Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kontrakt ComputerLandu z TP

Kontrakt ComputerLandu z TP

WitekT 24 Czerwca 2005 09:15

0 0

ComputerLand podpisał z Telekomunikacją Polską kontrakt na realizację projektu Operations Support System (OSS) o wartości 27,1 mln zł.

Jego przedmiotem jest budowa i wdrożenie platformy informatycznej wspierającej procesy dostarczenia i utrzymania usług sieci dalekosiężnej oraz procesy automatyzujące aktywację i diagnostykę usług głosowych. Inwestycja ta umożliwi skrócenie czasu obsługi klientów operatora dzięki szybszej realizacji zamówień i zgłoszeń. Pozwoli także na zmniejszenie nakładów na działalność operacyjną pionu sieci Telekomunikacji Polskiej - napisano w komunikacie.
Wdrożenie projektu OSS rozłożone będzie na trzy etapy i potrwa do końca pierwszego kwartału 2006 roku.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet