Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Korupcja przy prywatyzacji TP SA?

Korupcja przy prywatyzacji TP SA?

Q! 13 Czerwca 2012 19:13

0 0

Były prezes Kulczyk Holding oraz były szef rady nadzorczej PKN Orlen zostali zatrzymani pod zarzutem korupcji przy prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej - informuje PAP.

Zarówno Jan W., jak i Wojciech J. usłyszeli zarzuty korupcji przy prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej. Zatrzymania miały miejsce na początku czerwca i po przedstawieniu podejrzanym zarzutów zwolniono ich do domów, zobowiązując do wpłaty wysokich poręczeń majątkowych.




Prokuratora Apelacyjna w Katowicach potwierdziła zatrzymania, jednak odmówiła komentarza w tej sprawie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o niegospodarność oraz przyjęcie około 1 mln zł łapówki podczas prywatyzacji spółki.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    15. ~  2012-06-13 22:48:22  host: z51-03.opera-mini.net

    czy Wojciech J. to wojciech Jabczynski?

  • 0

    16.  2012-06-13 22:55:34

    15). Nie, nie jest aż tak ważnym graczem :-D

  • -1

    18. ~  2012-06-13 23:02:52  host: p20-03.opera-mini.net

    Aresztowali na razie Daniela R.

  • 0

    19. ~  2012-06-13 23:51:40  host: 94.42.240.147

    Na szczęście zmienili nazwę na Orange. ;-] A na głównych "portalach informacyjnych" cisza!...

  • 0

    20. ~111  2012-06-13 23:57:47  host: 89-68-157-241.dynamic.chello.pl

    Podobno jojo zatrzymali i trolla z hotelu pod rawą mazowiecką.

  • 1

    21. ~  2012-06-14 00:04:22  host: 31.41.144.41

    @20. No i po co wywołujesz bałwana z lasu? Wystarczy, że muszę oglądać w telewizji pseudo kibiców, którzy niszczą nasz wizerunek gospodarzy mistrzostw Europy :(.

  • 0

    22. ~  2012-06-14 00:25:29  host: z45-11.opera-mini.net

    21. To chyba nie od dziś chuliganeria szaleje... Wizerunek, to oni od dawna psują, ale jakoś jest to głaskane przez rządzących zamiast ich wyłapać i problem z głowy...

  • 0

    23. ~Johny11  2012-06-14 00:45:13  host: 94.42.244.70

    @12, Emil Wąsacz dobrze się ma, teraz, prezesuje w Stalexporcie Autostrady S.A. :) Czyli może na Euro nam drogi pobudował?

  • 0

    24. ~ciekawy  2012-06-14 08:57:55  host: apn-31-1-127-182.dynamic.gprs.plus.pl

    Zobaczymy co po kilku latach wyjdzie ze sledztwa.

  • 0

    25. ~  2012-06-14 09:49:50  host: z60-04.opera-mini.net

    Biedne jabłko pójdzie siedzieć hahaha

  • 1

    26. ~kolega spod Radomia  2012-06-14 10:52:10  host: aduk104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak pamiętam kulczyk kupił chyba 15 % TP ( resztę kupiła FT ) za ponad 800mln zł. 3 miesiące potem sprzedał to FT za 1,5 mld zł. Ciekawe gdzie się podziało 700ml zł. Jak ktoś zna szczegóły to proszę mnie poprawić Ciekawe czy w świetle tego co się stało umowa prywatyzacyjna może być unieważniona?

  • 0

    27.  2012-06-14 13:03:12

    W tym złodziejskim kraju agentów SB i ich marionetek PO PSL RP PIS SLD kradną na oczach ludzi miliardy i nic. Mam nadzieję że nastąpi jakaś wielka zmiana i złodzieje zostaną rozliczenia a majątki skonfiskowane.

  • 0

    28. ~zzygmuntt  2012-06-14 14:14:06  host: 83-238-174-26.ip.netia.com.pl

    do 27. sorbo nic się nie zmieni w tym kraju, już "oni" o to się zatroszczą, będzie po staremu, a syfiki różne i różniste po czasie same rozchodzą się po kościach ... swoim nic się nie stanie ...

  • -2

    29. ~  2012-06-14 21:23:26  host: t19-11.opera-mini.net

    Jabczyński będzie siedział?

  • 2

    30.  2012-06-14 21:32:38

    29). Chochlik mały, spadaj lulu ;-D

  • 0

    32. ~  2012-06-16 05:36:08  host: z20-11.opera-mini.net

    Bo Polska, to dziki kraj. Tu wszystko stoi na głowie.

  • 0

    33. ~detektyw  2012-06-19 02:25:15  host: 79.139.98.132

    Wojciech J. to Wojciech Jabczyński a Jan W. to Jan Widacki.

  • 0

    34. ~  2012-06-19 07:52:31  host: 213.146.58.157

    Pan Jan Waga ma fajny hotel "Sielanka" w Warce, gdzie mieszkają piłkarze Chorwacji. Piękna okolica, tor do powożenia zaprzęgów , na którym rozgrywane są konkursy.

  • 0

    35. ~  2012-06-27 08:40:41  host: z39-12.opera-mini.net

    Jedyne sensowne rozwiazanie takich problemow podano w filmie God Bless America,moze wtedy pazerne gnoje mialyby sie na bacznosci...

  • 0

    36. ~  2012-06-27 21:27:07  host: 31.41.144.41

    @35. Kompletnie nie zrozumiałeś tego filmu. To była komedia a nie thiller, czy film fabularny. Nie zapominaj, że nawet główne postacie miały powody, aby siebie pozabijać. "High five" kontra skakanie po łóżku właśnie zasłanym łóżku, czyli niszczenie czyjejś pracy.

Dodaj swoją opinię