uruchomiłem efaktórę i dostałem za to 500 mega netu lub 30 min.do wszystkich przez 6 miesięcy całkiem za darmo.Wybrałem net do testów i na wakacje jak znalazł,bo minut to mam od cholery.Naprawdę polecam jestem mile zaskoczony z pleya oby tak dalej.

  • 0

    41. ~  2010-07-21 00:06:18  host: ddu217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słabizna, a wypowiedzi konsultantów Orange sięgają poziomu chodnikowego. Firmówka Play dla małych firm to strzał w dychę.

  • 0

    42. ~artug  2010-07-21 09:21:01  host: public14854.cdma.centertel.pl

    41. A w którym to miejscu nasze wypowiedzi osiągnęły taki poziom? Gdzie i jak kogoś obraziliśmy?

  • 0

    43.  2010-07-21 12:08:00

    @42 artug próbujesz udowodnić że w Orżnąć jest lepsza oferta niż 10 gr. za minutę do wszystkich plus SD w sieci i na stacjonarne ? To jest obraza dla naszej telekomunukacyjnej wiedzy ;)

  • 0

    44. ~maciek  2010-07-21 12:54:01  host: dph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TomekO: no jest lepsza pod kilkoma wzgledami. Na pewno technicznym, orange ma zdecydowanie lepsza infrastrukture to raz, a dwa maja business everywhere z cdma, czyli najlepszy zasieg w kraju, w dobrej jakosci. A jakosc dla biznesu jset wazna, prawda?

  • 0

    45. ~artug  2010-07-21 12:57:27  host: public14854.cdma.centertel.pl

    TomekO Przeczytaj jeszcze raz post 39. Szczególnie ostatnie zdanie.

  • 0

    46. ~...  2010-07-21 13:07:00  host: public-gprs99164.centertel.pl

    @44 Jakość Orange? Właśnie piszę to z OFnk. Co Ci po cdma jak jam ma ping na EDGEu w okolicach 700-800 ms, a transfer czasami nie dochodzi do 100kbps, up potrafi zejść do 20kbps. I to około 500m! od nadajnika. Koszmar.

  • 0

    47. ~maciek  2010-07-21 13:54:38  host: dph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @46, no tak jakosc. masz zasieg na terenie calego kraju. jakosc rozmowy jest wysoko, nie zrywa, nie ma trzaskow. A co do BEV, to w wiekoszosci testow (zreszta cdma ogolnie, nie bev) wypada bardzo korzystnie. Wiadomo, ze moga sei trafic slabsze miejsca.

  • 0

    48.  2010-07-21 14:16:36

    @maciek twierdzisz że 14 mln. klientów ma lepszy mobilny internet niż 4 mln. klientów Playa gdzie Play ma więcej nadajników 3G. Internet w sieci 2G to jedna wielka lipa zarówno w Playu jak i Orżnąć ( korzystam z musu z obydwu). Jeżeli chodzi o rozmowy to roaming Plusa łata wszelkie niedogodności.

  • 0

    49. ~  2010-07-22 12:18:58  host: dpd135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Tomek0, oferta jest atrakcyjna pod wieloma względami. Do tej pory nie było chyba tego typu przywilejów, aby dostawać dwa prezenty jednocześnie. Po za tym wydaje mi się , że wygodniej jest mieć zarówno abonament telefoniczny jaj i internet w jednej sieci. Przynajmniej masz pełną kompleksową obsługę, a jak by tak przeanalizować oferty sieci konkurencyjnych, chociażby pod względem właśnie internetu dla firm, to łatwo można dostrzec różnice w oferowanych limitach itp. W orange jest taki rozrzut (2,5 Gb-36 Gb) , że net jest dostosowany zarówno dla małych firm , jak i dużych korporacji. Tak więc kwestia dobrania oferty.

  • 0

    50. ~markfi  2010-07-31 17:26:52  host: user-109-243-141-183.play-internet.pl

    43n po pierwsze 350min do wszystkich za 34,50 po drugie w tej promocji nie ma darmowych do play, a po trzecie play nigdy nie oferowal na stacjonarne darmowe, pozdrawiam

Dodaj swoją opinię